سهام در آسیا و اقیانوس آرام سقوط جهانی coronavirus تلفات عبور 500,000; قیمت نفت کاهش

سهام در آسیا و اقیانوس آرام سقوط کرد در صبح روز دوشنبه تجارت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سطح جهان همچنان به افزایش است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 1.5% در حالی که شاخص Topix کاهش 1.38%. کره جنوبی Kospi همچنین ریختن 0.98%.

در ضمن استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافته است 1.65%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.31% پایین تر است.

قیمت نفت کاهش یافت و در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت انداختن 1.58% به $40.37 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز تضعیف 1.61% به $37.87 در هر بشکه رسید.

در داده های اقتصادی جبهه خرده فروشی در ژاپن کاهش یافته است 12.3% در سال در سال در ماه مه با توجه به کشور و وزارت اقتصاد و تجارت و صنعت. که در مقایسه برابر متوسط پیش بینی بازار یک 11.6% کاهش به گزارش رویترز،.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر تحولات اطراف جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس نگرانی که افزایش موارد می تواند تاثیر بازگشایی اقتصاد. در سطح جهان بیش از 500000 زندگی گرفته شده توسط coronavirus به عنوان تعدادی از عفونت های عبور 10 میلیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده coronavirus موارد به تازگی رسید بیش از 45,000 در یک روز, به گفته جان هاپکینز داده است. اخیر سنبله در موارد stateside باعث شده است تا برخی از ایالت ها مانند تگزاس و فلوریدا به دوباره نزدیک برخی از کسب و کار.

“سخت ترین ضربه آمریکا را با تاخیر بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را. برخی از شهرها یا کشورهای ممکن است به بیشتر از reimposing خاموش شدن ناگهانی و یا محدودیت های دیگر به سرعت گسترش ویروس و محدود کردن فشار بر خدمات بهداشتی و درمانی. دقیق تر و گسترده محدودیت کندتر اقتصادی در آمریکا واکنش” تحلیلگران در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“دو شیب ما رکود اقتصادی ممکن است اگر گسترده محدودیت های reimposed منجر به افزایش در (دلار آمریکا),” که به گفته تحلیلگران. هنوز هم آنها ذکر شده است که روزانه-هزینه های مصرف کننده ویروس-آمار متحده “همچنان به بهبود می یابند با وجود افزایش عفونت.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.434 پس از صعود از سطوح زیر 97 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 107.28 هر دلار دیدن تیز حرکت بین سطوح زیر 106.8 و بالاتر 107.2 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6872 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.695 هفته گذشته است.

— این مطلب به روز شده برای منعکس آسیا و اقیانوس آرام حرکت بازار در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *