شانگهای soars بیش از 4% پیشرو سود در آسیا به عنوان ” گاو نر ضریب اطمینان درایو بازارهای

سهام در آسیا و اقیانوسیه بيشتر در دوشنبه تجارت سهام در سرزمین اصلی چین پیشرو دستاوردهای منطقه ای.

ترکیبی شانگهای افزایش یافت 4.24% در حالی که شنژن جزء رز 3.29%. شنژن کامپوزیت نیز افزایش 3.1%

جکسون وانگ مدیریت دارایی مدیر در کهربا تپه سرمایه گفت: CNBC در یک ایمیل که “گاو نر احساسات” در سرزمین اصلی چین سهام بود “رانندگی بازار.”

وانگ گفت: “افزایش ناگهانی” در حجم معاملات و همچنین به عنوان یک شکستن به صورت ترکیبی شانگهای در هفته گذشته افزایش انتظارات سرمایه گذاران در مورد این که “دیگر bull run در حال آمدن است.” برخی از دلایل او پیشنهاد کرد برای چشم انداز مثبت در روحیه شامل کشور کمتر تحت تاثیر شیوع کروناویروس در حال حاضر.

BOCOM International را هائو هنگ CNBC گفت که ترکیبی شانگهای به “شکسته” از طریق آن 850-روز بلند مدت در حال حرکت به طور متوسط.

“بازار همچنان به این باور است که بانک مرکزی را به سهولت بیشتر به عنوان دیده می شود توسط چین های اخیر اعتباری و پولی توسعه” گفت: هنگ که مدیر عامل و رئیس تحقیقات در شرکت است. او افزود: “در چین گاو نر می آید به عنوان به سرعت به عنوان آن را ترک می کند.”

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز شاهد قوی سود افزایش 3.45%.

در جای دیگر در منطقه, شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.6% در حالی که شاخص Topix اضافه شده 1.41%. کره جنوبی Kospi پیشرفته 1.68%.

در ضمن سهام در استرالیا افزایش یافت, به عنوان S&P/ASX 200 اضافه شده 0.11%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص شروع به پریدن کرد 1.57%.

حرکت صعودی منطقه ای آمد با وجود سازمان جهانی بهداشت شنبه گفت که بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد تایید شد بیش از یک دوره 24 ساعته — یک رکورد است.

در ایالات متحده از فلوریدا و تگزاس گزارش روزانه ثبت سنبله در coronavirus موارد در روز شنبه. افزایش اخیر در موارد نگرانی خود را از احتمال مستندات بودن دوباره به راه افتادند برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است که می تواند با قرار دادن دندانه در چشم انداز بهبود اقتصادی.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 96.954 بعد از لمس زودتر از 97.195.

ین داد و ستد در 107.70 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر از 108 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6962 پس از یک افزایش از سطح اطراف $0.684 در معاملات هفته.

قیمت نفت مخلوط شد در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 0.61% به $43.06 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام از سوی دیگر ریختن 0.37% به $40.5 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>