شدید سیل هشدارهای به رودخانه می رسد بالاترین سطح برای 200 سال

یک زن جاروب دور توسط طوفان دنیس است که می ترسید مرده به عنوان یک رودخانه می رسد بالاترین سطح خود در 200 سال است.

پس از طوفان به شدت انتقاد کرد انگلیس در تعطیلات آخر هفته وجود دارد شش شدید سیل هشدار برای انگلستان در روز دوشنبه بعد از ظهر – نشان دهنده یک خطر برای زندگی – و تقریبا 200 سیل هشدارهای.

Six severe flood warnings have been issued around Hereford
تصویر: شش شدید سیل هشدارهای صادر شده است در اطراف هرفورد (انگلستان)

زن رفت و گم شده در نزدیکی Tenbury در Worcestershire در صبح روز یکشنبه.

به دلیل “طول زمان در آب و دیگر شرایط ما معتقدیم که این در حال حاضر خواهد شد یک بازیابی به جای عملیات امداد و نجات” رئیس سرپرست تام هاردینگ از West Mercia Police گفت.

یک مرد بود که نجات در همان حادثه و airlifted به بیمارستان در یک وضعیت با ثبات West Mercia Police گفت.

آقای هاردینگ گفت: وجود یک “احتمال” که سطح آب ادامه خواهد داد به افزایش در روز دوشنبه با اوج انتظار می رود در جنوب Worcester در Uckinghall از 9 شب و در آپتون بعد در شب و یا یک شب با ساکنان توصیه به ترک خانه های خود.

رودخانه ها تحت تاثیر شدید هشدارهای سورن با اون وی و Lugg.

بیشتر از طوفان دنیس

A woman wades through flooded streets in Hereford
تصویر: یک زن wades از طریق آب گرفتگی خیابان ها در هرفورد
The inside of a car that was flooded in Nantgarw, South Wales
تصویر: داخل ماشین که شد آب گرفتگی در Nantgarw, South Wales

از راه رودخانه در هرفورد و روستاهای اطراف آن رسیده است “واقعا استثنایی سطح” دیوید Throup از سازمان محیط زیست (EA) به آسمان اخبار – اضافه کردن که آنها را به بالاترین سطح از زمان شروع ثبت 200 سال پیش است.

در یک منطقه جاده که مستغرق در 6 فوت (1.8 متر) از floodwater محلی ساکن لورا Yarwood گفت: با کلیساها و اوقات فراغت مراکز انطباق تخلیه ساکنان.

“من فکر می کنم بسیاری از روستاها در هرفرد باید قطع شده است,” Ms Yarwood گفت. “این بدترین کسی در هرفورد تا به حال آن را دیده می شود.”

بیش از 400 خواص آب گرفتگی شده است توسط طوفان دنیس و 18,500 محافظت می شود. هر دو چهره هستند به احتمال زیاد به افزایش John Curtin از EA گفت.

این سازمان دارای حدود 1000 نفر از کارکنان وظیفه با 5km از موانع سیل مستقر و 90 پمپ ها در عمل است.

Cars were swept away by flooding in the town of Hay-on-Wye as Storm Dennis brought heavy rain and winds to the UK on Sunday. Footage posted on social media showed vehicles half-submerged and floating away after a nearby river burst its banks.
ماشین های جاروب دور شدید و جاری شدن سیل در ولز

حمل و نقل ادامه داد: به مختل با بیش از 90 پروازهای لغو شده در فرودگاه هیترو.

یک موتور آتش و انفجار تانکر بنزین هر دو متوقف شده توسط سیلاب ها در Worcestershire.

AA و گفت: آن را به نام شده بود به بیش از 400 خودروهای گیر کرده در آب یا گل بیش از آخر هفته – بیش از دو شماره در آن بود به نام به طول طوفان Ciara هفته قبل از.

نخست وزیر بوریس جانسون است در بازدید از مناطق آسیب دیده و دارای مقاومت تماس به صندلی نشست دولت اضطراری کمیته کبرا – چیزی توصیف کار رهبری مدعی آقا Keir Starmer به عنوان “یک تصمیم هولناک”.

آقا Keir گفت: “سیلاب های اخیر یک استارک یادآوری است که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با بحران آب و هوا. وزرا باید مصرف سرب در این وضعیت نمی ducking مسئولیت های خود را.”

خیابان داونینگ گفت: آقای جانسون بود دریافت به روز رسانی منظم.

محیط کار, جورج Eustice گفت: £4bn شده است برای مقابله با سیل در پنج سال آینده.

Robert French
‘آن را در ادامه به افزایش’: ساکنان در سیل

مردم در ولز جنوبی شده اند بازگشت به خانه های آب گرفتگی پس از یک ماه ارزش باران کاهش یافت و در 48 ساعت.

جانت کاکس و دخترش راشل تخلیه شدند از خانه خود را در Nantgarw نزدیکی کاردیف زمانی که آنها بیدار به floodwater در 4am در روز یکشنبه.

تمام خیابان ها در روستا بودند در زیر آب.

خانم کاکس 68 گفت: تنها شی نه تخریب طبقه پایین بود عروسی عکس, او تا به حال نگه داشته و بر روی طاقچه پنجره.

“دختر من من بیدار شد و گفت: برق رفته بود و سپس او را به پایین پله ها دیدم آب” خیریه مدیر فروشگاه گفت.

“این وحشتناک بود. ما رفت و به پشت پنجره و راشل فریاد زد. همسایه درب بعدی فریاد زد: بازگشت ‘don’t panic’.

“این زمین سیاه و سفید. همه شما می تواند بشنود بود که آب در حال اجرا است. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. من بسیار وحشت زده است.”

Flooded fields in Hereford, in the aftermath of Storm Dennis
تصویر: آب گرفتگی در زمینه هرفرد پس از طوفان

شطرنجی Cymru رهبر آدم قیمت گفت: دولت ویلز بود نه سرمایه گذاری در مقابله با سیل “در مقیاس است که لازم است”.

صحبت در روستای Trehafod نزدیکی Pontypridd Mr قیمت گفت: “ما آب و هوا در حال تغییر است. واقعیت این مردم حتی نمی تواند بیمه سیل در برخی از نقاط ولز نشان می دهد که.

“این واقعیت برخی از افراد که صحبت کردم به امروز آب گرفتگی شده است برای سومین بار نشان می دهد این است که تبدیل شدن به یک تا کنون بیشتر راجعه الگو و به عنوان یک نتیجه از که ما مطلقا نیاز به بررسی سطح سرمایه گذاری که ما در حال قرار دادن به ما سیل دفاع سیستم به دلیل آن را به وضوح کافی نیست و به مقیاس چالش ما با آن روبرو هستیم.”

اما ویلز اولین وزیر علامت Drakeford گفت: “است با سرمایه گذاری در مقابله با سیل و تاثیر این حوادث بیش از آخر هفته شده خواهد بود حتی بدتر اگر نیست آن را برای سرمایه گذاری که در حال حاضر ساخته شده است.

“البته که وجود دارد بیشتر به انجام. ما یک £350 میلیون دلار سرمایه گذاری برنامه بیش از این دوره مجلس در سیل و ساحلی سیل برنامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>