‘شدید و بی سابقه’: صندوق بین المللی پول هشدار آسیا اقتصاد رشد نخواهد کرد و در همه حال در سال 2020 به دلیل coronavirus

برای اولین بار در 60 سال آسیا به عنوان یک منطقه نمی خواهد ثبت نام هر رشد اقتصادی در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به پیش بینی های صندوق بین المللی پول.

“این یک بحران شبیه هیچ دیگر است. آن را بدتر از بحران مالی جهانی و آسیا نیست ایمنی” چانگ یونگ Rhee, مدیر آسیا و اقیانوسیه وزارت در صندوق بین المللی پول نوشت: در یک پست وبلاگ منتشر شده در چهارشنبه.

“در حالی که وجود دارد بزرگ است عدم اطمینان در مورد 2020 چشم انداز رشد و حتی بیشتر از آن در مورد 2021 چشم انداز تاثیر coronavirus در منطقه خواهد شد — در سراسر هیئت مدیره بود شدید و بی سابقه,” او اضافه شده است.

آسیا شده است در میان سریعترین رشد مناطق در جهان است. در طول قبلی بحران مانند بحران مالی آسیا در سال 1997 و بحران مالی جهانی در سراسر 2008-2009 منطقه هنوز هم ثبت شده میانگین نرخ رشد 1.3 درصد و 4.7 درصد بود گفت: این صندوق است.

اما coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 2 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 130,000 است متوقف مقدار جهانی فعالیت های اقتصادی به عنوان مقامات قفل کردن کشور و شهرستانها به ساقه سریع گسترش بیماری است.

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه گفت اقتصاد جهانی انتظار می رود که به کوچک شدن توسط 3 ٪ در این سال است. اقتصاد آسیا بزرگترین شرکای تجاری انتظار می رود به تجربه عمیق انقباضات: ایالات متحده است که به بینی کوچک 5.9% در حالی که منطقه یورو به عنوان یک کل است که هوا به قرارداد 7.5%.

چین یکی از معدود اقتصادهای آماده به رشد در سال 2020 با توجه به این صندوق پیش بینی. اما صندوق بین المللی پول 1.2% رشد پیش بینی برای این کشور یک رکود شدید از چین عملکرد اقتصادی در سال های گذشته.

چین نمی خواهد کمک به آسیا رشد آن را به عنوان در 2009.

چانگ یونگ Rhee

مدیر APAC بخش در صندوق بین المللی پول

“این به شدت در تضاد با چین رشد عملکرد در طول بحران مالی جهانی بود که کمی تغییر در 9.4 درصد در سال 2009 به لطف مهم محرک های مالی در حدود 8 درصد از تولید ناخالص داخلی” Rhee نوشت: با اشاره به تولید ناخالص داخلی است که اندازه گیری گسترده اندازه یک اقتصاد است.

“ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که قدر محرک این زمان و چین نمی خواهد کمک به آسیا رشد آن را به عنوان در 2009,” او اضافه شده است.

به عنوان یک نتیجه از که صندوق ساخته شده است “قابل توجهی” رو تجدید نظر در پیش بینی های خود را برای اقتصادهای آسیایی گفت: چانگ. در اینجا برخی از این پیش بینی با توجه به آماده سخنان Rhee برنامه ریزی شده برای یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی:

هنوز آسیا “به نظر می رسد به کرایه بهتر از سایر مناطق در شرایط فعالیت” Rhee نوشت: در این پست وبلاگ. او گفت: رشد در منطقه می تواند دوباره بجای اول برگشتن به شدت در 2021 اگر اقدامات برای جلوگیری از ویروس ها و محرک برای حمایت از اقتصاد کار می کنند.

“اما وجود دارد هیچ جایی برای خوشنودی” او گفت:.

“منطقه در حال تجربه مراحل مختلف بیماری همه گیر. اقتصاد چین شروع به بازگشت به کار دیگر اقتصادهای در حال تحمیل تنگ تر مستندات و برخی از آنها دچار موج دوم عفونت ویروس. خیلی بستگی به گسترش ویروس و چگونه سیاست پاسخ دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>