چندین جو بایدن جمع آوری اعانه پرش کشتی خود را از مبارزه انتخاباتی به پشت مایک بلومبرگ

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در شهر آفتاب مک دونالد در مرتع پرورش احشام 14 فوریه سال 2020 در Henderson, Nevada.

الکس ونگ | گتی ایماژ

کلید جمع آوری اعانه در حال پریدن کشتی از جو بایدن تلاش انتخابات ریاست جمهوری به جای حمایت از مایک بلومبرگ را صعودی نامزدی.

توسعه در میان نگرانی های رو به رشد در بایدن را مرفه دهنده شبکه است که معاون رئیس جمهور سابق در حال تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که او می تواند شکست بهداشت ، برنی ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برای نامزدی حزب دموکرات. سرمایه داران نیز تحت تاثیر قرار با بلومبرگ را خود بودجه عملیات.

جان Henes یک شریک در قانون شرکت کرکلند & Ellis است نشانه به دوستان که او تغییر وفاداری خود را از بایدن انتخاباتی به بلومبرگ پیشنهاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به افراد با دانش مستقیم از این موضوع که کاهش یافته است به عنوان این تصمیمات ساخته شد در خصوصی. Henes یکی از نزدیک به یک دوجین دیگر بایدن جمع آوری اعانه که در حال حاضر تصمیم به حرکت به سوی بلومبرگ این افراد اضافه شده است.

Henes نیز یک کلید bundler برای بهداشت ، کامالا هریس قبل از او کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه دسامبر. یک ماه پس از هریس چپ مسابقه Henes توافق برای کمک به بایدن کمپین جمع آوری کمک مالی. سرمایه شرکت به میزبانی نیویورک moneymaking رویداد روز پنج شنبه که در قدرت بازیکنان از وال استریت به پشت بایدن.

Henes همچنین کمک به بالا بردن حداقل 100.000 دلار برای هیلاری کلینتون در سال 2016 اجرا برای رئیس جمهور, با توجه به حزبی مرکز سیاست پاسخگو.

بسیاری از بایدن اهدا کنندگان صحبت کرد که با CNBC در حاشیه نیویورک جمع آوری اعانه در هفته گذشته گفت: آنها احساس کردند که معاون رئیس جمهور سابق بود بازگشت در پی ملال انگیز پس از اتمام در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه. اما از آن زمان به بعد برخی از بایدن اهدا کنندگان متوجه شده اند که حتی به عنوان او خود را افزایش حضور در تلویزیون او هنوز در حال مبارزه در پای صندوقهای رای است.

این اهدا کنندگان خصوصی تصدیق کرد که ساندرز تبدیل شده جلو-دونده در مسابقه. آنها شروع به این باور تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم او را در مقدماتی حزب دموکرات است بلومبرگ به عنوان او است به ارزش حدود 60 میلیارد دلار. بایدن در ضمن تلاش برای افزایش کمپین های نقدی در آینده به این سال است. در سه ماهه چهارم به پایان رسید با $8.8 میلیون در دست پشت رقبای Sanders, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و الیزابت وارن سناتور..

یک NBC News/ وال استریت ژورنال بررسی منتشر شده در این هفته نشان می دهد ساندرز جلوتر از بقیه در این زمینه با 27 درصد آرا. پس از ماه گذشته هر چند بایدن کاهش یافته است 11 امتیاز به مقام دوم با 15 درصد و بلومبرگ تا رسید به سوم با 14% پشتیبانی می کند. هر سه مواجه شود چهارشنبه شب در نوادا برای بلومبرگ اولین مناظره ریاست جمهوری. وجود دارد برخی از بایدن حامیان مالی که در حال برنامه ریزی در رسیدن به یک تصمیم نهایی در مورد حرکت به بلومبرگ پس از بحث ساخت معاون سابق رییس جمهور و عملکرد جمعه حتی بیشتر مهم است.

یکی دیگر از چهره های کلیدی در بایدن شبکه براد Karp رئیس شرکت حقوقی پل وایس Rifkind, وارتون & پادگان گفتن همکاران او به احتمال زیاد پرش به بیش از بلومبرگ این افراد اضافه شده است. Karp ذکر شده است توسط کمپین به عنوان یکی از بایدن را bundlers.

سرمایه داران در حال حرکت از بایدن به بلومبرگ همچنین درک آنها نمی خواهد که به پوسته از پول و یا نگه دارید و جمع آوری اعانه به طور مستقیم پشتیبانی سابق نیویورک شهردار مبارزات انتخاباتی. بلومبرگ کسب و کار عملیاتی که در “کمیته مایک” تنها خواسته شده است به منظور تشویق شبکه های خود را به رای دادن برای او ظاهر می شود در حوادث و به طور بالقوه حضور در جلسات با بلومبرگ خود را.

چند مدیران مالی که در حال کمک به بایدن نیز شروع به ملاقات با و رسیدن به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن احساس برای عملیات.

“بلومبرگ در حال اجرا است یک کمپین استخدام باور نکردنی مردم و ساختمان قابل توجه رشته عملیات در سراسر این کشور گفت:” وال استریت بایدن حامی که به تازگی ملاقات با بلومبرگ است اما توان نام برد. “همچنین هزینه های اصل پول نامحدود و ما شاهد همه که در نتیجه یک افزایش چشمگیر در پای صندوقهای رای است.”

یکی دیگر از سرمایه گذار اشاره کرد که بایدن را حامیان در حال آماده سازی برای حرکت به سوی بلومبرگ اگر معاون رئیس جمهور سابق نیست نمره غالب پیروزی در فوریه. 29 کارولینای جنوبی اولیه. بایدن شده است رای گیری رهبر در دولت برای بسیاری از مبارزات و سازمان خود بینی و اعتماد به نفس در قدرت خود را وجود دارد. نامزد چپ نیوهمپشایر در اوایل روز های اولیه به رالی در کارولینای جنوبی است.

“من فکر می کنم هر کس می خواهد حرکت پس از کارولینای جنوبی” این منجر بایدن گفت: جمع آوری کمک.

نمایندگان مجلس و بلومبرگ بازگشت نیست یک درخواست برای نظر. Henes و Karp همچنین بازگشت نیست خواستار نظر.

فراتر از نبرد برای برجسته پشت صحنه, حامیان مهر و بایدن در یک تصادف در چهار شنبه بحث است.

بایدن آغاز شده است خواستار بیشتر موشکافی بلومبرگ رکورد به عنوان شهردار نیویورک با تمرکز ویژه در بحث توقف-و-frisk سیاست. آن را اجازه اداره پلیس نیویورک به طور تصادفی متوقف کردن جستجو و frisk مردم است. مردم سیاه پوست و لاتین در جوامع بیشتر شد به طور معمول هدف قرار دادند. بلومبرگ عذرخواهی برای این سیاست قبل از او اعلام کرد ریاست جمهوری خود را اجرا کنید.

بلومبرگ انتخاباتی در ضمن شروع به رنگ بایدن به عنوان کسی که از دست داده و جای پای خود را پس از یک شروع قوی به مبارزه است. در طول یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز سه شنبه, مهر استراتژیست دن Kanninen گفت: آنها تنها دیدن ساندرز به عنوان تنها حزب دموکرات که می تواند در راه خود را به نامزدی.

بلومبرگ و بایدن ادامه داد: مصرف jabs در هر یک از دیگر از طریق دیجیتال و تبلیغات روز بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>