هفت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نیوهمپشایر قبل از بحث اصلی

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری (L-R) کارآفرین اندرو یانگ سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg سناتور برنی ساندرز (I-VT) معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور الیزابت وارن (D-MA) سناتور ctq (D-MN) و میلیاردر فعال تام Steyer مطرح قبل از هشتم دموکراتیک 2020 مناظره ریاست جمهوری در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

منچستر N. H. — هفت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مربع خاموش جمعه در مناظره انتخاباتی بسیار مهم, New Hampshire اولیه حتی به عنوان نتیجه از دوشنبه فاجعه آیووا انجمن همچنان نامشخص است.

هشتم بحث در 2020 اولیه چرخه چاله سناتور ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز در برابر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برای اولین بار از مردان اعلام پیروزی در آیووا.

مسائل فنی با تاخیر نتایج این جلسه برای روز و کشت بالقوه خطا در داده ها است که در نهایت منتشر شد می تواند تماس دقت برای اولین بار در کشور مسابقه به سوال.

نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه در ضمن می تواند علامت یک نقطه عطف برای نامزدهای مختلف — به خصوص سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که مصمم است به گزاف گویی پس از مصرف یک “فروشي” در آیووا. بایدن انتخاباتی اعلام کرد لرزش در رهبری تنها چند ساعت قبل از بحث آغاز می شود.

با توجه به جدید NBC News/Marist نظرسنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر منتشر شد بعد از ظهر جمعه دیابت برنی ساندرز باقی مانده است در وهله اول دولت با Buttigieg دوم نزدیک. هر دو نامزد دیدم سود از یک NBC News/Marist نظرسنجی در ماه ژانویه منتشر شد. بایدن مسیرهای پیاده روی در مکان چهارم پشت ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

جمعه شب بحث است که برگزار می شود در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire, آغاز در 8 p. m. ET. آن است که توسط ABC News و ویژگی های پنج تن از مدیران آن شبکه است.

شرکت کنندگان به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن
  • سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg
  • سناتور. Ctq D-Minn.
  • سناتور. برنی ساندرز من-Vt.
  • میلیاردر فعال تام Steyer
  • سناتور. الیزابت وارن د-توده.
  • کارآفرین اندرو یانگ

چهار دیگر دموکرات نامزد باقی مانده در مسابقه دعوت نشده بودند به نظر می رسد در نیوهمپشایر. سه نفر از آنها سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک دیابت مایکل بنت کلرادو و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی برآورده نمی آستانه برای مناظره امشب.

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است نه رقابت در نیوهمپشایر. او دیر رسیدم به اصلی میشه و نمی خواهد به نظر می رسد بر روی هر برگه های رای تا شنبه. اما او در حال افزایش است در این نظر سنجی پس از آزادسازی صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را.

طولانی آیووا انجمن افتضاح است دامن زده مداوم اختلاف در مورد نتایج راه دادن به افزایش خصومت میان جلو دونده.

Buttigieg ایستاده در نیوهمپشایر افزایش یافت و پس از او بهتر از حد انتظار نشان دادن در آیووا یک نظرسنجی اخیر نشان داد که او به احتمال زیاد به یک هدف نخست در بحث.

ساندرز کردم شروع به سر در اظهارات زودتر جمعه در مورد خورنده نفوذ پول در سیاست است. در یک مبارزه انتخاباتی در نیوهمشایر ساندرز ذکر چند رسانه ای, گزارش, گفته شهردار سابق مورد علاقه میلیاردر اهدا کنندگان فریم انتخابات به عنوان یک انتخاب بین کسانی که قهرمان طبقه کارگر و کسانی که به نمایندگی از ثروتمند.

“که طرف شما هستند ؟” او در سیاست و تخم مرغ رویداد برگزار شده توسط سنت آنسلم کالج موسسه سیاست است.

روز جمعه بحث کلاه کردن یکی از پر حادثه ترین هفته در سیاست پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا برانگیخت که او را پاره پاره تا یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در کف خانه.

روز شنبه مشخص شده در پایان از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح مبارزه در کنگره با اوباما به رهبری سنا رای گیری تقریبا در امتداد خط حزب به تبرئه رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. دو هفته استیضاح محاکمه در سنا در زمان وارن Sanders, Klobuchar و بنت کردن مبارزات انتخاباتی در روزهای منتهی به حزبی آیووا.

در روز پنج شنبه تهمت basked در تبرئه در حالی که decrying دموکراتها تلاش برای تضعیف او را به عنوان “مزخرف” و گرفتن عکس در ایالت یوتا میت رامنی تنها جمهوری خواه برای عبور از خط حزب و رای به محکومیت رئیس جمهور در یک مقاله از استیضاح.

و ساعت قبل از مناظره به پا زدن کردن وزارت کار منتشر شد بسیار بهتر از حد انتظار ماهیانه حقوق و دستمزد رقم برای ماه ژانویه است.

— CNBC کوین Breuninger کمک گزارش از Englewood Cliffs, N. J.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>