‘جدی’ تفاوت بین بریتانیا و اتحادیه اروپا در پست-Brexit مذاکرات مقام ارشد می گوید

بروکسل بلژیک – مارس 05: اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier در حال سخنرانی در کنفرانس پس از دور اول انگلستان-اتحادیه اروپا مذاکرات در بروکسل بلژیک در مارس 05, 2020.

Anadolu Agency

وجود دارد “جدی” تفاوت میان بریتانیا و اتحادیه اروپا در مورد تجارت جدید معامله است که با توجه به اجرا تا پایان سال, اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد خبر داد.

مقامات بروکسل و وستمینستر به حال اول خود را پس از Brexit بحث این هفته در پایتخت بلژیک. هدف آنها این است که برای ایجاد یک جدید رابطه تجاری به عنوان به خوبی به عنوان جدید توافقنامه های امنیتی قبل از پایان سال 2020 است. پس از چهار روز مذاکرات آنها هنوز هم به نظر می رسد دور از هم چه می خواهند رابطه جدید خود را به مانند نگاه کنید.

“برای اینکه کاملا صادقانه با شما … وجود دارد بسیاری از تفاوت و آنها بسیار جدی تفاوت که احتمالا کاملا طبیعی پس از دور اول مذاکرات” میشل Barnier اتحادیه اروپا Brexit رئیس به خبرنگاران گفت:.

تفاوت حول رقابت قوانین شیلات و آینده نظارت انگلستان-اتحادیه اروپا در رابطه Barnier توضیح داد. اما Barnier همچنین به خبرنگاران گفت که یک معامله تجاری است که هنوز هم امکان پذیر است اما تنها در صورتی وجود دارد که احترام متقابل و بدون reneging بر تعهدات قبلی است.

یک سخنگوی دولت بریتانیا بعد از تایید این تفاوت معنیداری بین دو طرف با توجه به رویترز گفت که این مذاکرات قرار بود به سختی می شود اما آغاز کرده بود با یک سازنده تون.

انگلستان چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31. یک دوره انتقال در حال انجام است و قرار است به گذشته حداقل تا پایان سال است. زمان در حال استفاده توسط مذاکره کنندگان به شکل آینده ارتباط است.

اگر انگلستان و اتحادیه اروپا را مدیریت برای غلبه بر این تفاوت ها و سپس خود را در تجارت خواهد بود موضوع را به سازمان تجارت جهانی قوانین – برنامه به طور بالقوه به معنی هزینه های بالاتر برای کسب و کار در هر دو طرف از کانال انگلیسی.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون می خواهد کانادا-سبک توافق با تعرفه صفر. این اشاره به یک معامله تجاری است که اتحادیه اروپا مذاکره با این کشور آمریکای شمالی بیش از هفت سال و در نتیجه در سال 2014 — با وجود آن که هنوز به طور کامل به تصویب پارلمان های ملی در اروپا است. معامله به نام CETA (جامع اقتصادی و تجاری توافق) رو خلاص شدن از شر بسیاری از تعرفه ها بین اتحادیه اروپا و کانادا. اما سطح خود را از تجارت بسیار کوچکتر از یک میان بریتانیا و اتحادیه اروپا.

دولت بریتانیا همچنین گفت که آن را در تکرار یک اروپایی مقابله با استرالیا اگر آن را نمی تواند معامله را بر اساس کانادا توافقنامه است. وجود دارد در حال حاضر هیچ گونه توافق بین استرالیا و اتحادیه اروپا به این ترتیب که نقطه مرجع از دولت بریتانیا به معنی تجارت در سازمان تجارت جهانی از نظر — با هزینه های بالاتر برای اتحادیه اروپا و انگلستان کسب و کار.

“شما نمی کانادا, شما قطعا به استرالیا” آملی ده Montchalin فرانسه وزیر امور اتحادیه اروپا گفت: در چتم هاوس در جلسه ای در لندن هفته گذشته است.

‘تیک تاک ساعت است’

انگلستان شده است اعمال فشار بر اتحادیه اروپا برای پایان این مجموعه در حال حاضر از ایران در این سال اگر چه آنها هنوز هم می تواند تمدید شود و تا پایان سال 2022. اما Montchalin معتقد است که اتحادیه اروپا خواهد غار به “مصنوعی مهلت.”

“ما را قبول نمی کند, زمان, فشار,” او گفت: “اگر ما آماده هستند برای ورود هر نوع معامله و … اگر انگلستان تصمیم به کوتاه شدن دوره مذاکره آن را در انگلستان مسئولیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>