سئول شهردار مرگ باعث همدردی و سوالات خود را اعمال

مرگ ناگهانی سئول شهردار بنا به گزارش دخیل در آزار و اذیت جنسی شکایت کرده و باعث غلیان احساسات عمومی همدردی و حتی آن را به عنوان پرسش در مورد یک مرد که ساخته شده کار خود را به عنوان یک اصلاح فکر سیاستمدار و خود توصیف فمینیستی.

پارک برنده-به زودی مرده پیدا شد بر روی یک تپه پوشیده شده از درخت در شمال سئول در اوایل روز شنبه حدود هفت ساعت پس از دختر خود را به پلیس گزارش او در سمت چپ او یک “را مانند” کلامی پیام و سپس سمت چپ خود را در خانه. مقامات راه اندازی عظیم جستجو برای 64 ساله پارک قبل از نجات سگ یافت می شود بدن خود را.

پلیس گفت: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در سایت اگر آنها حاضر به افشای علت مرگ است. در صبح روز جمعه سئول مقامات گفت که انتشار آنها چه به نام پارک “را” در بر داشت در محل اقامت خود را به درخواست خانواده اش.

“من احساس می کنم متاسفم برای همه. من از هر کس که با من در زندگی من” توجه نشان داده شده در تلویزیون گفت. آن را ادامه داد و با یک درخواست که او باقی مانده بود سوزانده و در اطراف پراکنده پدر و مادر خود گور.

پارک بزرگ بود رقم در کره جنوبی سیاست است. به عنوان یک سابق حقوق بشر, وکیل او به رهبری دو نفر از کره جنوبی تاثیر گذار ترین گروه های مدنی و شهردار سئول پایتخت کره جنوبی شهرستان با 10 میلیون نفر از سال 2011 است. او به طور گسترده ای به عنوان یک لیبرال پیشرو نامزد برای ریاست جمهوری و زمانی که سیاسی خود را متحد و رئیس جمهور فعلی مون جائه-در هر دوره پنج ساله به پایان می رسد در سال 2022.

مرگ او شوکه بسیاری از.

مردم ادای احترام در یادبود محراب به عنوان آنها را با یک تماس از تسلیت به افتخار مرحوم شهردار سئول پارک برنده-به زودی در سئول شهر هال در 11 ژوئیه سال 2020 در سئول, کره جنوبی. سئول شهردار و ریاست جمهوری امیدوار پارک برنده-به زودی مرده پیدا شد در سئول کوه در روز جمعه ساعت پس از خانواده اش گزارش او از دست رفته, پلیس گفت:.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

هواداران خود را wailed و فریاد شعارهایی مانند “ما شما را دوست دارم” و “با عرض پوزش” زمانی که بدن خود را وارد سئول بیمارستان. نام او محبوب ترین واژه جستجو در اصلی پورتال اینترنتی سایت های تسلیت پیام آب گرفتگی رسانه های اجتماعی. در یک برنامه تلویزیونی صبح جمعه یک روزنامه نگار فشرد و نمی تواند ادامه دهد صحبت کردن در مورد پارک.

“من واقعا احترام او … من امیدوارم که او می تواند به تحقق تمام رویاهای خود را در بهشت” Kim Young-hyun, یک صاحب کسب و کار کوچک گفت: در نزدیکی سئول شهرستان سالن.

اما ضد پارک احساسات نیز فوران در بحبوحه گزارش های رسانه ها که یکی از دبیران زن شکایت کرده و با پلیس در شب چهارشنبه بیش اتهام آزار و اذیت جنسی بر گسترش دوره است. پلیس تنها تایید کرد که شکایت علیه پارک شده بود واصل اما ذکر مسائل مربوط به حریم خصوصی در امتناع از استادانه درست شده از جمله در مورد اینکه آیا این شکایت بود در مورد رفتار جنسی.

آسوشیتد پرس ساخته شده و تماس های متعدد به پلیس که کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد شکایت.

برخی از منتقدان سوال تصویری از یک مرد که تا به حال به تصویر کشیده شده خود را به عنوان “فمینیست شهردار” اختصاص داده شده به برابری جنسیتی و آوازی حامی “#MeToo” جنبش است.

در طول روز خود را به عنوان یک وکیل حقوق بشر پارک برنده کره جنوبی برای اولین بار آزار جنسی محکومیت در سال 1998 به دنبال یک yearslong نبرد قانونی که در آن او نشان داده یک دانشگاه ملی سئول دستیار تحقیق که متهم به یک استاد از پیشرفت های جنسی و اخراج او و پس از او آنها را رد کرد. به عنوان شهردار او منصوب مشاور ویژه در برابری جنسیتی مسائل و معرفی سیاست در طراحی امن تر از محیط های شهری برای زنان و ارائه مسکن ارزان قیمت برای کار زنان مجرد.

“من فکر می کنم پارک چیزی اشتباه است. این هم تاسف برای هر کسی که در خدمات عمومی به درگیر در چنین اتهام صرف نظر از این که آیا این درست است یا نه” گفت: Lee Ji-hye ساکن در نزدیکی سئول. “به عنوان یک سابق حقوق بشر, وکیل او متهم به انجام کاری بد است اما ما نمی توانیم به طور مستقیم از او بخواهید در مورد موقعیت خود را به خاطر او در حال حاضر رفته. که بسیار ناامید کننده بیش از حد.”

استاد Yi Han Sang در کره جنوبی دانشگاه با انتقاد از سئول دولت شهرستان برای برنامه ریزی برای ایجاد یک عزاداری منطقه در نزدیکی آن ساختمان و استفاده از رسمی بودجه برای پارک های مراسم تشییع جنازه در هفته آینده. او گفت دولت در شهرستان باید توقف عمل می کند که می تواند منجر به انتقاد از قربانی ادعا و تمرکز بر فکر کردن در مورد چگونه برای محافظت از خود و پیدا کردن حقیقت در مورد اتهام.

یک جریان از پارک همکار سیاستمداران وابسته حاکم بر حزب دموکرات و مقامات ارشد ریاست جمهوری بازدید خصوصی عزاداری سایت در دانشگاه ملی سئول بیمارستان. رسانه های عکس های همدردی نشان داد گل تحمل رئیس جمهور مون جائه-در نام قرار داده شده وجود دارد. ریاست جمهوری رئیس ستاد Noh جوان-حداقل به خبرنگاران گفت: در این بیمارستان که ماه به نام پارک مرگ “بسیار تکان دهنده” Yonhap news agency گزارش.

وقتی Lee Hae-چان حزب دموکرات رئیس مواجه روزنامه نگاران وجود دارد یکی از او پرسید که چگونه آزار و اذیت اتهامات باید به کار گرفته شود. لی بدحجابی روزنامه نگار برای پرسیدن یک “بی ادب” سوال است که او گفت: نباید مطرح شده در آن محل است.

وجود دارد نگرانی که عزاداری برای پارک می تواند منجر به انتقاد از قربانی ادعا که شناسایی شده است و تا حد زیادی ناشناخته است. Ryu Ho-jeong از مخالفان لیبرال حزب عدالت نوشت: در Facebook که او نمی خواهد پرداخت جهات به پارک گفت: او نمیخواهد قربانی ادعا به “احساس تنهایی.” پیام او را به خود جلب کرد هر دو حمایت قوی و مخالفان آنلاین.

هر چند حقوق زنان را به تدریج بهبود یافته در سال های اخیر کره جنوبی تا حد زیادی باقی مانده است یک مرد-محور جامعه است. این #MeToo جنبش آغاز شد که در سال 2018 در کره جنوبی با موفقیت هدف قرار دادند بسیاری از مشاهیر مرد اما زنانی که اتهامات مطرح شده گاهی اوقات با آن مواجه قوی آنلاین حملات و دیگر واکنش از حامیان ادعا معتادان است.

برجسته ترین کره جنوبی مرد گرفتار در #MeToo جنبش South Chungcheong استان Gov. Ahn Hee-jung یک لیبرال است که در حال حاضر در خدمت حبس از سه و نیم سال زندان برای تجاوز به زن سابق خود ، در اوایل این سال Oh Keo-دان شهردار سابق بوسان این کشور را که دومین شهر پایین پا بعد از یک زن کارمند متهم او را از نظر جنسی آزار او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>