شهردار سئول در بر داشت مرده پس از خروج از پیام ‘مانند یک خواهد شد’

شهردار سئول پارک برنده-به زودی در واشنگتن روز دوشنبه 13 ژانویه سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

دیرین سئول, شهر, شهردار, Park Won-به زودی مرده پیدا شد پلیس گفت: روز جمعه پس از دخترش گزارش او از دست رفته گفت: او در سمت چپ یک پیام “مانند یک خواهد شد”.

پس از جستجوی مربوط به صدها پلیس, شهردار پیدا شد در Mt Bugak در شمال سئول حدود نیمه شب در نزدیکی که در آن سیگنال تلفن شده شناسایی شده Seoul Metropolitan Police آژانس گفت.

آن را انجام نمی دهد علت مرگ. پلیس رسمی چوی Ik-soo خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در صحنه وجود دارد هیچ نشانه ای از خباثت اگر چه یک بررسی دقیق مورد نیاز خواهد بود.

این Yonhap news agency گفت: دبیر سابق پارک کرده بود شکایت روز چهارشنبه بیش از اتهام حوادث آزار و اذیت جنسی.

چوی گفت: یک بررسی شد و در راه پس از شکایت کیفری بوده و تسلیم در برابر پارک بدون توضیح.

پارک مادر او گزارش شده گم شده در 5:17 p. m. (0817 GMT) و گفت: تلفن او خاموش بود و که او تا به حال سمت چپ یک پیام “مثل شما”, Yonhap گزارش شده است.

به عنوان شهردار این شهر از نزدیک به 10 میلیون نفر در پارک بود که یکی از کره جنوبی با نفوذ ترین سیاستمداران و مشخصات بالا و نقش آن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

او دیده می شود به عنوان یک پتانسیل ریاست جمهوری امیدوار برای لیبرال ها در سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

کشف بدن خود را پس از یک ساعت-شب طولانی جستجو در یکی از مناطق کوهستانی و خوش منظره و زیبا بخش هایی از سئول فقط چند دقیقه از قلب پایتخت شهری شامل صدها پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و سگ.

پارک سمت چپ شهردار اقامت رسمی در حدود 10:40 a. m. (0140 GMT) روز پنج شنبه با پوشیدن یک کلاه سیاه و یک کوله پشتی داشتن لغو سیاست جلسات برنامه ریزی شده برای روز, با توجه به متعدد محلی گزارش.

مبارز برای زنان علل

قبلا برجسته فعال حقوق بشر و وکیل پارک شده بود شهردار سئول از سال 2011 به دنبال کشت از سیاست های ترویج برابری جنسیتی.

به عنوان یک وکیل در 1990s او برنده یکی از کره جنوبی اولین موارد آزار و اذیت جنسی و شدت حمایت برای علت “آسایش” و کسانی که مجبور به کار در ژاپن در زمان جنگ نظامی فاحشه خانه ها قبل و در طول جنگ جهانی دوم که ژاپن اشغال شده کره جنوبی.

پارک نیز ستایش زنان برای شجاعت خود را پس از یک سری از زنان متهم قدرتمند سیاستمداران و سیاستگذاران جنسی نادرست در میان #MeToo جنبش در سال 2018 است.

“عزم فردی قهرمانان کافی نیست. من فکر می کنم ما نیاز به همبستگی اجتماعی” او گفت: برای حمایت از این جنبش است.

او همچنین آوازی نقش گسترده و شمع تظاهرات کمک کرد که منجر به برکناری رئیس جمهور سابق Park Geun-hye در سال 2017.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>