افسر ارشد هشدار پلیس بیش از مستند تاکتیک های پس از “بیش از حد” ادعا می کند

یکی از بریتانیا اکثر افسران ارشد پلیس هشدار داده است که نیروهای خود را از دست زدن به coronavirus بحران یاد می شود برای نسل های آینده پس از متهم شدند overreaching قدرت خود را.

اما Metropolitan Police دستیار کمیسر نیل باسو نیز خواست انگلیسی ها به قاضی افسران بیش از حد به شدت در پلیس بریتانیا COVID-19 مستند اقدامات است.

انگلیسی ها شکستن coronavirus مستند قوانین می تواند دستگیر یا جریمه £60 تحت جدید قدرت پلیس برای اطمینان مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری سفر.

Assistant Commissioner Neil Basu speaks to the media at New Scotland Yard in Westminster, London, after a terrorist wearing a fake suicide vest who went on a knife rampage killing two people, was shot dead by police.
تصویر: دستیار کمیسر نیل باسو گفت: “پلیس با رضایت ما است سرود’

اما وجود داشته اند ادعای “بیش از حد” پلیس پس از یک نیروی گفت: آن پیگرد قانونی مردم برای فعالیت های از جمله رانندگی “با توجه به خستگی” و “رفتن به مغازه ها” با اعضای دیگر همان خانواده است.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف آقای باسو اذعان کرد نیروهای بودن مجبور به استفاده از قدرت های او “هرگز تصور یک افسر پلیس می خواسته می شود که به استفاده از”.

“هر کس در پلیس است آگاه است که چگونه ما به پلیس این بیماری همه گیر یاد می شود برای سال های بسیاری آمده است,” او گفت:.

“حفظ اعتماد و اعتماد عمومی توسط پلیس با رضایت ما است سرود شده است و پس از سال 1829.

بیشتر از Covid-19

A police officer has been stopping cyclists in Richmond Park
تصویر: یک افسر پلیس مذاکرات برای دوچرخه سواران در لندن ریچموند پارک

“وجود خواهد داشت یک دوره تعدیل به ما مسئولیت های جدید است که هیچ افسر پلیس تا کنون فکر آنها را داشته باشد.

“نه هر پاسخ پلیس خواهد بود surefooted و برخی را جرقه سالم بحث است. ما نباید قضاوت بیش از حد به شدت.”

آقای باسو خواست افسران به یمن توسط دو از بریتانیا اکثر افسران ارشد پلیس شهر کمیسر Dame Cressida و مارتین Hewitt, رئیس پلیس ملی و روسای اسلامی (NPCC) که “اقناع و آموزش و پرورش به انجام کار درست است که هدف اصلی ما” به جای اینکه بیش از حد سریع برای اعمال مجازات.

آقای Hewitt نوشته شده به روسای پلیس سراسر نیروها در انگلستان و ولز مورد نیاز برای سازگاری بیشتر در استفاده از اورژانس قدرت با توجه به نگهبان.

An officer tells people to leave Brighton beach as the public has been urged to stay at home
تصویر: یک افسر می گوید مردم به ترک ساحل برایتون

فرماندهان ارشد پلیس در حال درک را نگران کرده است و بیش از قدرت بی سابقه ای شد در حال اجرا توسط برخی از نیروهای پلیس لنکشایر صدور 123 اجرای اعلامیه از روز پنج شنبه و Bedfordshire Police صدور هیچ یک روزنامه گزارش شده است.

هفته گذشته Derbyshire پلیس دفاع با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای بازداشتن مردم از ايميل اقدامات پس از فیلم برداری نیروی مردم درهم و برهم در قله منطقه است.

Derbyshire police drone footage
Derbyshire پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای گرفتن کوهنورد

در همین حال کارشناسان حقوقی و حقوق بشری توصیف کرده اند Warrington پلیس اقدامات به عنوان “dystopian” پس از مأموران تصمیم گرفتند به احضار افراد به دادگاه برای قرار جرائم مانند “بازگشت از احزاب”.

منتقدان استدلال می کنند این اقدامات توجیه نیست با این قانون جدید و در معرض خطر آسیب رساندن به تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps پیشنهاد وجود دارد “فردی نمونه” که در آن پلیس عمل “شاید کمی بیشتر از آنها باید رفته'”.

“ما در حال درخواست از پلیس برای انجام کاری کاملا بی سابقه ای در اینجا من فکر می کنم بسیاری از مردم در واقع فقط می خواهید برای کمک به پلیس در انجام این کار است,” او گفت: آسمان, اخبار,’ کی Burley @ صبحانه نشان می دهد.

در مورد راه پلیس تفسیر قوانین جدید وزارت امور خارجه Dominic Raab روز دوشنبه گفت که “حس مشترک” باید استفاده شود و از او حمایت افسران “انجام یک کار بسیار دشوار است در شرایط بی سابقه ای”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>