مقام ارشد چینی به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus پاسخ می گوید: ما تلف هفته

یک مقام ارشد چینی رسمی دولت به چالش کشیده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس در آمریکا او را متهم به اتلاف هفته پس از تهدید ناشی از این ویروس برای اولین بار آشکار شد.

در گسترده مصاحبه با ان بی سی نیوز انجام شده در ماندارین در دوشنبه معاون اجرایی وزیر امور خارجه لو Yucheng همچنین ضربه به عقب در سیاسی از ویروس.

لو, یک ستاره در حال افزایش در چین سیاسی استقرار را رد کرد و ادعا می کند که این کشور تا به حال تحت پوشش اولیه شیوع و یا که در آن برگزار می شود باید از نظر مالی مسئول COVID-19. او نامیده می شوند این ویروس یک “فاجعه طبیعی” نامیده می شود و برای همکاری بیشتر و پایان دادن به اتهامات.

“در ژانویه. 23 هنگامی که ووهان رفت و تحت مستند ایالات متحده گزارش شده تنها یک مورد تایید شده اما در تاریخ 13 مارس که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اضطراری ملی ایالات متحده گزارش داد بیش از 1600 مورد تأیید” لو گفت: با اشاره به این شهرستان در چین هوبئی که در آن ویروس است که اعتقاد به ظهور.

“در این فاصله زمانی 50 روز چه بود و دولت ایالات متحده انجام شده است ؟ که در آن کسانی که 50 روز رفته گفت:” لو که متولد چین صنعتی شرق ساحل و شروع به کار دیپلماتیک که در آن زمان اتحاد جماهیر شوروی و مسلط است در روسی.

بیشتر از NBC:
کره جنوبی و شتم coronavirus اما اضطراب رشد می کند بیش از ‘طبیعی’
هلندی, نوجوانی بادبان خانه در سراسر اقیانوس اطلس با توجه به کروناویروس محدودیت های مسافرتی
Hotline کارکنان توسط روانپزشکان کمک می کند تا coronavirus پزشکان در پریشانی

کاخ سفید وزارت امور خارجه و شورای امنیت ملی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این مصاحبه. روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo که حزب کمونیست چین نیاز به “شفاف است.”

“جهان به دنبال پاسخ به COVID19 و ریشه های آن … چین مسئولیت به همکاری,” او نوشت: با اشاره به بیماری های ناشی از رمان coronavirus. Pompeo پیشتر اعلام کرد که پکن را “پرداخت” برای اقدامات خود در حالی که اغلب با اضافه کردن او هنوز نمی دانم چه شکل است که طول می کشد.

چینی معاون اجرایی وزیر امور خارجه لو Yucheng اجلاس بررسی ادواری جهانی چین قبل از سازمان ملل و شورای حقوق بشر در 6 نوامبر 2018 در ژنو است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری گتی ایماژ

روز سه شنبه تعداد موارد ابتلا به کروناویروس در آمریکا گذشت 1 میلیون یک نقطه عطف است که تهمت بود به دلیل “خیلی بهتر” تست از کشورهای دیگر است.

ایالات متحده به ثبت بیش از 58,000 مرگ و میر تا کنون با توجه به COVID-19 با توجه به NBC News شمارش.

چین شده است hounded سوالات بیش از missteps در آن پاسخ اولیه حاوی ویروس است. تا کنون بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انباشته انتقاد در پکن پس از شیوع بیماری همه گیر در زمان بازجویی دقت رسمی آن تلفات و گفت که او به دنبال حدس و گمان است که عفونت سرچشمه در ووهان آزمایشگاهی — یک احتمال آن است که مقامات چینی بارها و بارها رد کرد.

“آیا شما واقعا بر این باورند که تعداد کسانی که در این کشور پهناور به نام چین است. … آیا کسی واقعا بر این باورند که؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک خانه اخبار جلسه 15 آوریل است. “برخی از کشورهای در حال, در, بزرگ, بزرگ مشکل است و آنها گزارش حقایق — و این است که به آنها,” او اضافه شده است.

تهمت نیز شوکه جامعه بین المللی زمانی که او متعهد به متوقف کردن کمک های مالی جهانی سلامت عمومی بدن سازمان بهداشت جهانی آن را متهم بودن بیش از حد نزدیک به پکن و نادرست شیوع.

کاخ سفید از دستور سازمان های اطلاعاتی به شانه را از طریق ارتباطات ره گیری و تصاویر ماهواره ای به ایجاد که آیا چین و این که در ابتدا مخفی چه آنها می دانستند که در مورد ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس فعلی و سابق آمریکا مقامات آشنا با این موضوع گفت: NBC اخبار این هفته است.

به عنوان بخشی از این سازمان های اطلاعاتی خواسته شد برای تعیین آنچه که می دانستند در مورد دو آزمایشگاه های تحقیقاتی مطالعه coronaviruses در هوبئی استان است. NBC News قبلا گزارش شده است که این سازمان باید بررسی شده است احتمال این که ویروس فرار به طور تصادفی از یکی از آزمایشگاه های اگر چه بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بعید است.

پس از سال ها از در و خاموش ایران coronavirus همه گیر است که آخرین شماره برای ایجاد بن بست بین دو کشور اقتصاد است.

زمانی که چینی های پزشکی حرفه ای اولین موارد گزارش شده از این ویروس در ووهان در اواخر سال 2019 به گزارش سرکوب شدند. برخی از جمله دکتر لی Wenliang — که بعد از درگذشت ویروس — مواخذه شد برای گسترش آنچه که مقامات مدعی شد اطلاعات نادرست در زمانی که کادر پزشکی هشدار داد خطر مطرح شده توسط تازه کشف بیماری باعث اعتراض در رسانه های اجتماعی چینی.

یک بنای یادبود برای دکتر لی Wenliang بود که یکی از خبرچین از Covid-19 زمانی که آن را برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین و باعث پزشک مرگ است. تصویر گرفته شده در خارج از دانشگاه UCLA در وست وود کالیفرنیا در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لو ایستاده بود رسمی این کشور داده و گفت: چین در واکنش به حال شده است “سریع” در مقایسه با کشورهای دیگر است.

“من می خواهم به می گویند چین تحت پوشش هر چیزی است. ما هر گونه تاخیر شود,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد مقامات ایالات متحده قبلا تاکید چینی ریشه های این بیماری باعث خشم پکن با مراجعه به آن به عنوان “ووهان” یا “چین virus.”

لو, 57, ارائه شده خود را “همدردی قلبی” به آمریکایی ها مبارزه با بحران است. به طور گسترده ای در نظر گرفته شده به احتمال زیاد نامزد به چین بعدی وزیر خارجه او در نیویورک زندگی می زمانی که او بود مستقر در سازمان ملل در اواخر 1990s.

وی خواستار همکاری بیشتر بین دو کشور بیان کرد که “دشمن واقعی ایالات متحده است COVID-19 ویروس” نه چین.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای دولت ایالات متحده برای پیدا کردن سمت راست تمرکز دشمن واقعی گفت:” لو عضو ارشد حزب کمونیست است که دومین مقام ارشد در وزارت امور خارجه تحت وزیر خارجه وانگ یی پس از سال 2018 است.

در اوایل این ماه هر دو حزب جمهوری خواه و دموکراتیک احزاب منتشر شد آگهی های تلویزیونی مبارزات متهم دیگر از قراضه چین روابط سیاسی.

لو گفت: آن را “کوته بینانه” و “غیر مسئولانه” به دنبال انتخابات به دست آوردن به عنوان یک نتیجه از این بحران است. او افزوده است که چینی ها به “قهر” و “حق خود را بیان خشم” در آمریکا سیاسی از این بیماری همه گیر.

“متاسفانه برخی از چهره های سیاسی در حال سیاسی کردن این COVID-19. آنها با استفاده از این ویروس به لکه دار کردن چین است. این چیزی است که ما مایل به دیدن” او گفت:.

در میسوری هفته گذشته در حالی که ضد قفل معترضان نشان داد دولت دادستان کل اریک اشمیت واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت چین. اولین از نوع خود به دنبال خسارت, کت و شلوار متهم چین از دروغ گفتن در مورد این ویروس و باعث خسارت مالی به دولت است.

لو گفت: هر گونه ادعای درخواست چین را به پرداخت غرامت شد “مضحک” و ارائه یک “out-and-out سیاسی مسخره است.”

“وجود دارد هیچ قانون بین المللی است که پشتیبانی از سرزنش یک کشور به سادگی به عنوان اولین گزارش بیماری” لو گفت.

اما او گفت که او نمی شی به برخی از تحقیقات علمی است که نگه داشته و دور از “تئوری های توطئه است.”

“ما مخالف ارتباط عادی و یادگیری متقابل بین دانشمندان,” او گفت:. “آنچه ما مخالفت خودسرانه است تحقیقات بر اساس فرض چین گناه. این چیزی است که ما بصورتی پایدار و محکم مخالفت می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>