ارسال هشدار ویروس در عرض 24 ساعت و یا در معرض خطر موج دوم, دانشمند, هشدار

افراد در معرض خطر از COVID-19 عفونت نیاز به هشدار داده شود ظرف 24 ساعت و یا تماس با ردیابی بی فایده خواهد بود یک دانشمند ارائه مشاوره به دولت هشدار داده است.

پروفسور کریستف فریزر یک دانشگاه آکسفورد اپیدمیولوژی است که مشاوره بیمه خدمات درمانی خود تماس بگیرید-ردیابی برنامه گفت: این واقعیت که coronavirus گسترش قبل از افراد با تجربه علائم ساخته شده با سرعت ضروری در ردیابی تماس با ما.

او گفت: اسکای نیوز: “72 ساعت تاخیر واقعا بدان معنی است که شما با داشتن تاثیر بسیار کمی در این بیماری همه گیر. 48 ساعت تاخیر بسیار بد است.

“شما واقعا نیاز به گرفتن اطلاعات در سراسر در 24 ساعت.”

پرسید که چگونه برای رسیدن به سرعت لازم است که اشاره به زمان پس از شروع علائم پروفسور فریزر گفت که آن را هم می تواند انجام شود توسط “فوق العاده سریع تست” و یا با درخواست از مردم برای گزارش خود را نشانه.

اخبار آسمان می داند که نتایج حاصل از آزمایشات رفتن به میلتون کینز فانوس آزمایشگاه در حال حاضر بازگشت و در 24 تا 36 ساعت است.

بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار که در حال حاضر در حال trialled در جزیره موجود زنده عمل در خود گزارش دهی مدل, درخواست کاربران بر این باورند که آنها باید coronavirus برای تکمیل یک مسابقه کوتاه در مورد علائم خود را.

بیشتر از Covid-19

اگر آنها ظاهر می شود به COVID-19برنامه را نشان می دهد که هر کسی که در تماس نزدیک با آنها از شیوه های سخت اجتماعی فاصله در حالی که کسی که آلوده شده است می شود یک آزمون.

ارشد کلمبوس مقامات استدلال کرده اند که به منظور اجازه می دهد مردم را به خود اعلام بیمه خدمات درمانی برنامه نیاز به استفاده از یک مدل متمرکز و یا از آن خواهد شد غیر ممکن است برای تضمین موثر است.

پروفسور فریزر گفت این بود که “حق” — اضافه کرد که بحث در اطراف حریم خصوصی تبدیل شده بود “بسیار دودویی”.

او گفت: “من حمایت از حریم خصوصی اما ما در حال تلاش برای انجام کاری پیچیده است که به بهترین شکل ممکن حفظ حریم خصوصی بلکه حداکثر رساندن شانس خود را از داشتن یک موج دوم این بیماری همه گیر.

اگر هشدارهای فرستاده شدند در کمتر از 24 ساعت, پروفسور فریزر گفت: پس از آن تیم خود را در مدل نشان داد که می تواند “تفاوت بین یک بیماری همه گیر شروع به resurge نسبت به موج دوم یا نه” – اگر چه تاثیر دقیق بستگی دارد چه اقدامات دیگر بودند در محل.

آن را نیز می تواند کمک به بلند کردن ملی مستند وی افزود: با قرار دادن در جای خود یک “هوشمند مستند” که تنها هدف خطر افراد است.

Contact-tracing app
تماس با ردیابی نرم افزار سرنشین در جزیره موجود زنده

پرسید: اگر او بر این باور بود که ممکن است به آزمایش سریع به اندازه کافی برای استفاده از آن برای تماس با ردیابی پروفسور فریزر گفت: “این برای من به این باور یا نه. آن را فقط به درک که اگر شما را در این انتخاب پس از آن این مفهوم – که برای دیگران برای پاسخ به این سوال است.”

دیگر کارشناسان بهداشت عمومی, اما, مخالفت با پیش فرض های ساخته شده مورد آزمایش و تماس با ردیابی.

“آنها در حال خروج از روش استاندارد برای یک بیماری همه گیر است که شما مقابله با محلی شیوع محلی گفت:” چچنی پولاک مدیر موسسه سلامت و جامعه در دانشگاه نیوکاسل است.

“من واقعا متعجب و متحیر از این رویکرد است.”

گوگل و اپل در حال ساخت یک تماس-سیستم ردیابی با استفاده از یک غیر متمرکز که استاد فریزر گفته اند می تواند مزایای اگر آن تشویق بیشتر مردم به دانلود نرم افزار.

“مزیت وجود دارد را به گوگل/اپل سیستم,” او گفت:. “آنها کار با سیستم عامل و این مهم است که برای دریافت بالاترین ممکن است جذب.

“این مهم است که مردم احساس اعتماد به نفس و احساس می کنید که نگرانی های حریم خصوصی هستند که جدی گرفته شود و این که سیستم جمع آوری به عنوان اطلاعات کمی به عنوان آن نیاز به تابع.”

پرسید که آیا هشدار از یک سیستم است که بر اساس خود گزارش خواهد بود گرفته شده و یا کمتر به طور جدی فعال ادعای جعلی, پروفسور فریزر گفت: تیم بود و با توجه به اینکه با رفتاری دانشمندان است.

preview image
چگونه تماس ردیابی نرم افزار کار می کند ؟

عامل مهمی در تشویق به پیروی از او گفته می شود دقت این برنامه را در معرض خطر به ثمر رساند الگوریتم است که تصمیم می گیرد که آیا افراد در معرض خطر با استفاده از انواع اقدامات انجام شده از تلفن سیگنال بلوتوث.

این شامل ارزیابی چگونه “معنی دار” جلسه بود که بر اساس طول و فرکانس از مخاطبین – چیزی پروفسور فریزر گفت: این امر می تواند آسان تر برای تعیین با داده ها را از یک متمرکز برنامه.

با این حال او اذعان کرد آن را ممکن است برای کاربران غیر متمرکز برنامه به کمک داده ها به منظور بهبود سیستم.

طرفداران تمرکز زدایی استدلال می کنند این می تواند یک راه خوب برای حفظ حریم خصوصی و کمک به تماس با ردیابی دقیق تر.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مایکل Veale یک مدرس در دانشگاه کالج لندن که در حال کار بر روی یک غیر متمرکز تماس با سیستم ردیابی به نام DP3T گفت: “این خوب است برای شنیدن اپیدیولوژی دانیم که غیر متمرکز سیستم همچنین ارائه اطلاعات مورد نیاز برای بهبود خطر ابتلا به ثمر رساند.

“اطلاعات کمک مالی به عنوان ما آن را طراحی می کند و حتی خطر حفظ حریم خصوصی کاربران ما فقط احساس می کنید که تماس-برنامه ردیابی فقط باید انجام آنچه آنها می گویند در قلع و درخواست رضایت قبل از انجام بیشتر.”

آکسفورد داده های بزرگ موسسه بوده و مشاوره تعدادی از کشورها در سراسر جهان در تماس با ردیابی برنامه های کاربردی از جمله نروژ و سنگاپور و سوئیس و آلمان و استرالیا و نیوزیلند.

گروه مدل های تاثیر انواع مداخلات در یک میلیون “نفر” شهر مجازی طراحی شده است تا منعکس کننده شرایط زندگی در انگلستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>