واشنگتن – یک تیغ نازک اکثریت جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه در برابر رای دموکراتیک پیشنهاد به اعتراف اضافی شهود و اسناد و مدارک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

نهایی شمارش شد 51 رای در مقابل حرکت و 49 به نفع.

رای نقش برآب دموکرات امیدوار است از شنیدن شهادت از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون و آن را منتقل هفته-محاکمه به مراحل نهایی آن است.

دو حزب جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین و یوتا رامنی شکست را با حزب خود را به منظور پیوستن به دموکرات ها در رای گیری اعتراف شواهد اضافی اما اکثریت 51 جمهوری خواهان نیست.

دموکرات ها تا به حال نیاز به حداقل چهار اوباما برای رای دادن با آنها و آنها سقوط کوتاه از آستانه است که توسط دو رای.

پس از adjournment, سنا روز جمعه مک کانل به نام زنگ تفریح در سنا به احتمال زیاد به منظور ادامه مذاکرات جاری بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا و به میزان کمتر سنا دموکرات ها بیش از گام های بعدی در دادگاه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام رای “یک perfidy, آن را یک تراژدی بزرگ یکی از بدترین فجایع که سنا تا کنون غلبه بر.”

وجود خواهد داشت هیچ رای نهایی را محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه. سناتور خواهد مشورت با خانه مديران و دفاع برای تعیین گام های بعدی.

تلخ شکست دموکرات ها

دموکرات ها به رهبری استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff از کالیفرنیا تا به حال مبارزه دندان و ناخن طی هفته گذشته برای متقاعد کردن جمهوریخواهان میانه برای پیوستن به آنها را در اعتراف شواهد جدید از شاهدان کلیدی است که شهادت در خانه.

بیش از هر فرد دیگر دموکرات امیدوار بود که شامل جدید شهادت از بولتون. حرفه ای محافظه کار سیاست خارجی, شاهین, Bolton بنا به گزارش رسیده نوشته شده در یک نسخه خطی از خاطرات که تهمت به او گفت که در تابستان گذشته او در نظر گرفته شده برای خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار در ایالات متحده کمک های خارجی به اوکراین تا کیف توافق به اعلام تحقیقات به رئیس جمهور مخالفان سیاسی.

دموکرات ها دیدم بولتون به عنوان یک مهم قطعه گم شده از پازل در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته با اوکراین است. بولتون همچنین گفت که او خواهد بود مایل به شهادت چیزی دیگر مقامات مانند اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney اند.

“اگر شما می خواهید بدانید که اگر اوکراینی ها احساس فشار [از مغلوب ساختن پیشی جستن] تماس بگیرید جان بولتون به عنوان یک شاهد عینی” خانه استیضاح مدیر Rep. Jason کلاغ D-Colo., گفت: مدت کوتاهی قبل از رای گیری.

در روز پنج شنبه شیف راه اندازی شد در آخرین دقیقه تلاش به نوسان سناتور جمهوریخواه با ارائه به محدود کردن هر گونه شواهد اضافی ارائه برای یک هفته.

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ساخته شده است که هیچ راز تمایل خود را به انعقاد سنا محاکمه در اسرع وقت و شیف ارائه شد و هرگز به طور جدی سرگرم جمهوری خواهان در سنا است.

مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر در دو مقاله سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره هر دو ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ایالات متحده در رابطه با اوکراین است. رئیس جمهور است و هرگونه تخلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im