جمهوری خواهان مجلس سنا می رود به انتشار سومین coronavirus بسته امداد یکشنبه

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از جلسه هفتگی جلسه در کنگره در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه, ژان. 14, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود, به پرده پیشنهاد خود را برای یک سوم coronavirus بسته امداد بعد از ظهر پنجشنبه به واشنگتن حرکت می کند به سرعت به فاجعه اقتصادی.

قبلا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: حزبی نزدیک بود به انتشار یک طرح. قانونگذاران در حال انتظار برای تزریق و بالاتر از $1 تریلیون دلار به اقتصاد است.

“[جمهوری خواه ایالت چاک Grassley] و تعدادی از همکاران ما در حال نهایی یک ساختار است که می تواند کمک به افراد و خانواده ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. “جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید برای قرار دادن پول نقد در دست مردم آمریکا.”

سنا شده است بسیار زیاد تحت فشار برای انجام یک معامله با خانه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. بیمار از آمریکا در صنعت هواپیمایی است که انتظار کمک مالی از بسته دارای پله زنگ از فاجعه تاثیر توقف در سفر کسب و کار. معلوم نیست چقدر دیگر شرکت ها می توانند شناور ماندن بدون فدرال امداد.

کارگران مشاغل از دست رفته در توقیف رستوران ها و کافه ها. نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی خاص در مورد چگونه جهانی همه گیر خواهد رسید آمریکا کسب و کارهای کوچک.

اضافه کردن به فوریت دو کنگره باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که دیگران در خود شده است.

هنوز آخرین بسته ممکن است در کشمکش سیاسی. آمریکا تا حد زیادی نگه داشته شده است از حلقه از مذاکرات یکی از دموکراتیک مشاور گفت CNBC. رهبر اقلیت سنا چاک شومر انتقاد جمهوری خواهان مجلس سنا برای مذاکره یک معامله میان خود و دولت است.

و ممکن است یک بحث بین طرفین در مورد دولت پیشنهاد به ارائه چک به آمریکایی ها به عنوان وسیله ای برای تسکین یک حرکت برخی از دموکرات ها استدلال کرده اند ممکن است به اندازه کافی.

برخی از جمهوری خواهان را به مخالفت با این ایده از پرداخت های مستقیم. لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. پنجشنبه به خبرنگاران گفت که “آن را می سازد هیچ حس در حال حاضر به من.”

صحبت در طبقه سنا پنجشنبه مجلس نمایندگان آمریکا نشان داد حمایت خود را از مستقیم کمک کند. وقتی صحبت از گرفتن پول به جیب کارگران آمریکایی او التماس “هیچ درهم واشنگتن روند با یک هزار آشپز در آشپزخانه است. هیچ انبوهی از اشکال برای گذاشته شدن کارگران و یا خانواده ها مشغول به پر کردن” او گفت:.

“برای گذاشته شدن آمریکایی” وی افزود: “این تزریق را تکمیل بیمه بیکاری و می تواند قرار داده می شود نسبت به نیاز فوری طول این بحران است.”

برخی از دموکرات ها از جمله رهبر اقلیت سنا چاک شومر باید متمرکز استدلال خود را بر گسترش بیمه بیکاری و نه چک. صبح روز پنج شنبه نیویورک از حزب دموکرات گفت: هر کمک برای مبارزه صنایع باید شامل “اولویت های کارگر و کارگر حمایت.”

او همچنین خواستار یک “طرح مارشال” برای سیستم مراقبت های بهداشتی برای افزایش تولید هواکش و راه اندازی بیمارستان جدید در فضا است.

هنگامی که سنا حملات توافق و عبور یک بسته امداد را سر به خانه است که به طور موقت زنگ تفریح. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: اعضای پنج شنبه که اتاق نمی خواهد تا بازگشت آن است که “در یک موقعیت برای رای دادن در قطعه سوم از قوانین اضطراری برای پاسخ به تاثیر اقتصادی این بحران است.”

ضمن مک کانل نشان داد که حتی این آینده بسته های قانونی به احتمال زیاد به بالای $1 تریلیون ممکن است به اندازه کافی برای ارائه کافی دولت به عنوان کمک های کسب و کار در سراسر ایالات متحده و اتومبیل را متوقف کند.

“این ممکن است آخرین قطعه از قوانین اقتصادی ما به دنبال” او اذعان کرد.

گراهام اذعان به اهمیت گرفتن پیشنهاد سوم به سرعت انجام می شود — در اوایل هفته آینده.

“اگر ما نمی خواهیم ما, باسن, لگد,” او گفت:. “به همین دلیل من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد. من برای اولین بار به پا زدن خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>