سنا 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک ارسال آن به خانه

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., حق و رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. را راه خود را به طبقه سنا پس از اعلام دو سال معامله در بودجه پیش از آن در روز در 7 فوریه 2018.

تام ویلیامز | CQ رول تماس | گتی ایماژ

سنا گذشت تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمعه شب آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از تخریب این بیماری همه گیر آورده به زندگی آمریکایی و کیف پول.

این لایحه در حال حاضر به خانه که فشار برای تصویب آن جمعه با صدای رای به عنوان بسیاری از نمایندگان از واشنگتن است.

به 880-صفحه قانون گردد در سرعت خشمگین در روزهای اخیر شامل پرداخت های مستقیم به افراد قوی تر بیمه بیکاری, وام و کمک های مالی به کسب و کار و بیشتر منابع مراقبت های بهداشتی برای بیمارستان متحده و شهرداری ها. آن شامل نیاز است که ارائه دهندگان خدمات بیمه پوشش خدمات پیشگیرانه برای بیماری کروناویروس COVID-19.

سنا تصویب این طرح برای مبارزه با شیوع بحران به عنوان شروع به نازک صفوف خود را. رند پل سناتور. R-Ky., رای ندادند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 و نه عربستان سنسور. میت رامنی و مایک لی از یوتا هر دو در انزوا پس از تماس با همکاران خود. سناتور. جان Thune یک سناتور داکوتای جنوبی و دوم-رتبه بندی جمهوریخواه نیز از دست رفته رای پس از احساس بیمار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: مجلس سنا را پس از رای گیری تا مارس 20. او گفت: اتاق خواهد بود “زیرک است.”

“اگر شرایط نیاز به سنا بازگشت برای رای زودتر از مارس 20th ما ارائه حداقل 24 ساعت متوجه,” او گفت:.

قبل از عبور از لایحه سنا برای اولین بار رد اصلاحیه پیشنهادی سناتور. بن Sasse, R-Neb., به کلاه بیمه بیکاری در یک گیرنده قبلی دستمزد. آن را شکست خورده در یک 48-48 رای دادن.

Sasse و سه خود را GOP همکاران تهدید برای به تاخیر انداختن تصویب این قانون اگر آنها نمی تواند رای در اصلاحیه. سناتور. برنی ساندرز من-Vt., سپس به پیشنهاد او می تواند نگه دارید تا این لایحه را تصویب اگر آنها از مخالفان خود را.

در حالی که این مانع باعث ترس این لایحه را تصویب نمی کند, هدف قرار دادن شاخص های سهام ایالات متحده فقط قبل از بازارهای بسته چهار شنبه, آن را در نهایت متوقف نمی سنا از تصویب این پیشنهاد است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>