سنا رای به تصویب coronavirus طرح امداد به گسترش پرداخت می شود ترک ارسال آن به ناروا

ایالات متحده آمریکا ایالت و سناتور ” میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به اعضای رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در کنگره 17 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

سنا به حال رای جمعه به تصویب یک لایحه در حال گسترش مرخصی با حقوق و مزایای بیکاری در پاسخ به کروناویروس همه گیر بخشی از یک متناوب پاسخ انتظار می رود در هفته های آینده برای جلوگیری از فاجعه اقتصادی.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه مخالف این لایحه استدلال می تواند آسیب به کسب و کارهای کوچک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او را برای رای دادن به این طرح با وجود آنچه که او به نام “واقعی کاستی.” با نیاز فوری به اقدام “من اعتقاد ندارم که ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران” او گفت:.

در روز سه شنبه, مک کانل توصیه اوباما به “تهوع و رای آن به هر” گفت: کنگره باید به فراتر از “عادی ما تعصب.”

مجلس سنا رای دادند در این قانون بعد از آن در ابتدا امیدوار بودند به دلیل رند پل سناتور. R-Ky., مجبور رای در اصلاحیه که در نهایت شکست خورده است.

خانه لایحه که مجلس سنا در نظر گرفته شده فراهم می کند افزایش بیکاری و بیمه و تضمین می کند که کسب و کار است که کمتر از 500 کارمند را ارائه می دهند دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی به خود کارگران و شامل افزایش بودجه برای کمک های غذایی برنامه ها و تضمین های رایگان تست برای coronavirus.

این لایحه مواجه مخالفت قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس که اصرار بر اصلاحات فنی به این لایحه. Rep. کابل از تگزاس بود نخست جمهوری برگزار شد که این لایحه تا اوایل این هفته. تجدید نظر در قوانین تغییرات ساخته شده است که می تواند به محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند تا 12 هفته از پرداخت, خانواده و پزشکی را ترک کنند.

ده ها تن از دیگر جمهوری خواهان مجلس رای دادند در برابر این لایحه اصلی که تا به حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حمایت و دریافت حمایت قاطع از آمریکا. مجلس نانسی پلوسی گردد این لایحه با مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

کنگره و کاخ سفید هدف به تصویب تصویب یکی دیگر از آلاینده بسته محرک سعی کنید برای جلوگیری از فاجعه اقتصادی. جمهوری خواهان و دموکرات ها دیدگاه متفاوت در چه برنامه ای باید داشته باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال دلار 850 میلیارد دلار به $1 تریلیون محرک و اندازه گیری است که می تواند شامل پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها کاهش مالیات و یا تسکین درد و رنج صنایع.

مک کانل گفت: او را “نمی موکول سنا تا زمانی که ما تصویب دور جسورانه بسته است که باید کمک های قابل توجهی برای کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور ما است.”

سناتور حتی تا به حال به اقدامات احتیاطی در حالی که رای گیری روز شنبه. مک کانل گفت: سناتورها به “جلوگیری از تجمع در اینجا در چاه” در طبقه سنا تشویق آنها را به “رای و ترک اتاق.” سناتور اغلب ایستاده و چت بر روی زمین در طول آرا.

در طول این سری از آرا در این لایحه و اصلاحات مربوط به آن بسیاری از قانونگذاران به سادگی راه می رفت به اتاق به شست و یا شست پایین سیگنال و رفت بیرون از اتاق. حتی پس از, برخی از سناتورهای نشسته اند در گروه به بحث برای دورهای کوتاه از زمان.

Coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 190,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و حداقل 7,519 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد حداقل 5,702 موارد در ایالات متحده و حداقل 94 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه از جان هاپکینز.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>