سنا هیچ معامله در آینده coronavirus امداد لایحه اما مجموعه ممکن است سه رای

سنا نیست رسیدن به یک توافق در آینده coronavirus امداد لایحه در زمان کوتاهی دوشنبه جلسه اما راه اندازی یک رای گیری به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر سه شنبه به پر کردن یک کلید کوچک کسب و کار کمک برنامه.

دموکرات کنگره باید مذاکراتی با وزارت خزانه داری در آینده بسته به نجات اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده توسط جهانی همه گیر. روز یکشنبه مذاکره کنندگان نشانه های آنها آمده بود و نزدیک به یک معامله است که می تواند شامل $370 میلیارد دلار در برنامه های وام برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شاتر. آن را نیز ممکن است شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای تست — اما نه پول برای دولت های ایالتی و محلی است که دموکرات ها به دنبال, به عنوان در حال حاضر.

350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده به برنامه های امداد برای شرکت های کوچک در 2 تریلیون دلار بسته محرک خشک شده در هفته گذشته هر چند معلوم نیست چقدر از این پول در واقع به شرکت تا کنون.

“در این ساعت ما دموکراتیک همکاران هنوز هم طولانی تر شدن بحث های خود را با دولت پس از سنا متاسفانه قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در طول pro forma جلسه بعد از ظهر دوشنبه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از جلسه هفتگی جلسه در کنگره در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه, ژان. 14, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

او گفت: سنا را دوباره ملاقات در 4 p. m. و در روز سه شنبه به تلاش برای تصویب قانون برای دوباره پر کردن این برنامه است.

خانه تشکیل خواهد شد در اوایل روز شنبه به نظر اضطراری لایحه رهبر اکثریت Steny Hoyer را روز یکشنبه گفت. دموکراتیک برگزار شد اتاق انتظار رای ثبت شده که نیاز به بیشتر نمایندگان در حال حاضر در مناطق خود برای بازگشت به واشنگتن است.

برخی از اعضای حزب لیبرال تر بال شروع به مخالفت با ظهور کرد.

هفته گذشته عربستان-برگزار سنا تلاش برای تصویب یک لایحه برای تزریق 250 میلیارد دلار بیشتر به وام کسب و کار کوچک است که می تواند بخشیده شود اگر شرکت ها شرایط خاصی برای استفاده از پول در حقوق و دستمزد و مزایا اجاره و آب و برق. بودجه اختصاص داده شده در ماه گذشته خشک به سرعت ترک بسیاری از شرکت هایی که اعمال می شود برای امداد رسانی در برزخ است.

دموکرات های مسدود شده ایران ، جمهوری خواهان پس از آن را رد کرد و دموکراتیک ضد پیشنهاد که شامل بودجه برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر نیز استدلال برای بودجه بیشتر برای جامعه مبتنی بر وام دهندگان و اداره کسب و کار کوچک فاجعه کمک وام و کمک های مالی. آنها استدلال می کنند که کسب و کار کوچک طرح امداد به عنوان ساختار از سمت چپ افراد تاسیس بانکی در ارتباط است.

در حال معامله را 60 میلیارد دلار نسبت به امداد رسانی به مناطق روستایی و اقلیت متعلق به کسب و کار و دیگری 60 میلیارد دلار به SBA اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام.

— CNBC لورن هرش کمک به این گزارش

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>