سنا توافق coronavirus نجات بیل کلاه اجرایی پرداخت در $425,000

ما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی دارای یک نشست خبری در مورد قانون در پاسخ به این رمان coronavirus COVID-19 در ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC, مارس 17 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مدیران در شرکت های که دریافت کمک مالی نقدی از coronavirus-امداد لایحه پرده برداری توسط جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه را سالانه خود را جبران پوش در $425,000 برای دو سال.

این قانون همچنین اجازه می دهد که دولت یک فرصت برای پول خود را سرمایه گذاری در این شرکت.

در زیر پیشنهاد آمریکا صنعت هواپیمایی را دریافت 50 میلیارد دلار محموله هوایی را دریافت 8 میلیارد دلار و دیگر بیمار صنایع را 150 میلیارد دلار. پول برای محموله هوایی بود و علاوه بر این به کاخ سفید اصلی پیشنهاد یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: CNBC.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر باید مذاکره شرایط این لایحه نهایی خود را دموکراتیک همتایان خود و همچنین با قانونگذاران دموکرات-کنترل خانه.

با توجه به اندازه گیری هیچ اجرایی در یک شرکت دریافت پول ممکن است بیش از $425,000 در مجموع سالانه برای جبران دو سال عطف به ماسبق به 1 مارس.

شرکت کارکنان حقوق و دستمزد که در حال حاضر مشخص شده است از طریق چانه زنی جمعی توافق ممکن است معاف از محدودیت. که به احتمال زیاد در مورد اتحادیه کارگران در شرکت های پذیرش کمک های اولیه.

سیاستمداران در هر دو طرف راهرو را تایید کرده اند نیاز به ارائه کمک به صنایع مانند شرکت های هواپیمایی از ترس سقوط آنها خواهد از بین بردن شغل برای هزاران نفر از کارگران است. اما دموکرات ها هشدار داده اند در برابر هر شرکت و کمک های اولیه است که به نظر می رسد پوشش جیب مدیران. جمهوری خواهان باید نگران ظاهر آشکار صرف.

“ما در حال صحبت کردن در مورد مالیات دهندگان بودجه کوسن برای شرکت ساخته شده است که اشتباهات گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صبح روز پنج شنبه در آمریکا هستند.

“ما در حال صحبت کردن در مورد وام که باید بازپرداخت شود برای کارفرمایان در آمریکا که دولت خود را به طور موقت در خرد کردن برای خاطر سلامت عمومی” او گفت:.

دولت از فدرال به سطح محلی به نام مردم به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از سفر غیر ضروری از خانه های خود در تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و سرعت گسترش آن. در شرکت های هواپیمایی باید کاهش ظرفیت به طور چشمگیری و صنعت مهمان نوازی دیده می شود کسب و کار شاقول.

اخراج در حال حاضر آغاز شده به سنبله با توجه به بیکاری ادعا می کنند آمار منتشر شده در پنج شنبه. بدترین است که به احتمال زیاد هنوز به آمده است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر (D-NY) نگه می دارد تا یک کپی از دموکرات کنگره زیرساخت پیشنهاد به او و مجلس نانسی پلوسی (D-CA) صحبت با خبرنگاران در کنگره آمریکا پس از شکست در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث زیرساخت ها در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 22 2019.

جاناتان ارنست | ایسنا

این لایحه همچنین می گوید دولت حق “مشارکت در سود” از کسب و کار برای آن است که اعطای وام. که می تواند از طریق حکم, گزینه های سهام مشترک و یا سهام ممتاز و یا دیگر حقوق صاحبان سهام و ابزار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او را در نظر گرفتن سهام در شرکت های پذیرش فدرال کمک یک حرکت که در نهایت رقیق سهامداران. مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که شرکت او با اشاره به اما نام کسانی که خریداری شده به انبار. دلتا و آمریکا و غرب و ایالات متحده هواپیمایی باید صرف در مورد $39 میلیارد دلار در طول پنج سال گذشته خرید سهام.

دموکرات ها گفته اند که آنها ممکن است فشار برای بیشتر محدودیت مانند منع سهام buybacks. مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت که او خواهد بود “OK” با چنین شرط.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در یک بیانیه مشترک: “هر محرک اقتصادی پیشنهاد باید شامل جدید قوی و دقیق مقررات است که اولویت بندی و محافظت از کارگران از جمله ممنوعیت دریافت کننده شرکت از خرید سهام پاداش مدیران و تخمگذار کردن کارگران است.”

شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه لابی گری است که نشان دهنده خطوط هوایی ایالات متحده از جمله دلتا و آمریکا و ایران و غرب در اوایل این هفته صادر وخیم هشدار در مورد صنعت و گفت “بقا” بستگی دارد به دولت کمک کند. این گروه در اصل درخواست از 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی و دیگری از 25 میلیارد دلار در وام.

هتل و صنعت گردشگری ضمن درخواست 150 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود صاحب چندین هتل ها و استراحتگاه.

-CNBC لسلی Josephs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>