خود ساخته میلیونر سهام 5 راهنمایی برای ساخت یک میلیون دلار درآمد جریان

بن Simkin بود به سختی یک مدل ، در 16 او لگد از دبیرستان برای هک کردن سیستم های کامپیوتری خود را.

اما که نمی نگه دارید و او را به عقب. در 20 آموزش کامپیوتر برنامه نویس راه اندازی این نرم افزار و شرکت آن به فروش می رسد برای 7 آمار و ارقام چهار سال بعد.

دو دهه در استرالیا خود ساخته میلیونر بنیانگذار BusinessNET یک کسب و کار بازاریابی آنلاین با 2 میلیارد دلار در فروش و کسب و کار رهبری برنامه متفکر.

در اینجا پنج درس او آموخته است که چگونه برای تولید یک میلیون دلار به او گفت: CNBC آن را.

1. ایجاد یک دارایی

ترین شغل تقاضا اساسی تجارت: در ازای پول است.

اما با گذشت زمان منابع محدود بهترین مسیر به یک میلیون دلار است خود را برای ایجاد مالکیت معنوی (IP) است که شما سپس می توانید مقیاس و فروش به تولید مستمر جریان درآمد — حتی زمانی که شما در این کار با توجه به Simkin.

“زمان و تلاش شما را به کار استفاده کنید برای ایجاد برخی از دارایی است که شما می توانید فروش بیش از و بیش از,” او گفت:.

برای Simkin که فرایند استفاده از خود نرم افزار مهارت های لازم برای ساخت دیجیتال ابزار بازاریابی برای کسب و کار و ایجاد آنلاین کارگاه های آموزشی برای رهبران کسب و کار. با این حال او اشاره کرد که همان استراتژی را می توان به رشته های مختلف و مهارت های حرفه ای.

2. در تلاش برای تسلط

با گسترش تکنولوژی آن را راحت تر از همیشه به فروش خدمات خود را در مقیاس. اما به همان اندازه آن را ناشی از رقابت برای گرم کردن. بنابراین مهم تر از همیشه برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار و آن استاد گفت: Simkin.

زمانی که Simkin آغاز شده در این صنعت در دوران نوجوانی “هر کس با تمرکز بر Microsoft” او اشاره کرد. بنابراین به جای او تخصصی در دیگر مبهم تر از فن آوری های که او می تواند هزینه حق بیمه.

“افرادی که در آنچه که آنها انجام کسب شده توسط منظور از قدر” گفت: Simkin.

بن Simkin بنیانگذار BusinessNET

بن Simkin

3. تمرکز بر روی مشتریان

هنگامی که شما honed در خود specialism آن زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد “شماره یک مهارت” — توانایی برای ایجاد یک مشتری با توجه به Simkin.

کارآفرین آن را آموخته راه سخت زمانی که او آغاز شده است.

“در 20 من در کامپیوتر, اما من قادر به ایجاد یک مشتری. من نمی خواهید به موفقیت در کسب و کار بدون که توانایی” Simkin گفت و اشاره کرد که اشتباه او به معنای تلاش برای پوشش خود را سربار خود را در اوایل روز است.

خوشبختانه او وجود دارد گفت: در حال حاضر تعداد بی شماری از کتاب ها و دوره های در دسترس برای کمک به, توصیه جی آبراهام را به “گرفتن همه چیز شما می توانید از تمام تو” خود را به عنوان بالا انتخاب کنید.

“این همه در مورد درک ارزش از مهارت های خود را و یادگیری برای برقراری ارتباط است که به طور موثر” Simkin گفت.

4. رفتن بالا و فراتر از آن

پس از تامین امنیت یک شبکه جامد از مشتریان شما نیاز به اثبات خود را به آنها را با رفتن بالا و فراتر از انتظارات گفت: Simkin.

“چگونه می توانم چیزهای کوچک می تواند یک تاثیر بزرگ در چگونه شما بر نگاه” گفت: Simkin “و شما هرگز نمی دانید که تماشای.”

این یک رویکرد است که برای او کار می کرد در اوایل, در حالی که کار به عنوان یک کاربر پیمانکار است.

“من می ماند دیر شده و مردم به رسمیت شناخته شده است که” او گفت:. “من بعدها در شانه ها شنود گذاشته و با توجه به بزرگتر قرارداد چرا که آنها مورد اعتماد من است.”

5. قبول شکست

در نهایت همانطور که با هر چیز جدید شما به احتمال زیاد به خودتان پیدا کنید در مواجهه با چالش های پیش بینی نشده در طول راه.

که می تواند دلسرد کننده است, اما این مهم است به یاد بگیرند که آنها را به چشم انداز و آنها را به عنوان فقط یک بخش از این سفر گفت: Simkin.

“این واقعا آسان برای قرار دادن با موانع. اما هنگامی که شما دریافت بیشتر پایین خط آنها احساس بسیار کوچک در مقایسه” گفت: Simkin اشاره کرد که ضرر و زیان که احساس بزرگ در اوایل زندگی حرفه ای در حال حاضر اهمیت خود را از دست.

“وجود دارد در حال رفتن به یو پی اس و فراز زندگی. این واقعا در مورد چگونه شما پاسخ به آنها,” او اضافه شده است.

از دست ندهید: خلاق هک که ضربه آغاز این 32 سال چند دلار کسب و کار

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>