خود ساخته میلیاردر ویژگی های موفقیت خود را به یکی از خاص رقابتی صفت

امروز, Min-Liang Tan بلامنازع آیکون کسب و کار داشتن ساخته شده است یکی از قابل تشخیص ترین برندهای جهانی در بازی با مجموعه ای از خدمات است که همچنان به رشد.

اما هنگامی که مدیر عامل شرکت Razer ترک شغل خود به عنوان یک وکیل برای شروع کسب و کار با او از بنیانگذاران رابرت Krakoff در سال 2005 او خواسته بودند که به سختی بزرگ است. در واقع آنها به سادگی می خواستم برای تقویت بازی خود را به علاقه مندان گفت: CNBC آن را.

“ما گفت:” این امکان وجود دارد برای ما به ساخت بهتر موش؟’ همه ما می خواستیم به انجام به قادر به رقابت با بقیه پارسه در خارج وجود دارد” گفت: قهوهای مایل به زرد که شرکت ارائه می دهد بازی های سخت افزار و نرم افزار سیستم عامل و همچنین به عنوان یک پرداخت کیف پول.

که هدف باعث به Razer محصول گل سرسبد این Bloomslang ماوس طراحی شده به منظور بهبود دقت و سرعت.

پارسه از مالزی تیم رقابت در دور مقدماتی از eSports رویداد بین مالزی و ویتنام در دریای, بازی (جنوب شرقی در بازی های آسیایی) در مانیل در تاریخ 5 دسامبر 2019.

تد Aljibe

اما آن را نیز موجب پارسه’ روح رقابتی که قهوهای مایل به زرد گفته شده است که پایه و اساس خود را ادامه رانندگی در 15 سال پس از.

“ما می تواند فقط در متوقف ساخت یک ماوس است. ما می تواند ما را متوقف کرده اند در سخت افزار. ما در رفته برای ساخت یک اکوسیستم کامل” گفت: قهوهای مایل به زرد است که در حال حاضر در حال تعقیب یک Razer مجوز بانکی و همچنین تولید ماسک صورت برای coronavirus تلاش های امدادی.

همانا که پرنیان ذهنیت آشکار است در این نام تجاری را با شعار “توسط پارسه برای علاقهمندان به بازی.”

من از نوع نگاه آن را مانند یک گیمر همیشه. آن را همیشه مورد چالش بعدی.

Min-Liang Tan

از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Razer

“من از نوع نگاه آن را مانند یک گیمر همیشه. آن را همیشه مورد چالش بعدی چه پیش رو” گفت: قهوهای مایل به زرد که در سن 40 به دست آورده به عنوان سنگاپور جوانترین خود ساخته میلیاردر زمانی که Razer رفت و در نوامبر 2017.

“ما بسیار به ندرت نگاه به عقب. آنچه همواره جلوتر از ما چه چیزی که بعد از ما می توانید بروید. من فکر می کنم برای ما آن است که چگونه می تواند ما را در رسیدن به سطح بعدی,” او اضافه شده است.

در حال حاضر 42 ساله رهبر گفت که هم درست از سبک مدیریت. Razer آمده است تحت انتقاد در گذشته برای آن خواستار چت روم که قهوهای مایل به زرد اشاره کرد همچنین بازتابی از پرنیان ذهنیت است.

“آن را مانند مدیریت نگاه کنیم و آن را مانند یک بازی استراتژی در زمان واقعی چه نوع از منابع ما می تواند حرکت در اطراف ؟ چگونه می توانم شما را از نقطه A به نقطه B در سریعترین زمان ؟ ” گفت: قهوهای مایل به زرد که تیم دهانه 16 دفاتر در سطح جهان است.

او افزود که در نهایت کسب و کار برای او این است که در مورد داشتن سرگرم کننده است.

“من فکر می کنم امروز هنگامی که ما متوجه است که این تمام چیزی است که یک چند میلیارد دلاری صنعت ما به مانند ‘وای این نوع از رشد کمی است.’ اما هنوز هم در پایان روز آن را در مورد سرگرم کننده است. ما به دنبال در ساختمان یک بانک در این نقطه در زمان. مانند گام بعدی چیست؟”

از دست ندهید: چگونه این خود ساخته میلیاردر ساخته شده است یک بیماری همه گیر ضد کسب و کار

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>