نگاه اجمالی دریاچه کومو از ایوان سرپوشیده ویلا دلم Balbianello, Lenno, لومباردی, ایتالیا.

DEA / V. GIANNELLA | De Agostini | گتی ایماژ

سری مسابقات فوتبال در شمال ایتالیا مناطق لومباردی و ونتو را نمی توان در روز یکشنبه به دلیل شیوع کروناویروس دولت در بیانیه ای گفت.

سه نهفته وسایل درگیری بین اینتر میلان و سامپدوریا, آتالانتا برابر ساسوئولو و هلاس ورونا مقابل کالیاری. وجود دارد هیچ نشانه ای از زمانی که بازی ممکن است دوباره.

یک سری B بازی شامل Ascoli و Cremonese نامیده می شد خاموش در شنبه حدود یک ساعت قبل از برنامه ریزی kickoff به دلیل ترس بیش از coronavirus.

یک سوم ردیف Serie C تیم پیاچنزا و Sambenedettese بود نیز به تعویق افتاد و عنوان شد چند ده تیم جوانان و تازه مسابقات در منطقه لومباردی.

ایتالیا مقابله با بدترین شیوع کروناویروس در عین حال ثبت در اروپا با دو نفر در حال مرگ در شمال پس از جمعه و نزدیک به 60 آلوده.

به دنبال جلوگیری از گسترش این بیماری در دولت ممنوع رویدادهای عمومی در بدترین مناطق آسیب دیده و تعطیل مدارس و دانشگاه ها.

روز یکشنبه به تعویق افتادن ممکن است خبر خوش برای اینتر میلان. این تیم مربی آنتونیو کونته به خبرنگاران گفت: در روز شنبه آن را دشوار است به آماده شدن برای روز یکشنبه بازی به عنوان آن را با توجه به محل تنها 72 ساعت پس از آخرین بازی خود را در بلغارستان در لیگ اروپا.

اینتر در حال سوم در جدول رده بندی پشت لاتزیو و رهبران یوونتوس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de