دوم, پرستار, 39, می میرد با کروناویروس

دوم, پرستار, در سن 39 سالگی درگذشت پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Aimee o’rourke گفته می شود که یک مادر سه کودک درمان شد برای COVID-19 در ملکه الیزابت ملکه مادر در بیمارستان (QEQM) در Margate, Kent, که در آن او کار می کرد.

معلوم بود که آیا او تا به حال هر گونه شرایط بهداشتی اساسی قبل از انقباض coronavirus.

Staff from the Royal Liverpool University Hospital joining in
انگلیسی ها سلام NHS قهرمانان

یکی از دختران مگان مورفی گفت: در یک پست در Facebook: “این ما 4 برابر جهان! در حال حاضر ما 3 را با هم بکشید بیشتر از همیشه!!!

“نگاهی به زندگی شما پس از نگاه و تمام خانواده شما آرامش زمانی که بیماران در گذشت. شما فرشته و شما خود را می پوشند NHS تاج برای همیشه لطفا برای بیشتر دلیل این که شما به دست آورده است که تاج و تخت از روز اول به شما آغاز شده!!!

“شما meggy شما نتواند فراتر از باور است. یک روز وقتی که من باید فرزندان خود من من بگویید نوه های خود را در مورد وجود GG (پر زرق و برق گران) که شما می خواستم به نام هر روز!

“من نمی توانم باور کنم که یک روز من را مجبور به رفتن از طریق کار بدون مومیایی من!!! من می توانم در تمام طول روز و چیزهای زیادی برای گفتن اما من باید قوی!! شب شب مومیایی.”

بیشتر از Covid-19

بخش مدیریت در بیمارستان جولی Gammon گفت: کل تیم بود ویران مرگ او.

“او مانند یک دلسوز و مهربان و او تا به حال واقعا خاص ارتباط با بیماران و همکاران” او گفت:.

The Prince of Wales opened the new hospital...from his home in Scotland. Pic: Clarence House
چارلز: NHS بلبل است ‘درخشان نور’

“پرستاری چیزی بود که او همیشه می خواستم برای انجام, اگر چه او به آن نسبتا دیر پس از افزایش دختران او است.

“او در زمان برخی از زمان برای مراقبت از مادر او و پس از او بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده و او را مصمم به بازگشت و به مادر او افتخار می کنم.

“Aimee بود واقعا ارزشمند و بخشی از کار ما و خانواده همیشه پیشنهاد برای کمک به اگر او می تواند. او واقعا در حال رشد و در حال توسعه در مهارت های خود را و اعتماد به نفس و من می دانم که او می رفته اند به یک حرفه ای بزرگ.”

آماندا Hallums ارشد در شرق کنت بیمارستان گفت: هر کسی که مشغول به کار در کنار Aimee شد دل در مرگ او.

او گفت: “ما یک کار خانوادگی است و ویرانگر برای از دست دادن یکی از خود ما است.

“Aimee بود مصمم به ارائه بهترین مراقبت ممکن به تمام بیماران خود را ادامه داد و برای رسیدن به محل کار در زمانی که دیگران در خانه ماندن و در داخل.

“ما برای همیشه به یاد داشته باشید او لبخند او نگرانی برای بیماران و همکاران او و تمایل او برای همیشه به بالا و فراتر از آن.”

خبر مرگ او آمد ساعت پس از آن پدید آمده ظاهرا سالم 36 ساله در Walsall مانور در بیمارستان فوت کرده است.

Areema Nasreen درگذشت در بیمارستان که در آن او به عنوان یک واجد شرایط کارکنان در ژانویه سال گذشته پس از شروع به عنوان یک خانه دار وجود دارد 16 سال پیش.

در حالی که معلوم نیست از کجا Ms o’rourke قرارداد این بیماری بیمه خدمات درمانی کارکنان را محکوم کرده اند کمبود تجهیزات حفاظتی و عدم تست در میان کارکنان بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>