بیماران تحت درمان با دو بهداشت و درمان کارگران مبتلا به کروناویروس در برایتون هستند که به فوریت دنبال کرد.

حدود ده نفر هستند در نظر گرفته شده که در تماس با این جفت ارز که در عمل به طور کلی در شهرستان اوک مرکز پزشکی در Carden تپه.

یکی از آنها نام برده شده به عنوان Dr Catriona گرینوود که صاحب فرانسه ییلاقی با شوهرش که در آن 11 نفر گرفتار coronavirus از استیو والشکه تاجر قرارداد این ویروس در سنگاپور قبل از پرواز به فرانسه و سپس انگلستان است.

GP عمل که در آن دکتر گرین با این نسخهها کار بسته شده پس از دوشنبه و سه شعبه دوم – در Deneway منطقه برایتون – نیز بسته شده در روز سه شنبه به صورت “فوری عملیاتی سلامت ایمنی و دلایل”.

The County Oak Medical Centre in Brighton has been closed after being linked to a coronavirus case
برایتون مرکز بهداشت ضد عفونی

Bevendean مدرسه ابتدایی در برایتون نیز گفت: پدر و مادر می توانید انتخاب کنید به نگه داشتن فرزند خود را در خانه پس از یک عضو هیات شده بود در تماس با کسی که توصیه شده است به خود-جدا از آنجا که آنها تا به حال شده است “در تماس مستقیم با کروناویروس”.

مدرسه باز می ماند.

دکتر گرین و همکاران او بودند دو نفر از چهار coronavirus موارد در انگلستان تایید کرد روز دوشنبه آوردن مجموع به هشت.

بیشتر از Coronavirus

چهار و یک مورد دیگر روز قبل از قرارداد این ویروس در فرانسه پس از آمدن به تماس با آقای والش.

او پس از آن تشخیص داده شده در برایتون در 6 فوریه گیری در بریتانیا مورد سوم قبل از گرفته شدن به بیماری های عفونی واحد در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

53 ساله و تاجر است که مربوط به 11 نفر از جمله پنج در انگلستان و شش انگلیسی ها در فرانسه و مایورکا باعث ترس او یک “superspreader”.

پنج انگلیسی ها از جمله a nine-year-old boy در قرنطینه در فرانسه پس از ابتلا به ویروس در پیست اسکی Les Contamines Montjoie از مرد است.

جروم Salomon سر ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت: 61 نفر از جمله پسر همکلاسی ها مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس اما همه منفی بودند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آخرین coronavirus به روز رسانی:

  • در روز سه شنبه و 109 نفر در سرزمین اصلی چین در صدر 100 برای اولین بار و آوردن مجموع به 1,016
  • وجود دارد 2,478 جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی از 3,062 روز قبل با کل در 42,638
  • در سراسر جهان 462 موارد تایید شده در 27 کشور با مرگ در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین
  • یک بلوک آپارتمان در هنگ کنگ شده را تخلیه کردند و پس از دو مورد بالا بردن سوء ظن ویروس پخش شد از طریق لوله کشی
  • تقریبا 4000 اتباع خارجی از سراسر جهان شده اند تخلیه از ووهان
  • در مجموع 35 شرکت های هواپیمایی را لغو و یا به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین یا برخی از شهرهای چین
  • در یک قرنطینه کشتی کروز در یوکوهاما 135 مورد تایید خارج از 3,711 مسافران و خدمه
  • اروپا و آمریکا در سهام افزایش یافت و به رکورد بالا به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی چگونه به سرعت در چین کارخانه ها می تواند بازگشت به کار
  • بیش از 300 شرکت های چینی به دنبال وام های بانکی از حداقل 57.4 میلیارد یوان (£6.38 میلیارد دلار) برای نرم کردن ویروس’ تاثیر است.
Supermarket workers wearing full protective gear man the check-outs in Shenyang, in China's northeastern Liaoning province
تصویر: سوپر مارکت کارگران پوشیدن کامل دنده محافظ, مرد, چک-outs در Shenyang در چین و شمال شرقی استان لیائونینگ
A block of flats in Hong Kong's Tsing Yi district was evacuated after officials suspected the plumbing of spreading coronavirus
تصویر: یک بلوک آپارتمان در هنگ کنگ دانشگاه یی منطقه بود پس از تخلیه مقامات مشکوک لوله کشی از coronavirus

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که موارد بودند “در مورد نمونه هایی از انتقال به بعد از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین”.

او هشدار داد چنین گسترش “می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش” او به عنوان کشور خواست به کار حاوی ویروس “برای جلوگیری از بزرگتر آتش”.

مدیر کل گفت: هر چند در 99% موارد در چین آن را “دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان”.

بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی ایوان دویل گفت: “ما در حال حاضر به فوریت به شناسایی تمام بیماران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است به تماس نزدیک و در این مرحله ما اعتقاد داریم که این به تعداد نسبتا کمی.”

Passengers on the Diamond Princess have been quarantined in Yokohama as 135 cases from the ship are confirmed
تصویر: مسافران در الماس شاهزاده شده اند قرنطینه در یوکوهاما به 135 مورد از این کشتی را تایید کرد

شهرستان اوک مرکز پزشکی در برایتون Carden تپه منطقه باقی مانده نیز بسته شده در روز سه شنبه پس از مردم با پوشیدن haz تشک مناسب دیده می شد تمیز کردن عمل جراحی در روز دوشنبه.

پروفسور مارتین مارشال, صندلی کالج سلطنتی GPs گفته است که “هنوز بیشتر احتمال دارد که هر کسی با علائم شبه آنفولانزا را آنفلوآنزا”.

او گفت: “اما در نور از اعضای ستاد که تست مثبت برای coronavirus در برایتون ما می خواهم به یادآوری است که آن را حیاتی است که هر بیمار فکر می کند که آنها ممکن است علائم نمی سعی کنید برای شرکت در یک GP انتصاب یا بیمارستان بخش اورژانس در فرد است.

“آنها باید در خانه بماند و تماس NHS 111.”

Coronavirus: این موضوع را با ماسک صورت

روز دوشنبه وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید” به انگلیسی ،

حرکت به بهداشت حرفه ای و قانونی قدرت را به نگه داشتن آن در پشتیبانی از انزوا در برابر خود خواهد شد پس از یک بیمار تهدید به فرار از Arrowe پارک بیمارستان که در آن برخی از کسانی که تخلیه از ووهان هستند که در انزوا نگه داشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de