اسکاتلندی وزیر دارایی واریز بیش از پیام های 16-year-old boy — ساعت قبل از بودجه خود را بیان

اسکاتلندی, امور مالی, منشی, Derek مککی است مصاحبه در لابی پارلمان اسکاتلند در آینده اسکاتلند بودجه در تاریخ 21 ژانویه 2020 در ادینبورگ, اسکاتلند.

کن جک

تنها چند ساعت قبل از او به دلیل در حال حاضر خود را دولت بودجه اسکاتلند وزیر امور مالی مجبور شده است به شرح زیر در روزنامه اتهامات که او صدها متون به 16 سال.

خورشید اسکاتلندی روزنامه اواخر روز چهارشنبه گزارش داد که درک مککی ارسال 270 پیام به پسر بیش از یک دوره شش ماهه. مککی که 42 سال سن گفته گفت پسر در یک پیام است که او فکر او نگاه کرد “،”

این گزارش می افزاید که این نماینده مجلس ادامه داد: برای تبادل پیام بر روی هر دو Instagram و Facebook و حتی پس از او گفت که او تنها 16 و مک کی باید “سعی کنید هر چیزی است.”

این روزنامه افزود که اکثر پیام های اخیر بودند از اوایل این هفته که در آن عضو پارلمان اسکاتلند (MSP) او را دعوت به یک رویداد ورزشی و شام.

رهبر حزب محافظه کار در اسکاتلند جکسون Carlaw گفت: اقدامات “می تواند تشکیل نظافت جوان فرد” اضافه کردن آن زمان برای مککی را به ایستادگی کردن از مجلس به طور کامل.

مککی اغلب نوک موفق اسکاتلند اولین وزیر نیکولا ماهیان خاویاری گفت: در استعفا نامه ای که او عذرخواهی کرد به پسر و خانواده اش بیان کرد که او “رفتار احمقانه.”

ماهی خاویار روز پنجشنبه گفت که او تا به حال پذیرفته مککی استعفای.

“درک ساخته شده است سهم قابل توجهی را به دولت, با این حال او به رسمیت می شناسد که رفتار او موفق به دیدار با استانداردهای مورد نیاز گفت:” حزب ملی اسکاتلند (SNP) رهبر.

مککی شد و با توجه به ارائه بودجه خود را از سخنرانی در پارلمان اسکاتلند در روز پنج شنبه بعد از ظهر. £43 میلیارد دلار ($55 میلیارد دلار) بودجه در حال حاضر خواهد شد ارائه شده توسط امور مالی وزیر کیت فوربس.

SNP باعث شده است که تفویض دولت در اسکاتلند برای 13 سال به طور مداوم فشار دادن نیاز به همه پرسی استقلال اسکاتلند از بریتانیا است.

حزب رهبر سابق الکس سالموند است که با توجه به محاکمه در ماه آینده در اتهام تجاوز جنسی و تجاوز به عنف. این حزب دچار انتقاد بیش از آموزش و پرورش و استانداردهای بهداشتی در برخی از بیمارستان ها اما پایدار است قابل توجه محبوبیت است.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که برای حمایت از استقلال به تازگی علامت بالای 50 درصد و حزب انجام شده و در دسامبر u. k. انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>