اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد پس از عبور مستند

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood استعفا داد پس از نقض انگلستان مستند با مراجعه به او را خانه دوم.

Dr Calderwood – که شده است یک صدای پیشرو در ترغیب مردم به اطاعت از مستند – عکس گرفته شده توسط خورشید اسکاتلندی از دیدن او خانه برای تعطیلات در ساحل شرقی این کشور بیش از آخر هفته.

او اذعان کرده است این دومین بار او تا به حال انجام می شود بنابراین در طول این مستند.

اولین وزیر Nicola Sturgeon دفاع Dr Calderwood در یکشنبه اخبار توجیهی اما پس از تایید رئیس طبیب نمی خواهد شرکت در همایش های آینده.

پس از آن تصمیم Dr Calderwood صادر استعفای او. در یک بیانیه گفت: “من عمیقا متاسفم برای اقدامات و اشتباهات من ساخته شده اند.

“اولین وزیر و من تا به حال یک گفتگو بیشتر در این شب و ما توافق کرده اند که قابل توجیه تمرکز بر روی رفتار من خطر تبدیل شدن به یک حواس پرتی از این بسیار مهم است که دولت و حرفه پزشکی را در کشور از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Dr Calderwood افزود: “داشتن خیلی سخت کار کرده در دولت را پاسخ است که آخرین چیزی که من می خواهم.”

بیشتر از Covid-19

Scotland's chief medical officer Dr Catherine Calderwood has apologised after she visited her second home in Fife.
بالا اسکاتلندی طبیب ‘واقعا متاسفم برای شکستن قوانین

اولین وزیر Nicola Sturgeon ستایش Dr Calderwood برای ارائه مشاوره به او و به دولت اسکاتلند بیش از چند هفته گذشته و تاکید کرد که مشاوره درست بود: “مردم باید همچنان به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما Ms ماهیان خاویاری افزود: “با این حال روشن است که اشتباه او ساخته شده است – حتی اگر او صمیمانه عذر خواهی کرد و امسال برای آن – خطرات منحرف و تضعیف اعتماد به نفس در دولت بهداشت عمومی پیام در این زمان بسیار مهم. است که خطر هر کدام از ما مایل به گرفتن.”

SNP Leader Nicola Sturgeon MSP
تصویر: Nicola Sturgeon گفت که دکتر Calderwood تا به حال برای رفتن

فقط چند روز پیش Dr Calderwood توییتی یک عکس از خانواده خود را کف زدن در ادینبورگ اقامت در جشن بیمه خدمات درمانی کارکنان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما روز یکشنبه او هشدار داده توسط پلیس اسکاتلند در مورد رفتار او پس از او بازدیدکننده داشته است.

در بیانیه صادر شده در توییتر به زور گفت که دکتر کاترین Calderwood پذیرفته شده است که او رفته بود او را در برابر خود مشاوره به مردم اسکاتلند.

مدیر پاسبان ایان لیوینگستون گفت: “محلی افسران بازدید دکتر کاترین Calderwood و به او صحبت کرد در مورد اقدامات او تصریح کرد مهم مشاوره و صدور هشدار در مورد آینده اش انجام همه از آن او پذیرفته شده است.

“افراد را ندارد باید شخصی معافیت قرار دادی به شرایط خود را.”

File photo dated 03/10/14 of a nurse on a ward at a hospital. Healthcare professionals will be able to train to become doctors and nurses more quickly after leaving the EU, the Government has said.
مراقبت از خانه در اسکاتلند تایید دستياران COVID-19 مرگ و میر مربوط به

اسکاتلند محافظه کاران اسکاتلند کار و اسکاتلند لیبرال دموکرات بود و همه نام او را به رفتن.

“دکتر Calderwood موقعیت بسیار دشوار و غیرقابل دفاع حتی با توجه به آسیب های این باعث شده است که اعتماد عمومی,” اسکاتلند و رهبر حزب محافظه کار Jackson Carlaw گفت.

“اکثریت قریب به اتفاق از اسکاتلندی ها مطابق با رسمی مشاوره به خانه ماندن و محافظت از ما بیمه خدمات درمانی. وجود دارد و نمی توان یک قانون برای کارفرمایان و یکی دیگر برای هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>