اسکاتلند گرفتن دولت از هنر مرکز تحقیقات است که می تواند کمک به تبدیل ساخت

Ekkasit Keatsirikul | EyeEm | گتی ایماژ

A state-of-the-art تحقیق و توسعه (R&D) در مرکز اسکاتلند شده است فقط اجازه برنامه ریزی به عنوان کشور خم به اصطلاح “هوشمند ساخت.”

شناخته شده به عنوان تولید ملی موسسه اسکاتلند (NMIS) £65 میلیون دلار ($85.21 میلیون) مرکز واقع خواهد شد در Netherton پردیس 52 هکتاری در مجاورت فرودگاه گلاسکو.

انرژی کربن خنثی ساختمان شامل خواهد شد “به طور کامل digitalised کارخانه از آینده” با تمرکز بر فن آوری های دیجیتال و مهندسی و همچنین اتوماسیون و مونتاژ دانشگاه Strathclyde گفت: در هفته گذشته.

NMIS خواهد بود که توسط دانشگاه Strathclyde و حمایت دولت اسکاتلند و سازمان ها از جمله اسکاتلند شرکت Renfrewshire شورای اسکاتلندی بودجه شورای. Strathclyde سرمایه گذاری 8 میلیون پوند در مرکز, در حالی که دولت اسکاتلند قرار دادن در £48 میلیون.

معماری و شرکت های درگیر در این پروژه HLM معماران می گوید که این مرکز را ببینید کسب و کار دانشگاه ها و کارآفرینان با هم کار کنند و در “کوتاه مدت پروژه های نوآورانه تا به مرحله نمونه اولیه.” کسانی که مشغول به کار در این مرکز را به اشتراک گذاشته اند دسترسی به, در میان چیزهای دیگر, کامپوزیت ساخت منطقه یک آزمایشگاه الکترونیک و فضاهای با تمرکز بر رباتیک و اتوماسیون.

تامین امنیت اجازه برنامه ریزی بود یک “نقطه عطف مهم” برای تسهیلات فیونا Hyslop, اسکاتلند, اقتصاد, منشی, در بیانیه ای گفت جمعه. “این هموار راه را برای شروع ساخت و ساز از امکانات جدید آن را ارائه تحقیقات حمایت و مهارت برای کمک به تولید کنندگان باز کردن فرصت های در حال ظهور فن آوری های دیجیتال و فرآیندهای,” او اضافه شده است.

به عنوان فن آوری توسعه اقتصادی تاثیر هوشمند تولید پتانسیل را دارد که قابل توجه است.

در ماه نوامبر گذشته یک گزارش توسط Capgemini موسسه تحقیقات اظهار داشت که “هوشمند کارخانه” اضافه می تواند بین 1.5 تریلیون دلار به 2.2 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی در سال 2023.

این مطالعه که بررسی 1000 مدیران از شرکت های که باید “هوشمند کارخانه ابتکارات” – برجسته چند شیفت در این بخش است.

در سال 2019 به عنوان مثال از آن نشان داد که 68 درصد از سازمان های “تا به حال مداوم هوشمند کارخانه پروژه ها” نسبت به 43 درصد در سال 2017.

اهمیت 5G – نسل پنجم شبکه های تلفن همراه – نیز اشاره کرد: این گزارش گفت که “مجموعه ای برای تبدیل شدن به یک کلید enabler هوشمند کارخانه طرح” از آنجا که ویژگی های آن به تولید کنندگان این شانس را به “معرفی و یا افزایش زمان واقعی و بسیار قابل اعتماد برنامه های کاربردی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>