آنفلوآنزای فصلی کشته شدن بیشتر مردم از coronavirus اما این که چرا وقوع است تا در مورد بیماری های عفونی متخصص ایان Lipkin گفت CNBC در روز دوشنبه.

“این یک ویروس جدید است. ما نمی دانیم که بسیار در مورد آن و در نتیجه ما همه نگران به برخی از آن نمی تکامل به چیزی حتی بدتر” گفت: Lipkin صحبت از نیویورک خانه در 14 روز خود قرنطینه پس از سفر به چین به کار بر روی شیوع.

Lipkin مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت در گوانگجو و پکن که در آن او توصیه بهداشت محلی مقامات. او گفت که او نمی سفر به شهرستان که در آن coronavirus ظهور ووهان در مرکز چین به دلیل آن را مشکل تر شده است به بازگشت به ایالات متحده

Lipkin که مشغول به کار در سال 2003 شیوع سارس گفت: درست است که آنفلوآنزای فصلی ارائه نوع خود را از مشکل اشاره کرد که در سطح جهانی به 650,000 مردم از آن هر سال است.

تا کنون بیش از 900 نفر بود که coronavirus فوت کرده اند.

Coronavirus است “تقریبا به عنوان به چالش کشیدن برای ما به عنوان آنفلوانزا” هنگامی که دیده می شود به شدت از تعداد مرگ و میر Lipkin گفت.

اما نه تنها لنز که از طریق آن وقوع باید بازدید او هشدار داد.

“ما نمی دانید که بسیار در مورد آن توانايی انتقال. ما لزوما باید دقیق تست های تشخیصی. و ما واقعا نمی دانم که در آن شیوع در حال رفتن به رفتن” Lipkin گفت: در CNBC “ارز.”

“تنها چیزی که ما در حال حاضر وجود ندارد و واکسن و یا داروهای مهار است,” او اضافه شده است.

Coronavirus پدید آمده در ووهان حدود یک ماه پیش و پس از حدود 300 نفر به عنوان Jan. 21 به بیش از 40 ، 000. موارد جدید رشد توسط هزاران نفر هر روز اکثریت قریب به اتفاق که در چین است.

Coronaviruses به طور معمول آلوده حیوانات, اما گونه گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان می تواند شامل تب و گلو درد و تنگی نفس.

این بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با جهان مقامات بهداشتی می گویند.

این بیماری همچنین قادر به پخش قبل از علائم تحقق. مقامات بهداشت تخمین می زنند حدود 20 درصد از بیماران به شدت بیمار منجر به ذات الریه و نارسایی تنفسی.

Lipkin گفت که او تخمین زده است که مرگ و مير ناشی از کروناویروس در نهایت کمتر از 1%.

اما شکل “نظری” از آنجا که بیشتر آنتی بادی آزمایش باید انجام شود “بنابراین ما می تواند شکل که ممکن است آلوده شده اند اما آشکار نیست نشانه ای از بیماری,” او گفت:.

پرسید که آیا او فکر کرد که دولت چین بود که شفاف در مورد این بیماری Lipkin گفت که او فکر آن انجام یک شغل مناسب از انتشار اطلاعات در آن است.

“چه چیزی ممکن است گرفته شده به عنوان یک عدم شفافیت در واقع ممکن است جهل چه خبر است,” او گفت:.

Lipkin گفت: او قصد دارد برای بازگشت به چین در ماه آینده در حالی که برخی از کارکنان خود را برنامه ریزی برای رفتن وجود دارد در هفته آینده.

“وجود دارد مقدار زیادی به انجام,” او گفت:. “و درد و رنج غیر ممکن است توضیح دهد.”

— CNBC برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de