دانشمندان می گویند بیشتر مسری جهش coronavirus فشار بوده است فراگیر در جهان

دانشمندان می گویند که شناسایی یک جهش در coronavirus که آنها باور دارند که به معنی بیشتر مسری فشار بوده است فراگیر در اروپا و آمریکا و حتی می تواند reinfect کسانی که در حال حاضر آنتی بادی است.

محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در آمریکا شناسایی 14 جهش در COVID-19 ویروس سنبله پروتئین که یکی از آنها شناخته شده به عنوان سنبله D614G – آنها گفته بود “نگرانی فوری”.

تحقیقات خود را روی کاغذ نشان می دهد این جهش کرنش coronavirus تبدیل شده است که غالب در سراسر جهان برای اولین بار شناسایی در اروپا و متفاوت است به کسانی که در مراحل اولیه بیماری همه گیر.

A graphic shows the virus becoming the most dominant strain globally
تصویر: یک گرافیک را نشان می دهد جهش در آبی تبدیل شدن به بسیاری از گونه غالب

بنابراین ضروری است این موضوع است که در این مقاله توصیف یافته های خود را در دسترس ساخته شده قبل از اینکه کارشناسی, اگر چه این امر موجب نگرانی در میان برخی از ناظران.

با تجزیه و تحلیل بیش از 6000 ژنتیکی توالی از coronavirus نمونه های گرفته شده از بیماران در سطح جهان محققان دریافتند جهش یافته فشار مداوم تبدیل شدن به غالب ترین نسخه از این ویروس در هر منطقه تشخیص داده شد ،

در حالی که برای اولین بار کشف شده در اروپا در اوایل فوریه محققان بر این باورند که coronavirus جهش در حال حاضر تبدیل شدن به شایع ترین فشار در سراسر جهان است.

این مطالعه نشان می دهد از آن شده است به طور مداوم خارج رقابت اصلی گونه شناسایی شده در ووهان که گسترش از طریق این منطقه از چین و برخی دیگر از کشورهای آسیایی قبل از مارس.

بیشتر از Covid-19

دکتر بت Korber مطالعه سرب نویسنده گفت: “داستان نگران کننده است, به عنوان ما می بینیم یک فرم جهش یافته از ویروس بسیار به سرعت در حال ظهور و در طول ماه مارس در حال تبدیل شدن غالب همه گیر فرم.

“هنگامی که ویروس ها با این جهش را وارد کنید یک جمعیت آنها به سرعت شروع به گرفتن بیش محلی بیماری در نتیجه آنها بیشتر انتقال.”

جهش به سنبله پروتئین باعث نگرانی است چرا که این یکی از موثر ترین قطعات از ویروس و این جنبه ای است که بسیاری از درمان و واکسن در حال هدف قرار دادن.

مثلا کشف یک “پیشگامانه” بادی که مانع از ویروسی آلوده کردن سلول های انسانی – این نسخهها کار میکند با اتصال این پروتئین به جای آن اجازه می دهد برای اتصال به سلول ها و تکرار.

سنبله پروتئین ها مولکول هایی هستند در خارج از این ویروس که با استفاده از آن به چنگ زدن نگه دارید و سپس نفوذ به دیواره بیرونی از انسان و سلول های حیوانی.

وجود ویژگی های کلیدی در پروتئین آن نسبت داده شده با آن عظیم عفونی توانایی.

این اولین بار است که نام گیرنده-اتصال دامنه (RBD) که آنها را به عنوان “یک نوع از هوک که مدتها به سلول های میزبان” در حالی که دوم این است که شناخته شده به عنوان رخ سایت “مولکولی می بازکن است که اجازه می دهد تا ویروس به کرک را باز و وارد سلول های میزبان”.

محققان اذعان آنها نمی دانند که چگونه جهش و تغییر این ویژگی های کلیدی.

اما واقعیت این تیم را یافته نشده است کارشناسی شده نگران برخی از ناظران که از ترس بالقوه نگران کننده گزارش باید با دقت مورد تجزیه و تحلیل قبل از اینکه ساخته شده است.

در وب سایت میزبانی این مطالعه یک کاربر پیشنهاد “عنوان مقاله به نظر می رسد کمی ریاکارانه” و هشدار داد که شيوع جهش یافته سنبله پروتئین می تواند یک ماده از همبستگی و نه پس از آن کرده است.

اگر چه فرم جهش یافته از ویروس به سرعت خارج رقابت یکی در ابتدا شناسایی شده در ووهان محققان می گویند که برخی از فرضیه این است که با توجه به سنبله پروتئین جهش به جای یکی دیگر از جهش.

با توجه به سنبله پروتئین “اهمیت حیاتی هر دو از نظر عفونت ویروسی و به عنوان یک آنتی بادی هدف ما احساس نیاز فوری برای ‘هشدار دهنده’ خط لوله به ارزیابی سنبله همه گیر تکامل”, نویسندگان این مطالعه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>