دانشمندان نشان می دهد که چگونه بدن مبارزه در برابر coronavirus

دانشمندان در استرالیا می گویند که برای اولین بار نقشه برداری, چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به coronavirus یک گام مهم در مورد امکان ایجاد یک واکسن موثر.

محققان در پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی در ملبورن قادر به تست نمونه خون در زمان های مختلف و در غیر این صورت سالم در 40s خود را ارائه نمود که با COVID-19 بود و خفیف به متوسط علائم.

گزارش منتشر شده در مجله Nature Medicine متمرکز یک زن 47 ساله از ووهان هوبئی چین که در حال سفر به استرالیا 11 روز قبل از او شروع به نمایش علائم.

او تبدیل شده تا در ملبورن A & E شکایت از بی حالی, گلودرد و سرفه خشک pleuritic, درد قفسه سینه, تنگی نفس و تب است.

او در غیر این صورت سالم و غیر سیگاری در نظر گرفتن هیچ داروها. وضعیت او موفق شد از طریق داخل وریدی مایع آبرسانی بدون مکمل اکسیژن. بدون آنتی بیوتیک یا ضد ویروسی عوامل استفاده شد.

تیم تحقیقاتی قادر به استفاده از نمونه خون به نقشه پاسخ از سیستم ایمنی بدن به ویروس.

یکی از نویسندگان این مقاله محقق Dr Oanh Nguyen گفت: این اولین بار است که سیستم ایمنی بدن گسترده پاسخ به COVID-19 گزارش شده است.

بیشتر از Covid-19

“ما در تمام وسعت پاسخ ایمنی در این بیمار با استفاده از دانش ما ساخته شده است بیش از چندین سال از به دنبال در پاسخ ایمنی بدن در بیماران بستری با آنفلوانزا,” دکتر گفت: Nguyen.

“سه روز پس از بستری شد ما شاهد جمعیت زیادی از چندین سلول های ایمنی که اغلب یک داستان بگویید نشانه ای از بهبود در طول فصلی آنفلوانزا عفونت بنابراین ما پیش بینی است که بیمار را بهبود می یابند در سه روز است که چه اتفاقی افتاده است.”

The team mapped the progress of the immune response Pic: Doherty Institute, Melbourne
تصویر: تیم نقشه برداری پیشرفت پاسخ ایمنی عکس: Doherty موسسه

همکاری با پروفسور کاترین Kedzierska پیشرو آنفلوانزا ایمونولوژی محقق در دانشگاه ملبورن این تیم قادر به تشریح پاسخ ایمنی منجر به بازیابی موفق از COVID-19 که ممکن است راز به پیدا کردن یک واکسن موثر.

“ما نشان داد که حتی اگر COVID-19 ناشی از یک ویروس جدید, در غیر این صورت فرد سالم و قوی پاسخ ایمنی در سراسر انواع مختلف سلول همراه بود بالینی بازیابی شبیه به آنچه ما می بینیم در آنفلوانزا” استاد Kedzierska گفت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

“این باور نکردنی است, گام رو به جلو در درک چه چیزی باعث بهبود COVID-19. مردم می توانند از این روش برای درک پاسخ های ايمنی در بزرگتر COVID-19 گروه و همچنین درک آنچه فاقد کسانی که کشنده نتایج.”

در تحولات دیگر:

  • چین در شهر ووهان – اصلی کانون COVID-19 شیوع – گزارش کرده است فقط یک مورد جدید از این ویروس برای دومین روز متوالی به چین گزارش شده تنها 13 مورد جدید در روز چهارشنبه
  • کانادا و ایالات متحده با توجه متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور با توجه به رسمی دولت کانادا
  • تونس اعلام کرده است در سراسر کشور حکومت نظامی با شهروندان در مستند از 6pm به 6 صبح
  • حداقل 17 سالمندان از مردم مادرید در خانه سالمندان فوت کرده اند در پنج روز گذشته در این شهرستان در اسپانیا است مقامات منطقه ای باید گفت:
  • جوانترین بریتانیا قربانی نامگذاری شده است که 45 سال کریگ راستنپدر-از-دو با موتور نورون بیماری (MND)
  • بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak پرده برداری کرده است قصد دارد به ارائه £330bn در مورد حمایت دولت وام به کسب و کار تلاش در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس
  • نوادا فرماندار دستور بسته شدن قمار در لاس وگاس برای یک ماه همراه با دیگر غیر ضروری کسب و کار در دولت

Dr Thevarajan گفت که تخمین های کنونی نشان می دهد بیش از 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف به متوسط و درک پاسخ ایمنی در این موارد خفیف بسیار مهم پژوهش است.

“ما امیدواریم که به شرکت گسترش کار ما در سطح ملی و بین المللی به درک که چرا برخی از مردم از COVID-19 و ساخت بیشتر دانش برای کمک به پاسخ سریع COVID-19 و آینده در حال ظهور ویروس ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>