تعداد موارد گزارش شده از coronavirus بیماران مبتلا به عود پس از غلبه بر بیماری بودند در واقع با توجه به تست شکست کره جنوبی دانشمندان می گویند.

محققان در کره جنوبی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در حال حاضر می گویند آن است که غیر ممکن است برای COVID-19 ویروس دوباره فعال در بدن انسان.

شده اند وجود دارد بیش از 10000 تایید coronavirus موارد در کره جنوبی با 245 مرگ و میر – 2.3% مرگ و میر است که در کمتر از 3.4% به طور متوسط به عنوان اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی.

در مجموع 277 نفر در این کشور معتقد بودند کاهش یافته است بیمار برای بار دوم به عنوان تا به حال بیماران در چین و ژاپن است.

این باعث نگرانی است که این ویروس می تواند جهش به سرعت که مردم لزوما ایمنی بدن برای ابتلا به آن را دوباره.

اما تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس را پیدا کرده اند هر گونه تغییرات قابل توجهی است که به طور موثر پنهان کردن آن از سیستم ایمنی بدن است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از Covid-19

تا حدی به عنوان یک نتیجه از این گزارش سازمان جهانی بهداشت هشدار داد دولت در مقابل با استفاده از به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار به سادگی زیرا آنها آنتی بادی ویروس.

ایمنی گذرنامه هستند پیشنهاد راه اجازه می دهد کشورها به شروع به بلند خود را coronavirus مستندات در یک شیوه ای هدفمند و از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

آنها خواهد بود صادر شده برای افرادی که در حال حاضر غلبه بر COVID-19 عفونت و تست مثبت آنتی بادی ها به ویروس مبتنی بر این فرض هستند بنابراین ایمنی بدن.


The train has been spotted as speculation mounts about Kim Jong Un's health. Pic: Getty/Airbus Defence & Space and 38 North/Pleiades © CNES 2020, Distribution Airbus DS
گمانه زنی ها رشد می کند بیش از کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت

در یک به روز رسانی به آن هدایت وجود دارد که هشدار داده بود که “هیچ مدرکی وجود ندارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت”.

اما این نمی شد انتظار می رود که واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) با استفاده از آزمون استفاده می شود به بررسی خون برای آنتی ژن – واقعی ذرات ویروس خود را – همچنین می تواند مسائل.

کره جنوبی CDC نشان داده است که نتایج تست برای مشکوک به عود در بيماران مثبت کاذب و هشدار داد که آزمون از آن استفاده می شود قادر به تمایز بین زندگی اثری از ویروس و بی ضرر, مرده, نمونه, که باقی می ماند پس از بیماران بهبود یافته اند.

که همچنین هشدار داد که ایمنی گواهینامه اتکا به سرعت در حال توسعه و آزمونها برای بررسی دقت و قابلیت اطمینان قبل از استفاده می شود.

“افرادی که فرض کنیم که آنها سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت زیرا آنها دریافت نتیجه تست مثبت ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره” WHO هشدار داد.

“استفاده از چنین گواهی ممکن است در نتیجه افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال” آن راهنمایی اضافه شده در آن زمان اگر چه این هدایت است که در حال حاضر در حال نگه داشته و تحت بررسی است.

سی دی اضافه شده است که بر خلاف دیگر ویروس ها مانند ایدز و آبله مرغان – که می توانید به هسته سلول های انسانی و اقامت نهفته برای سالها قبل از فعال سازی مجدد – coronavirus باقی می ماند در خارج از هسته سلول میزبان.

“این به معنی آن نیست علت عفونت مزمن یا عود” توضیح Dr آه Myoung-همین سر از CDC کمیته معنی آن است که بعید است برای بیماران مبتلا به عود در این مد.

در آینده می تواند آن را ممکن است که coronavirus جهش ژنتیکی و آلوده افرادی که قبلا غلبه بر آن, به طور مشابه به آنفولانزا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de