دانشمندان با استفاده از توییتر برای اندازه گیری تاثیر تغییر آب و هوا

جزئی و تکراری سیل — همچنین به عنوان شناخته شده مزاحمت جاری شدن سیل — ممکن است بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده توسط طبیعت ارتباطات است.

این مطالعه با تمرکز بر سیل همراه ایالات متحده در شرق و سواحل خلیج فارس یافت می شود که 22 شهرستان تجربه مزاحمت جاری شدن سیل در سطح آب بسیار پایین تر از آنچه که یک مقام رسمی سنج خواهد ثبت نام به عنوان یک سیل. شهرستانها و در شهرستانهای استان عبارتند از نیویورک و میامی و بوستون که ترکیب جمعیت بیش از 13 میلیون نفر است.

“تجزیه و تحلیل ما نشان میدهد که جمعیت زیادی ممکن است در حال حاضر به معرض جاری شدن سیل ازار نیست شناسایی از طریق اقدامات استاندارد” گفت: این گزارش توسط فرانسیس C. مور از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس’ گروه علوم محیط زیست و سیاست و نیک Obradovich از ماکس پلانک برای رشد انسان در برلین.

آب گرفتگی خیابان در سپتامبر. 29, 2015. در ساحل میامی, فلوریدا است که در پنج سال 400 میلیون دلار طوفان پمپ آب برنامه.

جو Raedle | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

برای انجام تجزیه و تحلیل خود را از دانشمندان تبدیل شده به توییتر.

به عنوان آب و هوا تشدید بحران و بلایای طبیعی تر شدن مکرر و قدرتمند دانشمندان به طور فزاینده ای تبدیل به رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای ارزیابی خسارت و تاثیر در بیشتر موضعی در مقیاس.

در این مورد توییتر مفید بود چون 3,700 مایلی از شرق و سواحل خلیج فارس را تنها در حدود 132 جزر و مد سنج ایستگاه. این به این معنی آن را دشوار است برای اندازه گیری تاثیر تغییر سطح آب در مناطق خاص.

“میزان جاری شدن سیل ممکن است بسیار متغیر در یک منطقه جغرافیایی کوچک بسته به محلی توپوگرافی” دانشمندان گفت. علاوه بر عواقب بالاتر از سطح آب متفاوت است در سراسر منطقه است. مثلا دو حوزه می تواند تجربه همان مقدار از جاری شدن سیل اما یکی می تواند شامل اغلب قاچاق جاده در حالی که دیگر می تواند در زمین های کشاورزی.

با توجه به جغرافیایی رسیدن به توییتر و همچنین حجم و مکان خاص طبیعت توییتهایی پلت فرم می توان به آهنگ “مزاحمت ساحلی سیل است که هر دو منظم تر و کمتر مهم” محققان گفت. به دلیل عواقب ناشی از این نوع از سیل در حال آزار دهنده به جای مرگبار آنها همیشه اندازه گیری و یا ثبت شده است.

دو اتومبیل توسط یک موج بر روی دیوار یا سد دریایی به عنوان سنگین دریا ساحل می آیند در Winthrop, Mass., در سال 2018 است.

مایکل Dwyer | AP

دانشمندان تجزیه و تحلیل 5 میلیون توییتهایی بین مارس 2014 تا نوامبر 2016 که ذکر سیل مربوط به شرایط و واقع شد در یک شهرستان در امتداد خط ساحلی.

برای نظارت بر تغییرات در توییتر فعالیت آنها تعریف “قابل توجه آستانه” برای ساحلی جاری شدن سیل به عنوان زمانی که county خاص توییتر نوشته های افزایش 25٪. آنها سپس با مقایسه این داده ها با رسمی سیل سوابق. “جزئی جزر و جاری شدن سیل که قابل توجه است به ساکنان اتفاق می افتد در ارتفاع جزر و مد متفاوت از آن تعریف جزئی ساحلی سیل” دانشمندان به این نتیجه رسیدند.

محققان اشاره کرد که در حالی که سیل ناشی از بالا جزر و مد و طوفان موج است که در حال حاضر افزایش, این مجموعه برای تبدیل شدن به “مکرر و شدید به دریا-افزایش سطوح جهانی است.”

یک زن عبور آب گرفتگی خیابان در سال 2015.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این اولین مقاله ی دانشگاهی برای مهار قدرت رسانه های اجتماعی. نویسندگان با اشاره به چند مطالعات قبلی است که با تکیه بر رسانه های اجتماعی از جمله 2016 گزارش که با تمرکز بر استفاده از رسانه های اجتماعی برای دسترسی به فاجعه آسیب و یک 2019 کاغذ استفاده می شود که توییتر برای اندازه گیری خسارت از زمین لرزه.

چند اشکالات و تناقضات آمده با استفاده از رسانه های اجتماعی محققان اشاره کرد.

برای یکی توییتر خود انتخاب جمعیت و زیر مجموعه از جمعیت است. تحقیقات قبلی نیز نشان داده است که بیشتر مردم تجربه چیزهای کمتر قابل توجه تبدیل شدن آنها به. به عبارت دیگر در حالی که ممکن است کسی توییتی در مورد چند سیل آنها را تجربه کرده و پس از یک در حالی که آن را تبدیل به امری عادی و نه قابل توجه است. علاوه بر این, مکان هایی که تجربه مکرر سیل می تواند به تقویت زیرساخت های خود به این معنی هنوز هم تکرار بالاتر از سطح آب خواهد بود کمتر قابل توجه است.

با این حال مطالعات متعددی هشدار در مورد خطر برای جوامع ساحلی به عنوان سطح دریا افزایش یابد.

“ساحلی سیل و طغیان رود پیش بینی شده برای تولید برخی از مواد اولیه اجتماعی اثرات تغییر آب و هوا تحمیل هزینه های قابل توجه در جوامع در سراسر جهان” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>