شومر پلوسی کارکنان برای ادامه مذاکرات با وزارت خزانه داری روز پنجشنبه در مورد موقت اورژانس coronavirus امداد لایحه

مجلس نانسی پلوسی برگ با سن. چاک شومر D-نیویورک پس از صحبت با رسانه ها در طول جلسه هفتگی 12 مارس سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای تغییرات برنامه و بودجه بیشتری برای حمایت از دولت های محلی مبارزه با این بیماری همه گیر. جمهوری خواهان را متهم به دموکرات ها از برگزاری تا پول لازم برای کسب و کارهای کوچک است که در حال خونریزی به تجارت آمده است را متوقف کند.

حزب دموکرات در هفته گذشته مسدود شده تلاش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به عجله یکی دیگر از 250 میلیارد دلار بودجه برای برنامه های خود را از طریق اتاق اتفاق آرا. جمهوری خواهان پس از آن رد دموکرات پیشنهاد شده توسط پلوسی و شومر دیگر تخصیص 250 میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان متحده و کمک های غذایی و برنامه های.

“آن شده است خیره کننده به تماشای دموکراتیک ما همکاران درمان اضطراری بودجه برای آمریکایی ها حقوق مانند یک جمهوری خواه اولویت است که آنها نیاز به goaded به حمایت از” مک کانل برافراشته چهارشنبه.

“هزینه ادامه دموکراتیک انسداد خواهد بود ورقه صورتی و توقیف کسب و کار.”

در ضمن پلوسی گفته سی ان ان جیک Tapper روز چهارشنبه حزب هنوز فشار برای تغییرات برنامه. یک طرح دموکرات ها “هنوز هم می خواهید برای مذاکره” را برای 60 میلیارد دلار برای جامعه و موسسات مالی و اعتباری اتحادیه های کارگری و یا جامعه بانک ها برای کمک به دریافت پول به آن دست یافته است.

“همه ما می خواهیم آن را به کار. همه ما می خواهیم به منظور تسهیل که” او گفت: “اما ما می توانیم آن را با ossifying عدم دسترسی به اعتبار برای کسب و کارهای کوچک در کشور ما است.”

در چهارشنبه فرمانداران از ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, سه قابل توجه نوسان متحده با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار کمبود بودجه.

“در میشیگان برآورد اولیه نشان می دهد درآمد دولت می تواند با کاهش 3 میلیارد دلار به تنهایی در این سال– 7 میلیارد دلار بیش از 18 ماه آینده” نوشت میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>