مدارس در انگلستان برای بهره مندی از 10 سال بازسازی برنامه

برخی از انگلستان فاسد مدارس و کالج ها برای بهره مندی از 10 سال بازسازی برنامه تحت برنامه ای به مجموعه ای از نخست وزیر در روز دوشنبه.

نمایندگی عمده بازسازی برنامه راه اندازی می شود پس 2014, مدارس بهره مند از سرمایه گذاری اضافی.

مدارس و کالج ها را نیز دریافت بودجه در این سال به بازسازی ساختمان به منظور ادامه بالا بردن استانداردها در سراسر کشور است.

موج اول پول صرف خواهد شد در سابق قرمز دیوار جوامع در شمال و Midlands که در آن رای دهندگان نشان داد و حمایت خود را از محافظه کاران در سال 2019 انتخابات عمومی.

BOVINGDON, ENGLAND - JUNE 19: Prime Minister Boris Johnson joins a socially distanced lesson during a visit to Bovingdon Primary School on June 19, 2020 near Hemel Hempstead. The Government have announced a GBP 1 billion plan to help pupils catch up with their education before September after spending months out of school during the coronavirus lockdown. (Photo by Steve Parsons - WPA Pool/Getty Images)
ساعت می خواهد سپتامبر وقت مدرسه بازگشت

بوریس جانسون گفت: “همه فرزندان شایسته بهترین شروع ممکن در زندگی – صرف نظر از پس زمینه خود را و یا جایی که آنها زندگی می کنند.

“همانطور که ما به گزاف گویی از همه گیراین مهم است که ما به ذخیره کردن پایه برای یک کشور که در آن هر کس این فرصت را به موفقیت با ما نسل جوان جلو و مرکز این ماموریت است.

“عمده این سرمایه گذاری جدید خواهد مطمئن شوید که ما در مدارس و کالج های مناسب برای آینده با امکانات بهتر و با نام تجاری ساختمان های جدید به طوری که هر کودک می شود و در سطح جهانی آموزش و پرورش است.”

بیشتر از Covid-19

دولت متعهد به صرف بیش از £1bn به صندوق 50 پروژه شروع این سال است.

این پروژه خواهد شد در پاییز و ساخت و ساز در اولین سایت آغاز خواهد شد و از سپتامبر 2021.

در اوایل این ماه وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون اعلام £1bn COVID گرفتن طرح برای مقابله با تاثیر از دست زمان آموزش یک حرکت است که گسترش به کالج.

انجمن کالج, مدیر اجرایی, دیوید هیوز گفت: “این خوب است اولین گام دولت برای حمایت از دانشگاه به مرکزی بازیکنان در این کشور را بازیابی.

“پس از محروم بودن از گرفتن کمک های مالی کالج های مورد نیاز برخی از خبر خوب این هفته برای تقویت روحیه.

“کالج ها ارائه خواهد شد آموزش مهارت و آموزش و پرورش به بیش از دو میلیون نفر جوان و بزرگسالان در سال آینده بسیاری از آنها را نیاز به مشاوره و پشتیبانی و کیفیت آموزش را قادر به آماده شدن برای چه خواهد بود دشوار بازار کار.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دکتر سیمون Uttley, headteacher در خوشا هیو فرینگدن مدرسه کاتولیک در خواندن داده دولت اعلام محتاط خوش آمدید.

“این پول بسیار خوش آمدید. برای سال شده است وجود دارد underfunding از نظر دانش آموزان در هر بودجه و همچنین underfunding وقتی که می آید به ساختمان.

“این بسیار مهم است زیرا بیش از چند سال ما احساس ما فراموش شده است.

“این کافی نیست برای حل مشکل ساختمان زیرساخت در مدارس ما در سراسر کشور است.

“این یک گام در مسیر درست است اما من فکر می کنم آن است که در حال حاضر یک مورد از ساخت تا برای آنچه در گذشته اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>