Saxo بانک می گوید طلا خواهد شد ‘پاداش بیمار سرمایه گذار’ این سه ماهه می بیند رکورد در افق

میله های طلا در حال تولید در Prioksky گیاه از فلزات غیر آهنی در شهر کاسیموف.

الکساندر Ryumin | TASS via Getty Images

رئیس کالا استراتژی برای Saxo بانک می گوید: دلایل متعددی وجود دارد که به باور طلا ادامه خواهد داد به حرکت عالی در نیمه دوم سال 2020 پیش بینی یک رکورد تازه برای این فلز گرانبها در سال آینده.

نقطه آتی طلا در $1,772 در هر اونس در روز پنج شنبه بعد از ظهر در اطراف 0.2% برای جلسه.

به اصطلاح پناهگاه امن دارایی به طور خلاصه لمس $1,807 در هر اونس در روز چهارشنبه اهمیت حیاتی آن کمترین روزانه سطح از سپتامبر سال 2011 که این معامله به عنوان بالا به عنوان $1,819 فتح کند گرفته شد در هر اونس.

نزدیک به نه سال اوج برای طلا پس از نتایج امیدوار کننده از یک Covid-19 آزمایش واکسن افزایش امید برای سریع تر از حد انتظار بهبود اقتصادی.

Saxo بانک اوله هانسن گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز پنج شنبه که طلا به تازگی حل و فصل را به یک محدوده در حدود $1,700 در هر اونس. آن را زیر یک “سوار rollercoaster” در ماه آوریل زمانی که جهانی coronavirus مستند اقدامات بودند در اوج خود است.

با اینحال او برجسته شده است که این فلز زرد رنگ باقی می ماند تنها “کلید” کالا برای نشان دادن مثبت بازگشت و تا کنون در سال 2020 است.

“طلا توانایی خنثی و سپس در نهایت پاداش بیمار گذار است که به احتمال زیاد بر روی صفحه نمایش کامل در طول سه ماهه سوم” هانسن گفت: در Saxo بانک در سه ماهه سوم چشم انداز.

وی افزود: وجود دارد بسیاری از دلایل اعتقاد به طلا برسد حداقل 1800 دلار در هر اونس دوباره در این سال با تولید بالا و به دنبال آن در سال های آینده. Saxo بانک ارائه نکردند خاص پیش بینی برای این پیش بینی رکورد.

Saxo بانک گفت: دلایل برای حمایت از یک طلا تجمع در نیمه دوم سال شامل “سیاسی نیاز” برای تورم بالاتر برای پشتیبانی از سطح بدهی های رو به افزایش جهانی پس انداز تقاضا و افزایش تنش های سیاسی پیش از ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

یک تغییر مثبت در اساسی و یا ویژگی های چشم انداز به احتمال زیاد به “زور معامله گران کردن حصار و بازگشت به بازار” هانسن گفت: قبل از اضافه کردن این توسعه می تواند فشار و طلا بالاتر است.

پایدار قدرت فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان اوج تمام وقت

صعودی پیش بینی می آید در مدت کوتاهی پس از تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: آنها همچنین انتظار دارند قیمت طلا به تجمع و حتی بیشتر در سال 2020 با استناد به بی ارزش کردن ترس و تضعیف دلار ایالات متحده است.

در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده در ژوئن 19, تحلیلگران در آمریکا سرمایه گذاری بانک خود را به روز سه-شش و 12 ماه طلا, پیش بینی قیمت دلار 1800/1900/2000 در هر اونس بود.

تحلیلگران در بازارهای سرمایه RBC شد که مهمترین آنها محتاط تر در مورد چشم انداز پایدار رالی قیمت طلا در ماه های آینده.

“در حال حاضر به نظر ما پایدار قدرت در از 1600 $و $1,700 s در هر اونس است فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان پی در پی دستیابی به اوج تمام وقت,” تحلیلگران در بازارهای سرمایه RBC گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده 25 ژوئن.

“به طور کلی آن را روشن است که این قیمت ریسک برای بازار طلا به وضوح منتقل صعودی. چیزی که تغییر نکرده به نظر ما هر چند که شکل بازیابی طول می کشد این چرخش عامل بین ما طلا قیمت حالات” آنها ادامه داد.

“به این ترتیب افزایش اخیر در Covid-19 موارد و حاصل افزایش عدم اطمینان اقتصادی به تساوی احتمال زمین بازی برای دو نفر از ما در پیش بینی سناریوهای حداقل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *