عربستان سعودی ‘آماده’ به پشتیبانی از بدهی زده لبنان — اما می خواهد برای دیدن یک طرح اصلاحات برای اولین بار وزیر مالیه می گوید

محمد Jadaan, عربستان سعودی, وزیر اقتصاد در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس

Jason Alden | بلومبرگ | گتی ایماژ

عربستان سعودی مایل به پشتیبانی بحران زده لبنان اما می خواهد برای دیدن یک واقع بینانه طرح اصلاحات آن وزیر دارایی گفت: در طول G-20 در اجلاس سران در ریاض در روز یکشنبه.

پرسید: اگر پادشاهی خواهد ارائه کمک های مالی به لبنان است که در چنگال یک بدهی بانکی و بحران ارز در آورده با دهه سوء مدیریت مالی و, فساد عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: او نظارت بر وضعیت آن را به عنوان گستراند.

“عربستان سعودی شده است یک حامی قوی از لبنان در دهه های آن جدید نیست اما ما در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد در این لحظه گفت:” CNBC هدلی قمار است. “ما در حال صحبت کردن به صندوق بین المللی پول و دیگران — ما می خواهیم برای دیدن یک طرح اصلاحات است که عملی و شدنی و سپس ما اقدام خواهد کرد.”

“من می خواهم برای دیدن یک طرح اصلاحات است که شدنی عملی پذیرفته شده توسط صندوق بین المللی پول و حمایت از کشورها و ما بدیهی است که ارزیابی آن ایستاده و آماده است.”

نظرات آمده میان لبنان را بدترین بحران مالی در 30 سال با آن سیستم بانکی تحت بدتر فشار از طی این کشور 1975-1990 جنگ داخلی.

لبنان برخورد کرد و با جمع و جور کردن بیش از آخر هفته توسط دو تن از بزرگترین آژانس های رتبه بندی در آوردن کشور از شش میلیون بیشتر به آشغال خاک. مودی و S&P رتبه جهانی کاهش داد و لبنان را در دراز مدت به ارز خارجی امتیاز به Ca و CC بود — که هر دو از ده مراحل زیر درجه سرمایه گذاری — سایهای از آنچه سرمایه گذاران در حال حاضر انتظار می رود به این کشور اولین اوراق قرضه به طور پیش فرض.

در هفته گذشته بانک جهانی هشدار داده است از یک “انفجار” و عملکرد در لبنان یوروباندز بلوغ در مارس پیشی گرفته یک چشم ظاهر از 1000%. مقامات دولتی در حال حاضر در مذاکرات با صندوق بین المللی پول مشاوران در مورد نحوه ادامه, از جمله نحوه مدیریت آن 30 میلیارد دلار بین المللی اوراق قرضه یک سوم از آن ها برگزار شده توسط سرمایه گذاران خارجی است. بقیه برگزار می شود محلی دارندگان اوراق قرضه.

یک پیش فرض است که به احتمال زیاد به از بین بردن سرمایه از اکثر بانک های محلی تحلیلگران می گویند که حدود 70 درصد از لبنان دارایی های بانک ها مستقل هستند و بانک مرکزی ابزار بدهی. در گزارش هفته گذشته مودی پیش بینی کرد که یک تجدید ساختار بدهی برنامه ریزی برای لبنان خواهد به احتمال زیاد شامل پیوند writedowns به میزان 35 درصد به 65 درصد از ارزش اسمی.

این کشور دارای بیشترین بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی در حدود 160 درصد و رنج سال ها از پایین رشد و نرخ بالای بیکاری و فساد. “مهندسی مالی” توسط بانک مرکزی نیز به سرزنش بسیاری از اقتصاددانان می گویند که درگیر برگشتاندن دلار سپرده از بانک های محلی در نرخ بهره بالا به منابع مالی دولت را صرف. لیره رسما ثابت به دلار کاهش یافت 40 درصد در بازار سیاه به عنوان بانک های محلی جیره دلار لازم برای واردات دارو و سایر کالاهای ضروری.

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای انتظار به طور پیش فرض در eurobond پرداخت $1.2 میلیارد دلار به دلیل در مارس 9. که در میان بسیاری از فشار دادن تصمیم گیری برای نخست وزیر حسن دیاب, که منصوب شد در اواخر ماه ژانویه پس از ماه ها تظاهرات مردمی در سراسر کشور مجبور سابق نخست وزیر سعد حریری به گام را در ماه اکتبر.

لبنان فرایند تصمیم گیری است که مدیون به سیستم خود را از دولت وحدت است که تقسیم رهبری در میان این کشور و بسیاری از فرقه های مذهبی و اغلب مقصر بن بست سیاسی و حمایت است. قدرتمند ترین کشور حزب, حزب الله, شیعه سیاسی و گروه های شبه نظامی مورد حمایت ایران و عربستان سعودی را در منطقه قوس رقیب.

پرسید که آیا در این منطقه می تواند استطاعت لبنان به عنوان یک کشور شکست خورده آل Jadaan پاسخ داد: “به نفع ما است به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از ما نیست که شکست خورده متحده در این منطقه متاسفانه ما برخی از, و ما در حال کار با آنها را به اطمینان حاصل شود که این تعداد را افزایش نمی دهد اما کسانی که دچار مشکل هستند در واقع کمک کرده و مردم خود را در حال کمک به رسیدن به پتانسیل خود را.”

Al Jadaan گفت CNBC طی مصاحبه ای در اوایل سال 2019 که پادشاهی او را در لبنان “تمام راه” از نظر حمایت از آن در زمان نیاز مالی. وزیر دارایی روز یکشنبه تصریح کرد که البته با حمایت بیشتر مادی و معنوی تن با تاکید بر نیاز به روشن و عملی طرح توسط دولت لبنان به تمیز کردن شیوه های مالی که آورده آن را به این نقطه است.

“ما در حال پشت سر مردم لبنان تمام راه را ادامه خواهد داد — منظورم این است که ما میزبان ده ها هزار لبنانی در عربستان سعودی و ادامه خواهد داد” آل Jadaan گفت. “ما می خواهیم برای دیدن آنچه که اصلاحات در دستور کار است که دولت با قرار دادن به جلو است و قابل دوام و پس از آن ما با شرکای ما برای ارزیابی آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>