عربستان سعودی وزیر دارایی محمد Jadaan اجلاس G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران جلسه مجازی در ریاض عربستان سعودی, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

Xinhua News Agency

عربستان سعودی در حال آماده سازی برای تصویب “سخت و دردناک اقدامات” در بدترین حالت آن رشد انقباض در دو دهه آورده دوقلو شوک از coronavirus مستندات و قیمت نفت پایین آن وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: در یک مصاحبه جدی بیش از آخر هفته.

پادشاهی نفت خیز در میان تاریخی اجتماعی و آزادسازی اقتصادی است که به بریده بریده پروژه و هزینه های آن را به عنوان آن را می بیند ذخایر ارز خارجی کاهش در سرعت ثبت آن کسری مالی گسترش و خطر آن دارایی رو به وخامت است. پیش بینی برای انقباض تولید ناخالص داخلی در این سال ها به عنوان شیب دار به عنوان -3.2% در حالی که آژانس رتبه بندی moody’s کشور مستقل چشم انداز منفی از پایدار در روز جمعه.

گذشته از خطرات به پادشاهی مالی قدرت از این بیماری همه گیر و شوکهای قیمت نفت بیشتر خطرات دروغ در “عدم اطمینان در مورد درجه که دولت قادر خواهد بود برای جبران آن درآمد نفت ضرر و زیان و ایجاد ثبات در آن بار بدهی و دارایی در میان مدت” مودی نوشت.

“ما باید با کاهش هزینه های بودجه به شدت” al-Jadaan گفته تلویزیون العربیه روز شنبه. “عربستان منابع مالی نیاز به نظم و انضباط بیشتر و راه پیش رو است.”

قابل توجه تغییر در لحن از وزیر که فقط ده روز قبل بیشتر بود صریحتر خوش و صحبت از این کشور انعطاف پذیری برای مقابله با این وضعیت نمی شد به خوبی توسط بازار: عربستان سعودی در بورس های Tadawul کاهش یافته است بیش از 7 درصد در طول معاملات روز بعد. در حالی که al-Jadaan در ماه آوریل پیشنهاد اضافی قرض گرفتن در بازارهای بین المللی این زمان او گفت که “همه گزینه ها برای مقابله با بحران باز هستند.”

“لیست بسیار طولانی” وزیر گفت: هزینه-برش امکانات. اما به احتمال زیاد در این لیست برخی از میلیارد دلار مگا پروژه ها در مناطق گردشگری به زیرساخت سقوط کرد که در زیر تاج شاهزاده محمد بن سلمان را بلند پروازانه چشم انداز سال 2030 به معنای رانندگی خصوصی در صنعت و تنوع بخشیدن به پادشاهی اقتصاد به دور از نفت است.

‘قابل توجه ترازنامه قدرت’

هنوز هم با وجود مواجهه با آنچه که ممکن است بزرگترین دوره عدم قطعیت در آن تاریخ مدرن عربستان سعودی است که در موقعیت بهتری نسبت به آب و این بحران است. این است که به لطف ثروت قابل ملاحظه بافر آن ساخته شده است تا بیش از گذشته دو دهه از جمله $473 میلیارد دلار در ذخایر بین المللی که از ماه مارس با توجه به عربستان سعودی قدرت پولی — بالاترین از هر کشور در خلیج فارس و گسترده تر در خاورمیانه است.

عربستان سعودی بدهی نیز پایین با استانداردهای جهانی و دسترسی به بازارهای سرمایه برای قرض گرفتن به عنوان آن صدور اوراق قرضه از دو سال گذشته — oversubscribed بار ها و بارها — نشان می دهد. آن 7 میلیارد دلار اوراق قرضه صدور در اواسط ماه آوریل گزارش را دیدم برخی از $54 میلیارد دلار در سفارشات توسط سرمایه گذاران.

“اگر چشم انداز و چالش برانگیز است, عربستان سعودی قابل توجهی ترازنامه قدرت که در آن می توانید در قرعه کشی به اطمینان حاصل شود که کسری مالی به اندازه کافی بودجه و سرمایه گذاری برنامه همچنان در مسیر” احسان Khoman رئیس منا تحقیقات و استراتژی در بانک MUFG نوشت: در یادداشت روز شنبه.

“ثبات خواهد آمد در هزینه و با این حال ما می بینیم بدهی عمومی به افزایش 31.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال به بالاترین سطح خود از سال 2005” Khoman نوشت:, و اضافه کرد که MUFG انتظار ذخایر ارز خارجی به رها کردن توسط $47 میلیارد دلار در این سال هر چند آنها باقی خواهد ماند کافی حسابداری برای نزدیک به سه سال از واردات را پوشش میدهد.

تحلیلگران مودی توافق در نقطه ای از عربستان مالی قدرت با وجود بحران و رأی جمع و جور کردن تایید آن صادر کننده امتیاز از A1.

“عربستان سعودی A1 امتیاز مورد حمایت دولت است هنوز نسبتا قوی البته رو به وخامت ترازنامه” مودی نوشت “است که بیمه هنوز در حد متوسط بدهی سطح و قابل توجه مالی و خارجی نقدینگی بافر.”

دولت آسیب پذیری به قیمت نفت پایین — پایین برخی از 60% در سال به تاریخ — “متعادل است توسط پادشاه بسیار بزرگ ذخایر هیدروکربنی و پایین استخراج هزینه های که پشتیبانی اقتصادی تابآوری حتی در پایین قیمت نفت به محیط زیست,” رتبه بندی شرکت نوشت.

به لطف عظیم خارجی رزرو سهام اقتصاددانان نیز نمی دیدن یک خطر برای پادشاهی دلار میخکوب کردن محکم کردن. هنوز “بزرگ کسری مالی به احتمال زیاد به تحت فشار قرار دادن حاکمیت را رتبه بندی اعتباری و هزینه های بودجه است که می تواند در ساخت آسیب پذیری بیش میان مدت” MUFG را Khoman گفت.

برخی احساس می کنید که سنتی مالی تسمه سفت به اندازه کافی نخواهد بود. Tarek فضل الله رئیس اجرایی در Nomura مدیریت دارایی خاورمیانه معتقد است که بیشتر غیر متعارف اقدام به علت است.

“هزینه برش به تنهایی کافی نیست” فضل الله در توییتر نوشت در روز دوشنبه. “سیاست های مالی نیاز به پررنگ و شکستن چرخه رونق/رکود و منجر به تغییر عمیق در اقتصاد است که هنوز هم بر اساس کهنه معماری. آن نیاز به چشم انداز و شجاعت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de