عربستان سعودی تقویت ملی آن بورس های Tadawul با عمده مشتقات فشار

سرمایه گذاران نظارت بر روی صفحه نمایش نمایش اطلاعات بورس و سهام در عربستان بورس (Tadawul) پس از اولین هایش را ارائه عمومی اولیه (IPO) در ریاض بازار سهام در ریاض, عربستان سعودی, 11 دسامبر 2019.

احمد Yosri | ایسنا

عربستان سعودی اعلام کرد راه اندازی تجارت مشتقات سه شنبه به دنبال افزایش سرمایه خود را از بازارهای با وجود اضطراب بیش از کاهش رشد و فازها و کاهش قیمت نفت است.

“ما اعتقاد داریم که این یک زمان مناسب” Tadawul اجرایی Khalid Al حسن گفت: CNBC سرمایه اتصال. “ما باید متوجه افزایش اشتها در عربستان بازار نسبت به منطقه” او گفت:.

عربستان Tadawul بزرگترین ارز در خاورمیانه و در میان بالا 10 بزرگترین بورس جهان از نظر سرمایه بازار. تبادل میزبان ذکر شده سهام دولت در غول نفتی عربستان آرامکو و شامل MSCI شاخص S&P و FTSE شاخص های بازار در حال ظهور.

“امروز ما با افتخار می گویند که بازار سرمایه ما نه تنها بزرگترین در منطقه بلکه در حال توسعه سریعتر از بسیاری از مبادلات در نظر هر دو محصولات و خدمات ما ارائه می دهیم” آل حسن گفت. “نقدینگی بالا است و شاخص عملکرد است یا پایدار و یا در حال رشد,” او اضافه شده است.

اولین مشتقات محصول به داد و ستد خواهد شد و شاخص های آتی قرارداد عربستان آتی 30 بر اساس شاخص MSCI Tadawul 30 شاخص. آل حسن گفت: محصولات دیگر اضافه خواهد شد که بازار همچنان ادامه دارد ،

“ما به دنبال در تک آتی سهام به عنوان مرحله بعدی پس از آن ما را ضربه بزنید به شاخص به گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان کالا در آینده,” او گفت:.

مشتقات مانند سلف و گزینه های معاوضه در حال استفاده توسط سرمایه گذاران پیچیده به منظور افزایش تجارت و فرصت های سرمایه گذاری و کاهش ریسک. محصولات از جمله نادر در خاورمیانه که در آن بازارهای منطقه ای اغلب دست و پنجه نرم کردن با نقدینگی کم و محدود سرمایه گذار مشارکت.

“این نوع از محصولات کمی پیچیده برای سرمایه گذاران فردی یا خرده فروشی سرمایه گذاران به عنوان ما آنها را طبقه بندی. به همین دلیل ما مطمئن ساخته شده این محصول راه اندازی شده است در کنار عربستان پاکسازی خانه که فعال شده است در همان روز برای روشن شدن مشتقات برای محافظت از همه نوع از سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران خرده فروشی از وارد شدن به یک محصول جدید است که آنها ممکن است به خوبی درک نمی کنند.”

همه گیر تاثیر معطل خواهد شد به نیمه دوم

پادشاهی امیدوار جدید بازار مشتقات را جذب داخلی و سرمایه گذاران بین المللی و حتی داخلی به عنوان رشد اقتصادی طول می کشد یک ضربه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول گفت: عربستان سعودی, اقتصاد کوچک خواهد شد با 6.8 درصد در سال جاری یک مقدار واضح تر کاهش نسبت به 2.3% انقباض برآورد شده در ماه آوریل است.

“این پیش بینی ها بسیار زندگی پیش بینی های” آل حسن گفت: در پاسخ به وخیم اقتصادی پیش بینی. “ما باید متوجه یک سطح خوبی از افزایش و رشد قیمت نفت” او اشاره کرد صدایی خوش بینانه تر در چشم انداز بزرگترین صادر کننده نفت و خلیج فارس به عنوان بزرگترین اقتصاد.

“ما بسیار مثبت در مورد وضعیت بازار سرمایه و همچنین سهم خود را به اقتصاد عربستان در آینده است. نیمه دوم من فکر می کنم در حال رفتن به مهم برای تمام اقتصاد به تماشای, به دلیل این است که در آن ما در حال رفتن به دیدن واقعی تاثیر این بیماری همه گیر در شرکت ها و اقتصاد است که من فکر نمی کنم ما دیده نشده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>