سانتاندر نوشته های سود ضرب و شتم در میان افزایش مشتریان و افزایش سرمایه و موقعیت

اسپانیایی سانتاندر بانک اجرایی رئیس آنا Botin.

خاویر سوریانو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سانتاندر ارسال شده 35 درصد افزایش در درآمد خالص سه ماهه چهارم سال 2019 ضرب و شتم انتظارات بازار, پشتیبانی شده توسط یک افزایش پایه مشتری و سود سرمایه.

اسپانیایی بانک ارسال شده سود خالص 2.78 میلیارد یورو ($3.06 میلیارد دلار) در سه ماهه گذشته از سال است. برای کل 2019, بانک درآمد خالص کاهش حدود 16 درصد است.

در اینجا برخی از نکات برجسته برای سه ماهه چهارم:

  • مجموع درآمد آمار 12.5 میلیارد یورو — کمی پایین تر از سه ماهه چهارم سال 2018 است.
  • CET 1 سرمایه نسبت ایستاده بود در 11.65 درصد نسبت به 11.30 درصد در پایان سال 2018 است.
  • مجموع سود سهام پیشنهاد 0.23 یورو در هر سهم.

بانک اسپانیایی نیز ثبت برخی از اتهامات در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان هزینه های بازسازی در چندین بازار و مقررات دیگر. این مبلغ به حدود 1.7 میلیون یورو ($1.87 میلیون). با اینحال تاثیر خود را تا حدودی جبران 693 میلیون یورو ($762 میلیون دلار) معامله کسب و کار.

سانتاندر همچنین گزارش 9 درصد افزایش در تعداد از آن “وفادار” مشتریان در طول سال گذشته — به معنی آن است که با استفاده از اسپانیایی وام دهنده خود را به عنوان اصلی بانک. “تمرکز ما بر روی وفاداری مشتری جغرافیایی تنوع و مقیاس راند عامل قوی عملکرد در تمام مناطق” آنا Botin رئیس بانکو سانتاندر در بیانیه ای گفت:.

“ما آمریکای جنوبی کسب و کار ادامه داد: برای تولید سالم رشد; ما حفظ قوی حرکت در, شمال امریکا, ایالات متحده ارائه در میان سریعترین رشد زمینه ای سود از بازار و در اروپا ما زمانی 10% بازده ملموس سهام با وجود چالش نرخ بهره محیط زیست,” او اضافه شده است.

سانتاندر سهام را حدود 18 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

انگلستان بازار هنوز تحت فشار

در انگلستان سانتاندر گزارش یک کاهش اساسی در سود به دلیل “ادامه فشارهای رقابتی.”

هزینه های کاهش 3 ٪ در شرایط واقعی برای آن انگلستان کسب و کار. تعداد کل شعب کاهش یافته است بیش از 18 ٪ در شرایط سالانه به 616 و تعدادی از کارکنان نیز با کاهش حدود 4% در همان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>