ساندرز برنده در نوادا اما کجا که ترک رقبای خود را?

در یک شب هنگامی که در لاس وگاس نیز به میزبانی عنوان سنگین وزن جهان کشتی, نوادا, بزرگترین شهر تاج گذاری شماره یک مدعی را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما دموکراتیک حلقه است که هنوز هم پر از رقبا در نظر گرفتن نوسانات در سناتور برنی ساندرز که او هنوز مطمئن نیست که کدام یک از آنها به پایان خواهد رسید که خود را رقیب اصلی.

نوادا بزرگ نیست به اندازه کافی برای ارائه یک ضربه کشنده به امید نیز rans اما آن تنوع قومی یک انعکاس دقیق تر کل کشور از هر دو آیووا, یا, New Hampshire. در حالی که تجزیه و تحلیل از رای دهندگان نشان می دهد که رای دهندگان به دقت ترجیح سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, اسپانیایی تصمیم گرفتند برای ساندرز به عنوان سفید رای دهندگان.

Democratic presidential candidate Pete Buttigieg said he would not take lectures from Donald Trump on family values
تصویر: دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg می گوید آقای ساندرز’ چشم انداز نیست, به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از دموکرات ها

پیت Buttigieg صدا توجه داشته باشید از احتیاط در پست خود-جلسه سخنرانی و گفت سناتور ساندرز’ چشم انداز سیاسی نیست به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از دموکرات ها هرگز به ذهن کل کشور است. او می خواهد به عنوان متوسط جایگزین با وجود محدود سیاسی ملی را تجربه کنند. اما شهردار پیت جذب تنها 2% از رای, در نوادا است. دو درصد!

او انجام داده است قابل ملاحظه ای به خوبی برای ماندن در این مسابقه طولانی و احتمالا کمک به حمایت از او می شود برای اولین بار آشکارا گی نامزد به یک معتبر اجرا برای کاخ سفید است. اما او به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به اقلیت های قومی اگر او به ماندن رقابتی است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

آن سخت است برای دیدن چگونه این دو باقی مانده زن نامزد در یک مسیر به پیروزی. سناتور الیزابت وارن انجام شده در نوادا تلویزیون بحث اما با دولت اجازه می دهد رای گیری اولیه آن ممکن است خیلی دیر به تاثیر داشته باشد.

بیشتر از برنی ساندرز

Ctq ممکن است قادر به نگاه به جلو به افزایش از خانه اش در ایالت مینه سوتا که آرا در سه شنبه اما مبارزات انتخاباتی او متزلزل است.

Mr Bloomberg faced a barrage of attacks
تصویر: الیزابت وارن ممکن است او را اجرا کمی دیر در نوادا

جو بایدن گفت: در اوایل این هفته که او را در نظر جایگاه دوم یک پیروزی است. این که چگونه تا کنون یک بار presumptive مورد علاقه تا به حال به کاهش انتظارات خود را پس از یک مکان پنجم به پایان برساند در نیوهمپشایر. حمایت از رای دهندگان به این معناست که او باید انجام بهتر در کارولینای جنوبی در هفته آینده. او را به سعی کنید به فاصله حتی اگر او نمی رسد برنی ساندرز’ شمارش از نمایندگان. اگر سناتور ورمونت برنده نیست به طور کلی اکثریت او باید امید سران حزب دموکرات انتخاب کردن به استفاده از قدرت خود را به اطمینان حاصل شود نامزدی می رود به یک نامزد با گسترده تر ملی تجدید نظر شود.

A billboard paid for by Democratic presidential hopeful Mike Bloomberg, that is attacking President Trump and is displayed on the iconic Las Vegas Strip, in Nevada, on February 21, 2020
تصویر: مایکل بلومبرگ صرف مقدار زیادی از پول در تبلیغات سیاسی

اگر آن را نمی بایدن که برگ یک درب باز برای مایک بلومبرگ که وارد مسابقه تا اواخر نبود او در انتخابات در نوادا اما که بودجه عظیمی برای تلویزیون adverting است که با داشتن یک اثر ملی در نظر سنجی. دموکرات ها یک معضل….آنها تصمیم سابق جمهوریخواه که خود میلیاردها دلار برای خرید راه خود را به این مسابقه فقط به این دلیل که آنها فکر می کنم او می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت?

ساندرز’ کمپین است که به وضوح به تولید بیشتر شور و شوق است و ترجمه به رای. نظر سنجی نشان می دهد او می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بسیاری در خود شک دارند که دموکراتیک سوسیالیستی می تواند برنده شدن در مرکز زمین که ماه نوامبر انتخابات اطراف می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>