ساندرز آگهی توسط دو رقمی در آخرین NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال به عنوان بایدن غرق بلومبرگ افزایش می یابد

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز می خندد او به عنوان آدرس حامیان در طول یک کمپین توقف در یک قهوه ریز ریز کردن در Iowa City, Iowa, فوریه 1 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

واشنگتن — برنی ساندرز باز کرده است تا یک دو رقمی سرب در سراسر کشور بیش از نزدیکترین رقیب خود در حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه که در آن مایکل بلومبرگ افزایش به نظر می رسد به درهم مسابقه با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی سه شنبه منتشر شد.

این سناتور ورمونت به حمایت از 27 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان شکل است که بدون تغییر از ماه ژانویه این بررسی نشان داد. ساندرز’ بدون تغییر پشتیبانی می آید با وجود داشتن موفق به کسب یک پیروزی قاطع در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت های اولیه در هفته گذشته و آشکار پیروزی در آیوا را به هرج و مرج قفقاز هفته قبل از.

در زیر یک لیست از NBC/وال استریت ژورنال نتایج جستجو برای پشتیبانی در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان به دنبال تغییر در حمایت از نظرسنجی گذشته انجام شده در ماه ژانویه است.

  • سناتور. برنی ساندرز من-Vt.: 27 درصد افزایش یافته است.
  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن: 15% پایین 11 امتیاز
  • سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار: 14% تا 5 امتیاز
  • Sen الیزابت وارن D-Mass.: 14 درصد پایین 1 pt
  • سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg: 13% تا 6 امتیاز
  • سناتور. Ctq D-Minn.: 7 ٪ تا 2 امتیاز
  • تام Steyer: 2%, بدون تغییر
  • تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی: 1% پایین 1 pt

دوازده امتیاز پشت سر ساندرز است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که حمایت در این نظرسنجی میزان به 15 درصد در ماه گذشته از رقم قبلی از 26 درصد است. پس از نزدیک در پشت بایدن که میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک با 14% پشتیبانی مرتبط با بهداشت ، الیزابت وارن د-توده.

در طول ماه گذشته بلومبرگ صعود 5 امتیاز در نظرسنجی افزایش در بخش سوخت بلومبرگ تصمیم به صرف بیش از 400 میلیون دلار در یک مجموعه از تلویزیون ملی و اینترنت تبلیغات. وارن پشتیبانی در ضمن کاهش یافته است 4 امتیاز در سراسر کشور از دسامبر.

پشت وارن و بلومبرگ سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg رشد ملی خود را حمایت از 13 درصد در ماه فوریه تا 5 امتیاز از قبلی NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال.

سناتور. Ctq, D -, Minn. میلیاردر تام Steyer و تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی تمام ازمایش کرده Buttigieg.

ساندرز’ 12 نقطه سرب است که به خوبی در خارج از 4.7 نقطه حاشیه خطای این نظرسنجی جدید که انجام شد بین Feb 14-17 در حجم نمونه از 900 ثبت نام رای دهندگان.

تجزیه و تحلیل مقدماتی از نتایج نشان می دهد که بزرگترین ذینفع از بایدن را غلت اعداد بودند بلومبرگ و Buttigieg هر دو میانه رو که در حال کار سخت به ارائه دهندگان یک جایگزین برای stridently مترقی پیام که از Sanders.

بلومبرگ خواهد ساخت اولین حضور خود را در دموکراتیک اولیه بحث مرحله این هفته در نوادا با وجود این واقعیت است که او نه رقابت در چهار نامزد متحده: Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.

به جای بلومبرگ متمرکز در تگزاس و کشورهای دیگر که رای سوپر جمعه, آوریل 3. تبلیغات خود را با این حال به نظر می رسد ساخته شده اند تاثیر: در ماه ژانویه 59 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: آنها به خاطر دیدن یک تبلیغ از بلومبرگ در تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی.

این نظرسنجی همچنین اندازه گیری سطح راحتی در میان رای دهندگان با ویژگی خاصی در یک کاندیدای ریاست جمهوری برای اولین بار در این ماه است. این شامل یک نامزد “که خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود را با صدها میلیون دلار از پول خود را” و یک نامزد که “یک سوسیالیست.”

در میان دموکرات اولیه رای دهندگان فقط 16 درصد گفت: آنها خواهد بود “بسیار ناراحت کننده” رای دادن به یک نامزد است که با استفاده از خود و یا از ثروت شخصی خود را به صندوق مبارزات انتخاباتی خود را. در میان رای دهندگان ثبت شده از هر دو طرف این بررسی نشان داد همان شماره 16 درصد گزارش شده آنها خواهد بود “بسیار ناراحت کننده” رای گیری برای بودجه خود نامزد شده است.

اما در این سوال که آیا آنها خواهد بود و راحت رای گیری برای “سوسیالیستی” این شکاف بین دموکرات اولیه رای دهندگان و تمام رای دهندگان ثبت شده بود استارک یکی. تنها 17 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: آنها خواهد بود “بسیار ناراحت کننده” خود رای برای یک سوسیالیست.

اما هنگامی که در مصاحبه مطرح شده همین سوال برای همه ثبت نام رای دهندگان نه تنها دموکرات ها این “ناراحت کننده” تعداد بیش از دو برابر افزایش به 46 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها می شود “بسیار ناراحت کننده” رای گیری برای یک سوسیالیست.

ساندرز is a self-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی و موقعیت او به عنوان توصیف بودن در درجه اول مربوط به اصلاح نابرابری اقتصادی. و او است نه از لحاظ فنی یک دموکرات او یک سناتور مستقل که قفقاز با دموکرات ها ،

اگر ساندرز همچنان به تسلط دموکراتیک اولیه زمینه این تفاوت می تواند شروع به ایجاد یک تفاوت بزرگ در ساندرز’ چشم انداز دراز مدت برای ریاست جمهوری.

— CNBC یعقوب Pramuk کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>