دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در منچستر, New Hampshire, فوریه 6 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

سناتور. برنی ساندرز باقی می ماند در بالای دموکراتیک زمینه جدید, NBC News/Marist نظرسنجی از نیوهمپشایر منتشر شد جمعه روز قبل از آن دولت دارای آن ریاست جمهوری اولیه.

ساندرز که از همسایه ورمونت می شود 25 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان در این نظرسنجی. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, دریافت پشتیبانی از 21 درصد است. تفاوت در این است که در این نظرسنجی حاشیه خطا. مقدماتی نیوهمپشایر شنبه است.

آخرین نظرسنجی نشان می دهد که ساندرز و Buttigieg هستند به خوبی موقعیت سرمایه گذاری در هر حرکت آنها را بیرون آمدن از آیووا قفقاز که خدشه دار شد مسائل فنی در روند شمارش آرا. دو نامزد اساسا گردن و گردن در نتایج است که منتشر شد.

سناتور. الیزابت وارن ثبت نام در 14% خوب برای مقام سوم. وارن امیدوار است این دولت است که همسایگان او خانه ماساچوست می تواند کمک به بلند او پس از یک مقام سوم پایان در آیووا.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که تا به حال ملال انگیز در آیووا قفقاز می آید در در 13 ٪ به طور بالقوه نشان می دهد یکی دیگر از نتیجه ناامید کننده برای مردی که در نظر گرفته شد جبهه دموکراتیک-دونده برای خیلی از چرخه.

بررسی های انجام شده سه شنبه از طریق شنبه, اندازه گیری 709 احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان و دارای یک حاشیه خطای علاوه منهای 4.7 درصد است.

این نظرسنجی همچنین می آید تنها چند ساعت قبل از بعدی دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در نیوهمپشایر. هفت نامزد خواهد شد به اشتراک گذاری این مرحله در ABC اخبار/اپل اخبار/WMUR-تلویزیون رویداد در سنت آنسلم کالج: Sanders, Warren, بایدن, Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq میلیاردر فعال تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ.

گرانیت دولت برگزار خواهد شد اول خود را-در-این-ملت اولیه در روز سه شنبه. آن را به شرح زیر در روز دوشنبه botched آیووا قفقاز. دولت در زمان سه روز به انتشار نتایج پس از یک طیف وسیعی از گزارش خطا و هر دو Buttigieg و ساندرز اعلام پیروزی در یک مسابقه به عنوان کمیته ملی حزب دموکرات خواستار recanvass.

برای Buttigieg یکی دیگر از قوی نشان دادن در نیوهمپشایر می تواند به سابق شوت از مشروعیت و جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز برای ماندن در مسابقه اولیه در حالی که برای.

یک ساندرز برنده شدن در دولت است که همسایگان خود را در خانه ورمونت را بیشتر تحکیم موقعیت خود را در نزدیکی بالای 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه. او امیدوار است برای ایجاد یک اجرا برای نقطه بالا در سوم و چهارم نامزد متحده از نوادا و کارولینای جنوبی و دارای یک رای گیری سرب در کالیفرنیا یک جایزه در آینده سه شنبه.

در سخنان قبل از آن جمعه Sanders, هدفمند Buttigieg. وی با ذکر چند رسانه ای, گزارش, گفته شهردار سابق مورد علاقه میلیاردر اهدا کنندگان فریم انتخابات به عنوان یک انتخاب بین کسانی که قهرمان طبقه کارگر و کسانی که به نمایندگی از ثروتمند.

“که طرف شما هستند ؟” او در سیاست و تخم مرغ رویداد برگزار شده توسط سنت آنسلم کالج موسسه سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de