سان فرانسیسکو در اوایل محدودیت به نظر می رسد به کمک به بیمارستان ها جلوگیری از coronavirus بیش از حد — تا کنون

یک بسته ثبت نام در سان فرانسیسکو مارینا منطقه.

گتی ایماژ

در سان فرانسیسکو یک بار می ترسید به سر چشمه برای coronavirus پزشکان هنوز از دیدن مبرم ازدحام بیمارستان که مناطق مانند نیویورک در حال تجربه.

“من در پردیس امروز و آن را در واقع کاملا دلپذیر,” دکتر گفت: باب Wachter استاد و رئیس گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت: CNBC در روز پنج شنبه. “از آنجا که ما در حال انجام روش انتخابی است که می تواند تحت فشار قرار دادند آن را حتی ساکت تر از حد معمول است.”

در حال حاضر UCSF پزشکان در مدیریت ثابت قطره ای از بیماران از ورود به اتاق اورژانس با COVID-19 علائم در حالی که هنوز هم نیروبخش است که ممکن است سیل. از جمعه, San Francisco 279 مورد تأیید و شهرستان شاهد بزرگترین افزایش از COVID-19 تشخیص در روز پنج شنبه. کالیفرنیا در حال حاضر بیش از 4000 شناخته شده COVID-19 موارد است.

در UCSF را Parnassus پردیس وجود دارد 11 بیماران مبتلا COVID-19 همانطور که از روز شنبه هفت نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه با توجه به Wachter ساخته شده است که آن را یک نقطه به نقطه را که اطلاعات در دسترس عموم. در آماده سازی برای یک پتانسیل افزایش این بیمارستان کوچک جراحی تنها به کسانی است که ضروری است آن را کمتر شلوغ نسبت به ماه قبل از این بیماری همه گیر.

Wachter گفت که او شخصا بازدید Parnassus بیمارستان در روز پنج شنبه و اشاره کرد که مراقبت های ویژه بیمارستان واحد است که هنوز هم پر از خالی تخت و اتاق اورژانس است که تنها “نسبتا شلوغ است.” علاوه بر این UCSF کلینیک های گرفته شده پایین حجم بیماران با بیش از 50 ٪ از برخورد در حال حاضر در حال وقوع آنلاین بین پزشکان و بیماران است. به دلیل تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار رو به افزايش بوده است در کنترل نرخ بیمارستان تا به حال زمان بیشتری برای آماده سازی.

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که این منطقه را در مراحل اولیه از جمله سفارش مردم برای جلوگیری از جمعیت و پناهگاه در محل ممکن است باعث کند شدن مسیر ویروس. اما کارشناسان می گویند آن باقی مانده است بسیار مهم است که ساکنان در ادامه به توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی و در خانه بمانند.

Wachter گفت: او می تواند این وضعیت را دراماتیک به نوبه خود برای بدتر در هر لحظه و تیم خود را از نزدیک برای هر سیگنال. در چند روز گذشته برخی از کارشناسان پزشکی مانند قلب و محقق دکتر اریک Topol متوجه با مطالعه داده که کالیفرنیا به نظر می رسد با در نظر گرفتن یک به نوبه خود برای بدتر است. “خود (کالیفرنیا) مرگ منحنی شیب به سمت شمال در حالی که آن را بیشتر شبیه به واشنگتن تا 48 ساعت گذشته” او اشاره کرد.

سان فرانسیسکو ساکنان شده اند پناه در محل برای بیش از یک هفته

Jarred Colli

Wachter تاکید کرد که آن را مهم و حیاتی است که ساکنان همچنان به همه گیر تهدید جدی است. اگر مستند نیست و همچنان مردم با خفیف COVID-19 علائم یا بدون علائم در همه می تواند دیگران را آلوده در یک کلیپ سریع. کالیفرنیا فقط تست شده نیمی به عنوان بسیاری از ساکنان به نیویورک تجویز بیش از 66,000 آزمون که از اواسط هفته. که به مراتب از اندازه کافی است. به طور مشابه, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد التماس کرد با ساکنان به عمل مسئولانه در تنظیمات عمومی و تهدید به مراحل شدید در صورت نیاز.

“من به دور از آماده به اعلام پیروزی” گفت: Wachter. “اما آن است که نه بیش از حد به زودی به می گویند که وجود دارد این است معنی دار و از نظر آماری تفاوت معنی داری بین سان فرانسیسکو و نیویورک.”

مراحل اولیه

شهر نیویورک در حال حاضر بیش از 25000 تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در کشور را در صدر 500 با توجه به جلسه روز شنبه توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. تعداد واقعی موارد می تواند به مراتب بالاتر با توجه به عدم تست.

این وضعیت تبدیل شده است تا قریب به اتفاق در نیویورک است که در برخی از بیمارستان و بیماران در حال گرفتن انتقال به سایر امکانات. پزشکان توصیف وضعیت در داخل بیمارستان ها به عنوان “آخرالزمانی” با بیماران در حال مرگ در حالی که انتظار برای یک تخت خواب و پزشکان تلاش را با تعداد محدودی از هواکش.

در حالی که اعداد واقعی هستند سخت به سنج در هر شهرستان و کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر در حال بررسی چرا تعداد بيماران بیمار به اندازه کافی برای سر به اتاق اورژانس در سان فرانسیسکو به نظر می رسد رشد خطی به جای نمایی. دو هفته پیش این دو شهر تا به حال تقریبا به همان تعداد از موارد شناخته شده.

یک نظریه با توجه به Wachter است که منطقه خلیج زود بود برای محدود کردن مردم از جمع آوری در اعداد بزرگ است. سان فرانسیسکو ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر در مارس 11 پیوست و پنج دیگر منطقه خلیج شهرستانهای استان در تاریخ 16 مارس به عنوان اولین منطقه در ایالات متحده به منظور ساکنان به “پناهگاه در محل” است که جلوگیری از ترک خانه های خود را جز برای کسب و کار ضروری مانند خرید مواد غذایی و پزشکی بازدیدکننده داشته است. در 19 مارس کل ایالت کالیفرنیا به دنبال کت و شلوار.

عامل دیگری است که در سان فرانسیسکو است که کمتر متراکم و پر جمعیت کمتر از منهتن تا ساکنان آن شده اند در چنین تماس نزدیک. علاوه بر این در منطقه خلیج برخی از بزرگترین کارفرمایان مانند Twitter, Facebook و گوگل در زمان اولیه سرب در درخواست کارگران خود را برای کار از خانه قبل از منطقه موظف به آن است.

“من فکر می کنم ما در حال دیدن برخی از نشانه های اولیه که در سان فرانسیسکو به نظر می رسد به انجام چیزی است که کار می کند” گفت: John Brownstein, متخصص اپیدمیولوژی و استاد پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد.

“وجود دارد بسیاری از عوامل است که, کاملا, اما من فکر می کنم این مداخلات که در محل قرار داده شد در اوایل در کالیفرنیا در مقایسه با دیگر نقاط کشور با داشتن یک تاثیر است.”

‘ما نمی توانیم جشن هر چیزی و در عین حال’

خارج از UCSF بیمارستان پزشکان در حال گزارش گیری از تجارب مشابه. در سان فرانسیسکو کالیفرنیا اقیانوس آرام مرکز پزشکی است که بخشی از ساتر سلامت وجود دارد 14 موارد مثبت در سراسر بیمارستان ها که از روز شنبه به گفته دکتر جفری Swisher رئیس بخش بیهوشی. Swisher گفت: او هنوز هم انتظار برای دیدن یک چشم انداز مثبت در هفته آینده, اما او نیز به دلیل امیدواریم که “شیب نخواهد بود به عنوان شیب دار” در نیویورک.

“ما را دیده اند افزایش در اینجا و در عین حال” او گفت:. “آن نگاه نمی کند چیزی شبیه نیویورک است.”

ثبت نام در ورود به ماموریت خلیج پردیس دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو (UCSF) مرکز پزشکی در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

دانشگاه استنفورد در شهرستان سانتا کلارا شده است سخت تر ضربه توسط ویروس از سان فرانسیسکو. یک یادداشت مشترک با کارکنان و خلاصه شده توسط یک خودی برای CNBC نشان می دهد وجود دارد 33 مثبت و یا مشکوک به COVID-19 مورد از چهارشنبه. اما در بیشتر مربوط به ثبت نام 25 ارائه دهندگان خدمات سلامت بودند ذکر شده در سند به عنوان ویروس اما برخی از آنها به احتمال زیاد قرنطینه در خانه و نه در بیمارستان.

معلوم نیست اگر این متخصصان پزشکی نیم دوجین از آنها را پزشکان این ویروس را در محل کار. یک استنفورد سخنگوی کاهش یافته است به نظر تعداد کل COVID-19 موارد اشاره کرد که “وضعیت مایع است.”

در بخش دیگر از این دولت وضعیت به همین ترتیب با ثبات اما پزشکان به شدت دستپاچه شده در مورد پتانسیل برای تغییر در هر لحظه. دکتر Ceasar Djavaherian یک طب اورژانس پزشک توصیف یک “سکوت وهم آور در اتاق اورژانس” زمانی که او در بیمارستان در روز دوشنبه در Northbay نظام سلامت در واکاویل کالیفرنیا. بیمارستان درمان می شود یکی از شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده و اتحاد دیده می شود چندین بهداشت کارگران به احتمال زیاد آلوده.

این هفته Djavaherian گفت که او در نظر گرفته نقل مکان به نیویورک برای کمک به پس از صحبت با پزشکان وجود دارد اما تصمیم به ماندن قرار داده و در سان فرانسیسکو در مورد وضعیت بدتر محلی.

به همین ترتیب دکتر اتان وایس, UCSF متخصص قلب و محقق که کمک کردن در ماموریت خلیج پردیس گفت: پزشکان وجود ندارد دیدن “بسیار است.”

اما ویس می گویند او رفت و به یکی از سان فرانسیسکو محبوب ترین پارک های این آخر هفته و دیدم افراد جوان نادیده گرفتن راهنمایی با نشستن از نزدیک با هم معاشرت و نوشیدن.

“زمانی که من دیدن که من خاطر نشان کرد که ما نمی توانیم جشن هر چیزی نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>