“باهوش دختران” محبوب موسیقی متمرکز منطقه خلیج Facebook است که آغاز شده توسط a Facebook کاربر شناخته شده به عنوان “کنسرت رپتور” که می خواستند به مردم را با هم و به دور بلیط به نشان می دهد.

حسن نیت ارائه میدهد از Ari رپتور

فقط قبل از 2015 نسخه از سان فرانسیسکو در خارج از سرزمین های جشنواره موسیقی مرموز Facebook کاربر که رفت و با نام “کنسرت رپتور” ابداع 20-نشانه شکار روبنده در سراسر شهر برای هر طرفداران موسیقی به اندازه کافی ماهر برای دریافت از طریق آن. جایزه برتر شد سه روز عبور کند.

حدود 50 نفر نشان داد تا برای شکار لاشخور قرار دادن در محل این بنیاد برای باهوش ها موسیقی متمرکز منطقه خلیج Facebook گروهی که قبلا شناخته شده به عنوان کنسرت رپتورز.

“که شکار شد قطعا یک نقطه عطف برای من انرژی در درون آن و فقط میزان علاقه ای که وجود دارد” اصلی کنسرت رپتور گفت CNBC. او در حال حاضر می رود “Ari teh رپتور” نام مستعار او گفت که او استفاده می کند به نگه داشتن تمرکز بر جامعه به جای خود.

این گروه پس از رشد به بیش از 11,600 کاربران و در حال حاضر مورد استفاده توسط دوستداران موسیقی در سراسر منطقه خلیج برای به اشتراک گذاشتن اخبار و اوایل پرنده بلیط کدهای و برای خرید فروش و یا هدیه دادن بلیط کنسرت. گاهی اوقات کاربران نیز استفاده از این گروه برای به اشتراک گذاشتن هر گونه کیفیت رپتور الگوهای رفتاری است که آنها می آیند در سراسر.

این فقط یک مثال از تغییر رابطه بین Facebook کاربران و شبکه های اجتماعی که دارای بیش از 2.5 میلیارد بازدید کننده در ماه است. تا زمانی که به تازگی به کاربران متمرکز شده بود بر روی سایت, اخبار که شامل به روز رسانی از دوستان است. اما همانطور که اصلی بیلبورد رو مسدود تصادفی اخبار سیاسی و اتوها, Facebook شروع به راندن مردم بیشتر نسبت به شرکت در گروه با دیگران که به اشتراک گذاشتن منافع خود.

موسیقی را دوباره

این پروژه آغاز شد و در سال 2014 زمانی که آری زندگی در سان فرانسیسکو مشغول به کار به عنوان یک دانشمند داده به روز و ضربه زدن کنسرت در شب. او متوجه شده است که مردم اغلب گیر کرده در خارج از سالن های کنسرت قادر به دریافت کنید. این ساخته شده او متوجه است که پول زیادی بود blocker برای طرفداران واقعی بنابراین او تصمیم گرفت به استفاده از برخی از پول اضافی به بلیط های دور در راه منحصر به فرد.

در ابتدا او را پست در کنسرت صفحات گفتن مردم به پیدا کردن او را در یک بار برای دریافت بلیط رایگان.

“من همیشه می خواستم برای انجام یک شکار روبنده از گرفتن بروید اما وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد من تا به حال برای جلب چون من فقط شبیه اومدی من فقط این دایناسور گفت:” من بلیط رایگان,'” گفت: آری با خنده.

به عنوان طرفداران موسیقی به رشد اعتماد او آری آغاز شد و تا سطح شیب دار به چالش. پس از 2015 خارج از زمین شکار لاشخور یک گروه از افرادی که شرکت کرده بود در تعدادی از بلیط را-aways او را تشویق به ایجاد یک جامعه. چند ماه بعد او به طور رسمی آغاز Facebook ،

پس از این گروه شروع به شکار لاشخور بزرگ شد. در بسیاری از موارد مردم مجبور به جستجو برای برچسب با رپتور نشانها بر روی آنها.

“باهوش دختران” محبوب موسیقی متمرکز منطقه خلیج Facebook است که آغاز شده توسط a Facebook کاربر شناخته شده به عنوان “کنسرت رپتور” که می خواستند به مردم را با هم و به دور بلیط به نشان می دهد.

حسن نیت ارائه میدهد از Ari رپتور

در طول یکی از قابل توجه شکار, رفتگران به حال برای پیدا کردن یک سری از لباسهای کاراکتر در سراسر سان فرانسیسکو ارائه هر سرنخ به مقصد بعدی تا زمانی که آنها در نهایت واقع Ari مخفی در بالای آلامو مربع است.

“به شکار فوق العاده سرگرم کننده و چالش برانگیز و گیج کننده” آری گفت. در طول زمان آری روبنده شکار فوت کرده اند و این در حالی است پس از او انجام داده. اما مشارکتی و تصادفی روح خود را شکار لاشخور را تحمل کرده است.

آری انتخاب نام کنسرت رپتورز چرا که او فکر کرده بود از دایناسورها به عنوان زیبا اما جالب پس از تماشای “پارک ژوراسیک” به عنوان یک بچه.

“آنها باهوش بدیهی است اما آنها نیز کمی ترسناک اگر شما نمی دانید که نیت خود را,” او گفت:. “که بخشی از گروه بیش از حد.”

اخیرا کنسرت رپتورز رفت و از طریق یک تکامل است. در سال گذشته Ari تغییر گروهی نام برای دختران باهوش نود بازیگر باب پک معروف خط از “پارک ژوراسیک.” این تغییر بود پلاریزه اما چند عضو در پاسخ به شوخی با ارسال بیشتر رپتور memes.

“وجود تازگی و طراوت خاصی را به همه چیز در حال تحول کمی” آری گفت.

این گروه همچنین موجب شرکتی در چندین شهر دیگر اگر چه تنها کنسرت رپتورز NYC, لا کنسرت رپتورز و برلین کنسرت رپتورز واقعا گرفته نگه دارید. بدون در نظر گرفتن آری می گوید او قدردانی آن زمانی که مردم به او برسد و برای درخواست اجازه برای شروع شاخه تقسيم شدند.

“آن را ارائه می دهد این بزرگ موسیقی هاب” آری گفت. “شما فقط می توانید با رفتن به شهر دیگر و فقط بلافاصله این زمینه های مشترک با دیگر افرادی که واقعا عاشق موسیقی و احتمالا دایناسورها نیز هست.”

این روزها گروه بدست آنقدر بزرگ و با فرهنگ است به طوری القا شده است که کاربران تجاری و هدیه دادن بلیط به صورت رایگان. این غیر معمول است برای کاربران برای ارسال تصاویر از بلیط خود را در گروه تشویق دیگران به رفتن از آن لذت ببرید در جای خود است. این که چگونه Daniel سوان قادر به دریافت بلیط رایگان به های اخیر DJ مجموعه ای در سان فرانسیسکو 1015 Folsom محل.

“آنچه بوده ام یک شب که هزینه $100 به پایان رسید تا بودن رایگان برای من و چند نفر از دوستان گفت:” سوآن که بوده است در این گروه به مدت سه سال در حال حاضر. “من بسیار سپاسگزار برای این گروه و من سعی کنید به عقب زمانی که من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im