سان فرانسیسکو شهردار مکث بازگشایی به طور نامحدود به عنوان coronavirus موارد صعود

Zoe به نظر می رسد کمی جزوه از شام در اعطای خیابان موقت فضای باز ناهار خوری منطقه محدود شده توسط جراحی موانع در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

کارلوس آبیلا Gonzalez | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد جمعه اعلام کرد که شهر را توقف بازگشایی طرح “نامحدود” بود و داخل مراکز و غیر ضروری دفاتر به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور.

نژاد گفت که سان فرانسیسکو شهرستان اضافه شده است به کالیفرنیا “نظارت بر لیست” که ممکن است اضافه کردن اضافی دولت موظف محدودیت و تعطیلی اگر شهرستان باقی می ماند در لیست برای سه روز متوالی.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور شهرستانهای استان در این لیست نشان داده است که 80 درصد از جمعیت این ایالت را به داخل سالن عملیات مرکز تناسب اندام عبادت خدمات مراقبت شخصی خدمات مراکز و دفاتر و سالن مو و آرایشگاه.

“اگر دولت می افزاید: بیشتر محدودیت های ما البته آنها را دنبال کنید. و اگر شرایط در شهر ما نیست, بهبود, ما همچنین می توانید انتخاب کنید برای بستن اضافی کسب و کار و فعالیت به عنوان” نژاد گفت.

شهر کم 26 نفر در بیمارستان بستری با Covid-19 در اواسط ماه ژوئن به پایین از بالا از بیش از 90 نفر در آوریل نژاد گفت. وجود دارد در حال حاضر 80 نفر در این شهرستان بستری با کروناویروس, او گفت:.

“آنچه من می ترسم از این است که خوشنودی” نژاد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “مردم خسته از ویروس ویروس ها خسته شده است از ما است.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>