سان فرانسیسکو گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق ممکن است در میان coronavirus همه گیر

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (C) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان سان فرانسیسکو رئیس پلیس ویلیام اسکات (L) و سان فرانسیسکو وزارت بهداشت مدیر دکتر گرانت Colfax (R) نگاه در شهرستان سن فرانسیسکو سالن در مارس 16, 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد روز دوشنبه اعلام کرد که مقامات بهداشت در حال گسترش در شهرستان اقامت در خانه سفارش از طریق ممکن است.

شش شهرستان در شمال کالیفرنیا از جمله شهر برکلی را نیز معرفی extended stay-at-home سفارشات این هفته با توجه به یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط مقامات بهداشت شهرستان. تمدید سفارشات را نیز شامل بلند کردن اجسام از محدودیت های خاصی.

“ما انتظار داریم که برخی از کاهش ریسک فعالیت های مجاز به زودی اما برای ایمنی شما و کسانی که در اطراف شما ما باید در ساخت این پیشرفت های ساخته ایم” نژاد گفت: در یک توییت اعلام سفارش را فرمت دوشنبه.

او گفت که این شهر نمی خواهند به استراحت محدودیت بیش از حد در اوایل این رویداد وجود دارد سنبله در موارد و حتی سختگیرانه تر اعمال محدودیت بر ساکنان شهر مورد نیاز است.

سان فرانسیسکو ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر در مارس 11 پیوست و پنج دیگر منطقه خلیج شهرستانهای استان در تاریخ 16 مارس به عنوان اولین منطقه در ایالات متحده به منظور ساکنان به “پناهگاه در محل” است که جلوگیری از ترک خانه های خود را جز برای کسب و کار ضروری مانند خرید مواد غذایی و پزشکی بازدیدکننده داشته است. در 19 مارس کل ایالت کالیفرنیا به دنبال کت و شلوار

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که این منطقه را در مراحل اولیه از جمله سفارش مردم برای جلوگیری از جمعیت و پناهگاه در محل ممکن است باعث کند شدن مسیر ویروس. اما کارشناسان می گویند آن باقی مانده است بسیار مهم است که ساکنان در ادامه به توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی و در خانه بمانند.

سان فرانسیسکو و دیگر شش شهرستان نیز انتشار “یک مجموعه گسترده ای از شاخص” است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری پیشرفت خود را در پاسخ به coronavirus با توجه به بیانیه مشترک.

CNBC کریستینا فار کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>