سامسونگ در بخش گوشی های هوشمند راه اندازی مجموعه ای برای ماه اوت 5

سامسونگ “Galaxy Unpacked” برگزار خواهد شد در 5 اوت سال 2020 است. کره جنوبی الکترونیک غول پیکر است که انتظار می رود برای معرفی یک دستگاه جدید در آن توجه داشته باشید سری از گوشی های هوشمند است.

سامسونگ الکترونیک

سامسونگ قرار است به فاش کردن آن مهم بعدی گوشی های هوشمند در آگوست 5 — و گزارش های رسانه ای می گویند که آخرین نسخه از آن بالا پایان توجه داشته باشید کهکشان 20 گوشی های هوشمند می تواند پرده برداری کرد.

کره جنوبی الکترونیک غول معمولا رونمایی یک نسخه جدید از آن توجه داشته باشید کهکشان سری از دستگاه ها در آن اوت “Galaxy Unpacked” رویداد. در سال جاری چاپ خواهد شد مجازی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این فیلم تبلیغاتی ویژه نوک قلم شناخته شده به عنوان S Pen است که می آید با سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان گوشی های.

این به نظر می رسد به بازگشت تعدادی از نشت است که نشان می دهد دستگاه بعدی خواهد بود که توجه داشته باشید کهکشان 20 که خواهد آمد در چندین نسخه.

گزارش SamMobile در اوایل این سال همچنین گفت که یکی دیگر از foldable گوشی های هوشمند می تواند پرده برداری کرد به نام Galaxy Z برابر 2. خواهد بود که جانشین Galaxy برابر سامسونگ منتشر شده سال گذشته است که تا به حال جدی مشکلات فنی که آن را راه اندازی.

آن زمان دشوار برای گوشی های هوشمند سازان راه اندازی گوشی به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور کشور در سراسر جهان برای قفل کردن و موجب آسیب های اقتصادی.

در سراسر جهان محموله های گوشی های هوشمند کاهش 11.7 درصد در سال بیش از سال, در سه ماهه اول سال 2020 خود را بزرگترین کاهش سالانه با توجه به IDC. شرکت تحقیقات بازار انتظار حمل و نقل به سقوط 11.9% این سال است.

سامسونگ دیدم محموله غوطه 18.9% در سال در سال در ماه مارس سه ماهه IDC گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>