سامسونگ Galaxy Z تلنگر

سامسونگ

سامسونگ اعلام کرد که $1,380 Galaxy Z تلنگر در طی یک رویداد مطبوعاتی در سان فرانسیسکو در روز سه شنبه. این شرکت دوم گوشی با یک bendy صفحه نمایش زیر کهکشان بریزید که سال گذشته راه اندازی شد. کهکشان برابر شکست زمانی که آن را برای اولین بار با توجه به داوران از جمله CNBC بنابراین سامسونگ را گرفت و آن را پشت در و تصفیه آن را قبل از آن را برای عموم منتشر شد. آن را راه اندازی در فوریه. 14 و در دسترس خواهد بود از AT&T, Sprint, بهترین خرید و از طریق سامسونگ.

کهکشان Z تلنگر دارای طراحی متفاوت نسبت به Galaxy برابر شده است. به جای باز کردن مانند یک کتاب به فاش کردن یک بزرگتر تبلت اندازه صفحه نمایش در داخل کهکشان Z تلنگر به نظر می رسد مانند یک تلفن سنتی اما می تواند برابر نصف به یک مربع کوچکتر. آن را مرتب کردن بر اساس مانند تلنگر تلفن های ما استفاده می شود به حمل فقط بزرگتر و با یک صفحه نمایش لمسی کامل در داخل. آن را همچنین می توانید اقامت لبه پنجره رساند در 90 درجه برای چیزهایی مانند چت تصویری.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

سامسونگ

طراحی جذاب پس از آن اجازه می دهد تا شما را به انجام یک گوشی با صفحه نمایش بزرگ است که نمی کشد تا فضای زیادی را در جیب شما. و حداقل در تئوری صفحه نمایش و باید از آن محافظت شود از چیزهایی مانند کلید خراش در حالی که آن را بسته حداقل تا زمانی که گرد و غبار و ذرات دیگر نمی توانید داخل لولا و یا صفحه نمایش.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

سامسونگ

اعلام شد در کنار سامسونگ پرچمدار جدید گوشی های آندروید از جمله گالکسی S20, Galaxy S20+ و کهکشان S20 فوق العاده. اما آن را کمی متفاوت باشد. آن را ندارد به همین واقعا بالا-دوربین های پایان یافت در این تلفن, به عنوان مثال و قابل اجرا بر روی یک کمی مسن تر اما هنوز هم قدرتمند کوالکام پردازنده.

نزدیک ترین رقیب جدید موتورولا RAZR است که منحصر به فرد به Verizon اما به عنوان قدرتمند به عنوان سامسونگ در گوشی و به نظر نمی رسد به خوبی به عنوان سامسونگ در گوشی.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im