سامسونگ به رونمایی از سه گوشی های هوشمند جدید در امروز رویداد Unpacked گلکسی S20, S20+ و S20 فوق العاده است که راه اندازی خواهد شد از 13 مارس سال 2020 است.

در حالی که این شرکت ممکن است پرش بچه با پریدن از S10 به S20 (هماهنگی با شماره خط شاخص با تقویم سال) ویژگی های تلفن قطعا طراحی شده برای محتوای رسانه های اجتماعی سازندگان به عنوان یک بازار هدف.

یک سه گانه تنظیم کردن دوربین روی گوشی عقب – افزایش به چهار برابر دوربین مجموعه با S20+ و S20 فوق العاده ارائه می دهد با کیفیت بالا و ضبط ویدئو تا 8K در حالی که در برنامه دوربین و امکانات نیز کمک به آن را آسان تر برای کاربران برای تولید محتوای جدید.

The Samsung Galaxy S20 Ultra offers up to 100x zoom
تصویر: Samsung Galaxy S20 فوق العاده ارائه می دهد تا 100x زوم

در خصوص تک را به کاربران ارائه می دهد دسترسی به کهکشان S20 AI در سفارش به معاون کشیش بخش لحظه های اسیر در تصویری.

آن را با استفاده از تمام دوربین در پشت دستگاه و به سادگی سوابق اقدامات کاربر تا 10 ثانیه قبل از ارائه دستگاه کاربر با انتخاب محتوا.

این S20 می آید با یک 6.2″ صفحه نمایش AMOLED با 563 پیکسل در هر اینچ (ppi) در حالی که S20+ یک 6.7″ صفحه نمایش با 525ppi و S20 فوق العاده یک 6.9″ روی صفحه نمایش با 511ppi.

این S20 فوق العاده است به خصوص kitted برای ضبط ویدئو با حتی قوی تر زاویه گسترده و لنز قادر به گرفتن 108MP تصاویر با F1.8 دیافراگم.

بیشتر از سامسونگ

Nona-binning تکنولوژی جدید سامسونگ پردازش تصویر نرم افزار به نام بعد از صفحه binning فن آوری مورد استفاده توسط گوشی های هوشمند خود را برای رقابت با حسگر بزرگتر بر روی بسیاری از دوربین های DSLR ترکیب نه پیکسل به یک مسئولیت رسیدگی به شرایط نور کم.

حالت نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از گوشی های هوشمند خود را مانند دوربین های DSLR هم به صورت دستی تنظیم تنظیمات دوربین را خود به آنها آزادی خلاق تر.

The Galaxy S20 has a hole at the top centre of the screen for the front-facing camera
تصویر: کهکشان S20 دارای یک سوراخ در مرکز صفحه نمایش برای جلوی دوربین
The phones are available in pastel pink, blue, gray and charcoal black
تصویر: گوشی های موجود در نقاشی با مداد رنگی صورتی و آبی و خاکستری و مشکی

زبان, به, آسمان, اخبار, سامسونگ ارشد مدیر محصول برای اروپا خوانده شده را علامت هالووی اذعان گوشی ویژگی های از قبیل تنهایی را شد “کاملا” یک ماده از هدف قرار دادن کاربران رسانه های اجتماعی.

“هر کس می خواهد برای گرفتن محتوا و بسته به مهارت های خود را, ما باید آنها را تحت پوشش,” او گفت:.

جدید تلنگر تلفن برای اولین بار به طعنه در طول سال را در جوایز اسکار مراسمنیز تنظیم می شود در این مراسم پرده برداری از Galaxy S20 طیف وسیعی از جاذبه های اصلی آن است.

Samsung released an ad for its new flip phone during the Oscars
تصویر: سامسونگ منتشر شد آگهی جدید خود با فلیپ تلفن در اسکار

به صورت point-and-shoot عکاسان این تیم قرار داده است بسیاری از اتوماسیون به دوربین به کاربران اجازه می دهد برای گرفتن عکس ها تیز بدون در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی از جمله عدم وجود نور است.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما باید ویژگی های است که واقعا کمک اثرگذارندهها و یا سایر افرادی که به دنبال ایجاد محتوای جدید” آقای هالووی گفت: اخبار آسمان.

“بنابراین ما می دانیم که زمانی که مردم در حال ضبط ویدئوها معمولا آنها در حال گرفتن فریم از آن را از طریق نرم افزار ویرایش که کاملا آهسته – گاهی اوقات یک کمی خسته کننده – بنابراین ما می خواستیم تا مطمئن شوید که آسان به انجام هر چند 8K ضبط, شما به سادگی فشار دادن دکمه ضبط و ثبت یک تصویر از ویدئو که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su