سامسونگ می گوید سه ماهه اول سود به احتمال زیاد $5.2 میلیارد و ضرب و شتم انتظارات کمی

تبلیغات برای Samsung Electronics Co. کهکشان گوشی های هوشمند نمایش داده شده در بالای یک ساختمان در شرکت کسب و کار تلفن همراه کارخانه در گومی, کره جنوبی روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

کره جنوبی غول تکنولوژی سامسونگ گفت: آن سود عملیاتی برای سه ماه به پایان رسید که در ماه مارس به احتمال زیاد از یک سال پیش و ضرب و شتم انتظارات کمی.

سامسونگ گفت که انتظار دارد 6.4 تریلیون وون کره ($5.23 میلیارد دلار) در سه ماهه اول سود عملیاتی برای سال 2020 تا 2.7% از 6.23 تریلیون برنده آن شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل است. تحلیلگران پیش بینی سامسونگ برای برآورد آن سود عملیاتی در سه ماهه به 6.2 تریلیون دلار ($5.05 میلیارد دلار) برنده با توجه به Refinitiv SmartEstimate رویترز گزارش داد.

این شرکت گفت که انتظار دارد در سه ماهه اول فروش 55 تریلیون دلار برنده شد تا تقریبا 5 ٪ از یک سال پیش.

سامسونگ سهام مورد 1.03% از 11:27 a. m. HK/گناه در روز سه شنبه. این یکی از اولین و مهمترین شرکت های فن آوری به گزارش درآمدها برای ژانویه-مارس چهارم در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

شیوع ویروس منجر به نگرانی بیش از تقاضا برای گوشی های هوشمند و دیگر لوازم الکترونیکی مصرفی است. بسته شدن موقت برخی سامسونگ کارخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان است که به احتمال زیاد رفتن به تاثیر در فروش. شرکت نمی شکستن سود عملیاتی و تثبیت تعداد فروش برای هر یک از واحدهای کسب و کار خود در روز سه شنبه ارشاد.

اما نسبتا ضعیف کره ای, برنده, صرفه جویی در هزینه و تلاش و افزایش تقاضا برای تراشه های حافظه خود را به درایو درآمد این شرکت با توجه به SK کیم مدیر اجرایی و تحلیلگر در Daiwa اوراق بهادار.

او توضیح داد که در CNBC “Squawk Box” است که شیوع ویروس تحت فشار قرار دادند تا مردم بیشتر به کار از خانه و خریدهای خود را آنلاین. است که افزایش تقاضا برای تراشه های حافظه از مراکز داده که آنها پشتیبانی از انواع سرویس های اینترنت.

“این ادامه خواهد داد به درایو حافظه قیمت بالا در سه ماهه دوم خواهد شد که جبران ضعف در تلفن همراه و همچنین به عنوان تلویزیون (کسب و کار)” کیم گفت.

حافظه قطعات مورد استفاده در گوشی های هوشمند و مراکز داده را تشکیل می دهند سامسونگ سود اصلی-ساخت کسب و کار.

در واقع نیمه هادی کسب و کار تخمین زده شده است که حدود 65 درصد از کل این شرکت سود, Sanjeev رعنا تحلیلگر ارشد در CLSA گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

او پیش بینی کرد درآمد باید ببینید “مناسب پرش چهارم در سه ماهه” برای کسب و کار هادی و گفت که میانگین قیمت فروش برای کامپیوتر و سرور تراشه های حافظه می تواند به افزایش 10 ٪ و 20 ٪ در سه ماهه به شرکت ها همچنان به ساخت موجودی خود را. قیمت تراشه های حافظه مورد استفاده در گوشی های هوشمند انتظار می رود برای دیدن “اواسط تک رقمی رشد,” او اضافه شده است.

“این به این معنی است که در سه ماهه دوم باید دوباره کاملا جامد حداقل برای نیمه هادی, کسب و کار” رعنا گفت. “نگرانی برای گوشی های هوشمند به دلیل مستندات و تاثیر نامطلوب از coronavirus. ما ممکن است کاهش زیادی در حمل و نقل (در سال).”

هادی محیط

این نیمه هادی محیط زیست شده بود کمتر از مطلوب در سال های اخیر چهارم به عنوان قیمت و تقاضا برای تراشه های حافظه شده بود کم برای یک دوره طولانی مدت با توجه به موجودی تنظیم و عرضه بیش از تقاضا.

اما این چشم انداز به نظر می رسد به تغییر.

با وجود گسترده تاثیر منفی آورده coronavirus شیوع کره جنوبی نیمه هادی صادرات انتظار می رود رکورد مثبت در سال در سال رشد در ماه آوریل با توجه به CW چانگ رئیس تحقیقات برای کره در Nomura.

“ما را دیده اند و نه هر منظور کاهش از مشتریان گفت: در یک یادداشت به تاریخ مارس 1, و اضافه کرد که تراشه حافظه قیمت ها همچنان به افزایش در سه ماهه اول سال 2020 و پیش بینی شده برای سرعت بخشیدن در سه ماهه دوم.

چانگ توضیح داد که هر چند رو به رشد وجود دارد احتمال کاهش تقاضا برای لوازم الکترونیکی مصرفی از جمله گوشی های هوشمند تراشه های حافظه در بازار است به قوی باقی می ماند. شرکت ها قبل از emptively تهیه موجودی خود را در حالی که افزایش روند کار از خانه و آموزش آنلاین با توجه به در جریان همه گیر در حال ایجاد تقاضا.

او افزود که اگر این بیماری همه گیر در ادامه به نیمه دوم سال 2020 و سپس آن را می تواند بر تقاضا-عرضه پویایی تراشه های حافظه در بازار به خصوص قوی متوسط قیمت فروش روند. “با توجه به زمان عرضه و تقاضا در سناریو ما کم امکان یک بازار دو شیب اما اگر COVID-19 شیوع همچنان به 2H20 ما بالاتر امکان یک بازار دو شیب,” او گفت:.

گوشی های هوشمند چشم انداز

CLSA را رعنا توضیح داد که بسیاری از سامسونگ گوشی های هوشمند تولید شده در مکان هایی مانند ویتنام و هند و کره جنوبی.

او گفت: سامسونگ بسیار کمی قرار گرفتن در معرض برای گوشی های هوشمند تولید چین در, و اضافه کرد که در این مرحله او نیست نگران در مورد سه ماهه دوم سال عرضه.

رقیب اپل در ماه فوریه گفت: انتظار نمی رود که برای دیدار با آن در سه ماهه دوم پیش بینی درآمد با استناد به محدودیت عرضه برای اپل و کاهش تقاضای چین به علت شیوع ویروس.

به جای این تقاضا که نگرانی رعنا به دلیل محدودیت هایی که کشورهای تحمیل کرده اند در تلاش خود را برای مقابله با ویروس است. برای سال, او پیش بینی جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل به کاهش 8 درصد و “این می تواند چیزی شبیه” سامسونگ و همچنین, او گفت:.

هنوز هم سامسونگ تولید در هند به احتمال زیاد متاثر از 21 روز در سراسر کشور مستند که در آن کارخانه ها بسته شده اند و رسانه های خرده فروشی بسته شده است.

COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس که آلوده بیش از 1.34 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 74,400 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

جدا از تراشه های حافظه, سامسونگ یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند در جهان در رقابت با امثال اپل و هواوی. آن را نیز به فروش دیگر محصولات الکترونیکی مصرفی مانند لوازم خانگی و مجموعه های تلویزیونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>