فروش ضد عفونی کننده دست در حال بالا رفتن سرسام آور با توجه به کروناویروس منجر به سهمیه بندی و افزایش قیمت

قفسه های خالی که در آن ضد عفونی کننده دست ژل فروخته شده در لندن در فروشگاه های مواد مخدر در 4 فوریه سال 2020 است.

جاستین Tallis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تقاضا برای ضد عفونی کننده دست است و فزاینده در سراسر جهان به عنوان جدید کروناویروس گسترش باعث خرده فروشان به جیره لوازم و آنلاین فروشندگان به افزایش قیمت.

فروش دست عفونی و محصولات مشابه باید دارای عقاید در سراسر چندین بازارهای بین المللی از COVID-19 شیوع در ماه ژانویه آغاز شد. این ویروس که در چین نشات گرفته است در حال حاضر به بیش از 60 کشور جهان است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده روز سه شنبه توسط شرکت تحقیقات بازار Kantar, u. k. ضد عفونی کننده دست فروش دیدم یک سال در سال افزایش 255 درصدی در ماه فوریه. در ضمن انگلیسی خریداران به خرید 7 درصد بیشتر دست مایع صابون و صرف 10% بیشتر در پاک کننده های خانگی در مقایسه با فوریه 2019.

انگلیسی, دارو, فروشگاه زنجیره ای, چکمه — یک شرکت تابعه از Walgreens — گفت CNBC از طریق ایمیل در روز سه شنبه آن را تا به حال اجرا در یک حد دو دست عفونی در هر خرید در سراسر آن 2,465 فروشگاه.

آسیایی, مصرف کنندگان نیز انباشت بهداشت شخصی کالا در پی شیوع, با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط Nielsen. تحلیلگران دریافتند که فروش در مالزی از دست عفونی آمار تقریبا 1 میلیون و مالزی ringgit ($237,176) در طول هفته پایان ژانویه 26 — که 800 درصد بالاتر از کشور خرج می کند در این محصول در هفته به طور متوسط.

قفسه های خالی در چکمه فروشگاه در تاریخ 28 فوریه سال 2020 پس از خرده فروش فرار از ضد عفونی کننده دست در کاردیف, ولز.

متی Horwood | گتی ایماژ

در ایتالیا که در آن 2,041 موارد coronavirus و 52 و میر تایید شده اند تا کنون, فروش صابون دست بودند تا 29 درصد نیلسن گفت.

در اوایل این هفته داده ها از نرم افزار Adobe Analytics گزارش نشان داد که تقاضا برای دست عفونی در ایالات متحده مشخصی توسط 1,400% بین ماه های دسامبر و ژانویه. به گفته نیلسن, ضد عفونی کننده دست خرید در ایالات متحده شد تا 73 درصد در طول چهار هفته تا 22 فوریه با تحلیلگران پیش بینی فروش “نمی قله برای برخی از زمان.”

تگزاس مبتنی بر مواد غذایی و زنجیره ای او-B گزارش روز یکشنبه گفت: این امر محدود کردن مشتریان به چهار دست عفونی دستمال مرطوب و یا موارد مشابه در هر خرید.

آنلاین mark-up

“قفسه های فروشگاه در چین و ژاپن هستند و از درجه اعتبار ساقط سفید کننده و ضد عفونی کننده دست,” Neilsen تحلیلگران همچنین اشاره کرد در گزارش خود در روز دوشنبه ،

در سنگاپور و سوپر مارکت ها تمیز شد از خانواده محصولات تمیز کردن و دست عفونی بیش از آخر هفته. داروخانه ها در شهر و ایالتی که در آن وجود داشته است بیش از 100 تایید موارد جدید coronavirus نیز محدود کردن که چگونه بسیاری از دست عفونی مشتریان می توانید در یک زمان.

آنلاین سهام بسیاری از ضد عفونی کننده دست ژل اند فروخته شده در آمازون, Walgreens و خارج با انگلستان فروشگاه های مواد مخدر و Superdrug همچنین فروش از دست عفونی در فروشگاه و آنلاین.

این افزایش تقاضا باعث شده است تا برخی از فروشندگان شخص ثالث به باد قیمت های خود را بر روی سیستم عامل از جمله آمازون و eBay. در انگلیس در یک Defendol ژل دست خرده فروشی در £3.49 ($4.46) در فروشگاه ها فروخته می شود برای £109.99 در آمازون است.

در جای دیگر, ایتالیایی, فروشندگان نیز افزایش آنلاین قیمت. در آمازون یک فروشنده ارائه چهار مایع 3-هر اونس بطری ضد عفونی کننده برای 60 یورو ($66.77) در حالی که 10 سیالات-اونس بطری Purell فروش 80 یورو در eBay.

در eBay است سنگاپور سایت یک فروشنده است که فروش دو مایع 10-هر اونس بطری ضد عفونی کننده برای 733 دلار سنگاپور (527).

کارشناسان بهداشت بارها و بارها از مردم خواست تا برای تمرین خوب بهداشت دست از شیوع کروناویروس آغاز شد. که توصیه شستن دست “به طور منظم و کاملا” با آب و صابون و یا الکل مبتنی بر hand rub اگر صابون در دسترس نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>